2023

PäivämääräOtteluJoukkue/sarjaTulos
Ma 09.01.2023 10:15
PKKU Etelä 1
PKKU - Etelä 1
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga3 - 0
Ma 09.01.2023 11:45
FC Kirkkonummi PKKU
FC Kirkkonummi - PKKU
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga3 - 3
Ma 09.01.2023 13:25
Gnistan PKKU
Gnistan - PKKU
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga0 - 2
Ke 18.01.2023 09:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Monitoimihalli TN A
P12 Huuhkajaliiga5 - 1
Ke 18.01.2023 10:40
GrIFK PKKU
GrIFK - PKKU
Monitoimihalli TN A
P12 Huuhkajaliiga1 - 3
Ke 18.01.2023 13:20
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Monitoimihalli TN A
P12 Huuhkajaliiga4 - 5
La 28.01.2023 15:00
PKKU EIF
PKKU - EIF
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta4 - 1
Su 29.01.2023 15:15
KuPS PKKU
KuPS - PKKU
Lippumäki Ylipainehalli TN
T18 SM-karsinta1 - 0
La 04.02.2023 13:00
PKKU VJS
PKKU - VJS
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta3 - 2
La 11.02.2023 15:00
FC Lahti/YJ PKKU
FC Lahti/YJ - PKKU
Mukkula Halli TN
P17 SM-karsinta6 - 0
La 11.02.2023 17:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Kalmuuri halli TN
T18 SM-karsinta2 - 1
Su 19.02.2023 10:30
PKKU TPS
PKKU - TPS
Kalmuuri halli TN
P17 SM-karsinta4 - 1
La 25.02.2023 14:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Esport Arena TN
P17 SM-karsinta1 - 0
Su 26.02.2023 13:00
FC Peltirumpu YJ PKKU
FC Peltirumpu YJ - PKKU
Arto Tolsa Areena
T18 SM-karsinta2 - 3
La 04.03.2023 13:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Hyrylä UK TN
T18 SM-karsinta4 - 1
To 09.03.2023 09:00
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Intersport Areena TN
T13/T12 Haastesarja (2008-2009)2 - 0
To 09.03.2023 12:00
PKKU Etelä 3
PKKU - Etelä 3
Intersport Areena TN
P14 Huuhkajaliiga3 - 0
To 09.03.2023 15:10
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Intersport Areena TN
Kai Pahlman -lopputurnaus3 - 0
La 11.03.2023 12:30
PKKU HJK
PKKU - HJK
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta0 - 0
Ti 14.03.2023 11:15
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga1 - 0
Ti 14.03.2023 12:45
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga1 - 2
Ti 14.03.2023 15:10
PKKU Gnistan
PKKU - Gnistan
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga2 - 1
La 18.03.2023 10:30
PKKU Käpylä United
PKKU - Käpylä United
Kaleva UP TN A
P12 Ykkönen2 - 4
La 18.03.2023 19:15
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Intersport Areena TN
P17 SM-karsinta1 - 3
Su 19.03.2023 12:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Bolt Arena TN
P15 Liiga Etelä3 - 3
Su 19.03.2023 13:00
PKKU TuNL
PKKU - TuNL
Kaleva UP TN
P13 Liiga Etelä4 - 1
Ma 20.03.2023 10:00
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Intersport Areena TN B
P12 Huuhkajaliiga3 - 2
Ma 20.03.2023 11:40
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Intersport Areena TN A
P12 Huuhkajaliiga2 - 4
Ma 20.03.2023 14:20
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Intersport Areena TN B
P12 Huuhkajaliiga6 - 1
La 25.03.2023 09:15
Gnistan/2 PKKU
Gnistan/2 - PKKU
Tali halli TN
P14 Ykkönen1 - 1
La 25.03.2023 11:00
PK-35 PKKU
PK-35 - PKKU
Algeco Areena TN A
P12 Ykkönen5 - 1
La 01.04.2023 14:00
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Jokela TN
P17 Kakkonen3 - 0
La 01.04.2023 14:00
LPS PKKU
LPS - PKKU
Saari Areena TN
P17 Kakkonen0 - 1
La 01.04.2023 15:00
PKKU KäPa
PKKU - KäPa
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta0 - 0
La 01.04.2023 15:15
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Vuores TN
P13 Liiga Etelä7 - 2
Su 02.04.2023 12:30
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Kaleva UP TN A
P12 Ykkönen4 - 5
Su 02.04.2023 15:00
MuSa PKKU
MuSa - PKKU
Urheilukeskus TN
T18 Ykkönen0 - 7
La 08.04.2023 13:10
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Monitoimihalli TN
P17 SM-karsinta1 - 5
La 15.04.2023 11:30
HJK PKKU
HJK - PKKU
Töölö PK 1 TN
P13 Liiga Etelä5 - 2
La 15.04.2023 12:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Kaleva UP TN
T15 Liiga Etelä0 - 2
La 15.04.2023 12:00
EIF PKKU
EIF - PKKU
Keskuskenttä TN
P17 SM-karsinta0 - 1
La 15.04.2023 16:00
PKKU JyPK
PKKU - JyPK
Kaleva UP TN
Naisten Ykkönen1 - 1
La 15.04.2023 18:00
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Kaleva UP TN
P17 Kakkonen1 - 2
La 15.04.2023 18:00
PKKU SAPA/musta
PKKU - SAPA/musta
Hyrylä UK TN
P17 Kakkonen6 - 3
Su 16.04.2023 12:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Kaleva UP TN
P14 Ykkönen0 - 5
Su 16.04.2023 14:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Säterinniitty TN A
P12 Ykkönen7 - 6
Su 16.04.2023 15:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Hyrylä UK TN
T18 SM0 - 2
Su 16.04.2023 16:30
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Kaleva UP TN
P15 Liiga Etelä3 - 2
Su 16.04.2023 17:00
PKKU KoiPS/Valkoinen
PKKU - KoiPS/Valkoinen
Hyrylä UK TN B
P12 Kolmonen5 - 0
Ke 19.04.2023 17:45
RCDE/HPS YJ PKKU
RCDE/HPS YJ - PKKU
Myyrmäki-halli TN B
P12 Ykkönen8 - 2
To 20.04.2023 17:30
Sibbo-Vargarna/gul PKKU
Sibbo-Vargarna/gul - PKKU
Söderkulla TN A
P12 Kolmonen1 - 4
To 20.04.2023 17:35
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
Havukoski TN B
P13 Kakkonen5 - 3
Pe 21.04.2023 18:00
HJK/Arabia PKKU
HJK/Arabia - PKKU
Latokartano TN A
P12 Kakkonen6 - 3
Pe 21.04.2023 18:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Kaleva UP TN
Kakkonen1 - 1
Pe 21.04.2023 19:00
FC KTP Juniorit PKKU
FC KTP Juniorit - PKKU
Arto Tolsa Areena
P15 Kakkonen2 - 5
Pe 21.04.2023 19:00
PK-35/punainen PKKU
PK-35/punainen - PKKU
Myllypuro TN
P14 Kakkonen5 - 1
La 22.04.2023 12:00
VJS PKKU
VJS - PKKU
Jalkapallostadion TN
P17 SM-karsinta4 - 3
La 22.04.2023 14:15
PKKU EPS
PKKU - EPS
Hyrylä UK TN
P13 Liiga Etelä4 - 5
La 22.04.2023 16:00
PPJ/2 PKKU
PPJ/2 - PKKU
Intersport Areena TN
P17 Kakkonen2 - 3
La 22.04.2023 16:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Hyrylä UK TN
P14 Ykkönen1 - 1
La 22.04.2023 18:30
PKKU JäPS/47
PKKU - JäPS/47
Hyrylä UK TN
Miehet Kolmonen -
La 22.04.2023 18:30
PKKU JäPS/47
PKKU - JäPS/47
Hyrylä UK TN
Miehet Kolmonen0 - 2
La 22.04.2023 19:30
KäPa PKKU
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
P15 Liiga Etelä1 - 1
Su 23.04.2023 10:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Tali halli TN
T15 Liiga Etelä6 - 1
Su 23.04.2023 11:30
KuPS Akatemia PKKU
KuPS Akatemia - PKKU
Väre Areena TN
Naisten Ykkönen0 - 1
Su 23.04.2023 12:20
TiPS/PPS YJ PKKU
TiPS/PPS YJ - PKKU
Tikkurila TN
P17 Kakkonen3 - 2
Su 23.04.2023 13:00
PKKU TPS
PKKU - TPS
Hyrylä UK TN
T18 Ykkönen1 - 1
Ke 26.04.2023 17:00
FC Kirkkonummi PKKU
FC Kirkkonummi - PKKU
Urheilupuisto TN A
P12 Ykkönen1 - 3
Pe 28.04.2023 19:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Bolt Arena TN
T18 SM0 - 2
Pe 28.04.2023 19:15
PKKU FC Loviisa
PKKU - FC Loviisa
Keravanjoen koulu TN
P12 Kakkonen3 - 2
Pe 28.04.2023 20:00
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Hyrylä UK TN B
P13 Kakkonen2 - 4
La 29.04.2023 10:30
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Hyrylä UK TN
P14 Kakkonen3 - 0
La 29.04.2023 12:00
PKKU NuPS
PKKU - NuPS
Keravanjoen koulu TN
P12 Ykkönen14 - 3
La 29.04.2023 13:15
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Vuores TN
P15 Liiga Etelä3 - 3
La 29.04.2023 14:00
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Keskuskenttä TN
T18 Kakkonen0 - 4
La 29.04.2023 14:30
PKKU FC Lahti/YJ
PKKU - FC Lahti/YJ
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta1 - 2
La 29.04.2023 16:30
PKKU JäPS/2
PKKU - JäPS/2
Kaleva UP TN
P17 Kakkonen0 - 1
La 29.04.2023 17:00
EPS/2 PKKU
EPS/2 - PKKU
Espoonlahti 2 TN
T18 Ykkönen0 - 4
La 29.04.2023 17:00
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Hyrylä UK TN
P17 Kakkonen1 - 2
La 29.04.2023 17:30
HyPS PKKU
HyPS - PKKU
Kankuri TN
Miehet Kolmonen1 - 2
La 29.04.2023 17:30
HyPS PKKU
HyPS - PKKU
Kankuri TN
Miehet Kolmonen -
La 29.04.2023 18:00
P-Iirot PKKU
P-Iirot - PKKU
Äijänsuo stadion TN
Naisten Ykkönen1 - 0
Su 30.04.2023 11:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Kaleva UP TN
T15 Liiga Etelä1 - 3
Su 30.04.2023 13:00
HJK/2 PKKU
HJK/2 - PKKU
Töölö PK 1 TN
P14 Ykkönen3 - 0
Su 30.04.2023 13:00
TPS PKKU
TPS - PKKU
LähiTapiola-areena TN
P13 Liiga Etelä3 - 3
To 04.05.2023 19:30
PKKU KOPSE/Punainen
PKKU - KOPSE/Punainen
Keravanjoen koulu TN
P12 Kolmonen4 - 0
Pe 05.05.2023 18:05
Sibbo-Vargarna PKKU
Sibbo-Vargarna - PKKU
Söderkulla TN
P12 Kakkonen3 - 0
Pe 05.05.2023 19:00
KelA PKKU
KelA - PKKU
Jokela TN
P14 Kakkonen2 - 2
Pe 05.05.2023 19:30
FC Kuusysi PKKU
FC Kuusysi - PKKU
Mukkula TN
P15 Kakkonen0 - 3
La 06.05.2023 11:45
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Hyrylä UK TN
T18 Kakkonen2 - 1
La 06.05.2023 12:00
KP-75/TuPS yj PKKU
KP-75/TuPS yj - PKKU
Kaleva UP TN
P17 Kakkonen0 - 1
La 06.05.2023 13:00
FC Lahti/YJ PKKU
FC Lahti/YJ - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
P14 Ykkönen3 - 0
La 06.05.2023 13:15
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Vuores TN
T15 Liiga Etelä1 - 4
La 06.05.2023 14:00
PKKU Gnistan
PKKU - Gnistan
Kaleva UP TN
P13 Liiga Etelä2 - 5
La 06.05.2023 16:30
PKKU FC Futura
PKKU - FC Futura
Kaleva UP TN
Kakkonen4 - 2
La 06.05.2023 18:30
PKKU RiPS
PKKU - RiPS
Hyrylä UK TN
Miehet Kolmonen1 - 3
La 06.05.2023 18:30
PKKU RiPS
PKKU - RiPS
Hyrylä UK TN
Miehet Kolmonen -
La 06.05.2023 19:00
EPS PKKU
EPS - PKKU
Espoonlahti 2 TN
T18 SM1 - 2
La 06.05.2023 19:00
PKKU Atlantis FC
PKKU - Atlantis FC
Kaleva UP TN
P17 Kakkonen7 - 1
Su 07.05.2023 11:30
PKKU FC Nokia/1
PKKU - FC Nokia/1
Hyrylä UK TN
T18 Ykkönen1 - 3
Su 07.05.2023 14:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Kaleva UP TN
P15 Liiga Etelä2 - 3
Su 07.05.2023 16:30
PKKU FC KTP
PKKU - FC KTP
Kaleva UP TN
Naisten Ykkönen3 - 1
Su 07.05.2023 17:00
LoPa PKKU
LoPa - PKKU
Ojamo TN A
P12 Ykkönen3 - 5
To 11.05.2023 20:00
NouLa PKKU
NouLa - PKKU
Koivusaari TN
Miehet Kolmonen2 - 2
To 11.05.2023 20:00
NouLa PKKU
NouLa - PKKU
Koivusaari TN
Miehet Kolmonen -
Pe 12.05.2023 16:45
PKKU Valtti/Keltainen
PKKU - Valtti/Keltainen
Hyrylä UK TN B
P12 Kakkonen9 - 0
La 13.05.2023 11:15
MPS/keltainen PKKU
MPS/keltainen - PKKU
Tapanila TN B
P12 Kolmonen3 - 7
La 13.05.2023 12:00
FCFJ PKKU
FCFJ - PKKU
Myllymäen TN
P17 Kakkonen2 - 0
La 13.05.2023 12:00
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Hyrylä UK TN
P15 Kakkonen5 - 2
La 13.05.2023 12:35
Sibbo-Vargarna PKKU
Sibbo-Vargarna - PKKU
Söderkulla TN
T18 Kakkonen3 - 0
La 13.05.2023 12:45
Valtti/Keltainen PKKU
Valtti/Keltainen - PKKU
Herttoniemenranta TN B
P13 Kakkonen3 - 1
La 13.05.2023 13:30
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Hyrylä UK TN A
P12 Ykkönen6 - 0
La 13.05.2023 14:30
PKKU KuPS
PKKU - KuPS
Kaleva UP TN
T18 SM0 - 2
La 13.05.2023 15:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Säterinniitty TN
P13 Liiga Etelä2 - 1
La 13.05.2023 16:00
TiPS PKKU
TiPS - PKKU
Tikkurila TN
Kakkonen3 - 3
Su 14.05.2023 11:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Töölö PK Sahara TN
T15 Liiga Etelä6 - 6
Su 14.05.2023 12:00
EIF/VNFA YJ PKKU
EIF/VNFA YJ - PKKU
Keskuskenttä TN
P14 Ykkönen2 - 5
Su 14.05.2023 13:00
P-Iirot/YJ PKKU
P-Iirot/YJ - PKKU
Äijänsuo stadion TN
T18 Ykkönen2 - 2
Su 14.05.2023 14:00
PKKU Valtti/IHU YJ
PKKU - Valtti/IHU YJ
Kaleva UP TN
P14 Kakkonen2 - 3
Su 14.05.2023 14:15
TPS PKKU
TPS - PKKU
Kupittaa 5 TN
P17 SM-karsinta0 - 4
Su 14.05.2023 15:00
Toukolan Teräs PKKU
Toukolan Teräs - PKKU
Tapuli TN
P17 Kakkonen1 - 8
Su 14.05.2023 15:00
Ilves/2 PKKU
Ilves/2 - PKKU
Kauppi 3 TN
Naisten Ykkönen1 - 1
Ke 17.05.2023 19:00
TuPS/KP-75 yj PKKU
TuPS/KP-75 yj - PKKU
Kaleva UP TN A
P12 Kolmonen2 - 2
To 18.05.2023 12:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta0 - 1
To 18.05.2023 13:00
NuPS PKKU
NuPS - PKKU
Ojamart areena TN
T18 Ykkönen0 - 4
To 18.05.2023 14:30
PKKU PuiU
PKKU - PuiU
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen -
To 18.05.2023 15:15
PKKU Sibbo-Vargarna
PKKU - Sibbo-Vargarna
Hyrylä UK TN
P17 Kakkonen2 - 1
La 20.05.2023 10:30
TiPS/2 PKKU
TiPS/2 - PKKU
Tikkurila TN
P15 Kakkonen1 - 1
La 20.05.2023 11:00
VJS PKKU
VJS - PKKU
Jalkapallostadion TN
P15 Liiga Etelä2 - 0
La 20.05.2023 11:00
KP-75/TuPS yj PKKU
KP-75/TuPS yj - PKKU
Kaleva UP TN A
P13 Kakkonen2 - 4
La 20.05.2023 11:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Lukio TN
P14 Kakkonen0 - 2
La 20.05.2023 12:00
ONS PKKU
ONS - PKKU
Heinäpää 2 TN
T18 SM1 - 2
La 20.05.2023 12:30
JäPS/sininen PKKU
JäPS/sininen - PKKU
Lukio TN A
P12 Kakkonen2 - 4
La 20.05.2023 13:55
EPS PKKU
EPS - PKKU
Espoonlahti 2 TN
T15 Liiga Etelä0 - 5
La 20.05.2023 16:00
PKKU Jippo
PKKU - Jippo
Kaleva UP TN
Kakkonen1 - 2
La 20.05.2023 18:00
PKKU HIFK
PKKU - HIFK
Kaleva UP TN
P17 Kakkonen3 - 1
Su 21.05.2023 11:00
PKKU VJS
PKKU - VJS
Hyrylä UK TN
P14 Ykkönen3 - 2
Su 21.05.2023 12:00
EIF/VNFA YJ PKKU
EIF/VNFA YJ - PKKU
Keskuskenttä TN B
P12 Ykkönen2 - 6
Su 21.05.2023 12:15
RaiFu/MaPS YJ PKKU
RaiFu/MaPS YJ - PKKU
Kerttula TN
T18 Ykkönen0 - 5
Su 21.05.2023 13:15
PKKU FC Jazz
PKKU - FC Jazz
Hyrylä UK TN
P13 Liiga Etelä6 - 0
Su 21.05.2023 18:30
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta3 - 4
Ma 22.05.2023 19:00
NJS PKKU
NJS - PKKU
Klaukkala TN
Naisten Ykkönen0 - 3
Ti 23.05.2023 19:35
HJK/3 PKKU
HJK/3 - PKKU
Laajasalo N
P17 Kakkonen0 - 4
To 25.05.2023 18:30
FC Loviisa PKKU
FC Loviisa - PKKU
Keskuskenttä N
Miehet Kolmonen1 - 0
To 25.05.2023 18:30
FC Loviisa PKKU
FC Loviisa - PKKU
VBO Areena TN
Miehet Kolmonen -
Pe 26.05.2023 16:45
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Hyrylä UK TN B
P13 Kakkonen1 - 0
Pe 26.05.2023 18:10
TiPS PKKU
TiPS - PKKU
Tikkurila pikku TN
P12 Kakkonen2 - 1
La 27.05.2023 12:30
PKKU VJS
PKKU - VJS
Keravanjoen koulu TN
P12 Ykkönen0 - 3
La 27.05.2023 14:15
FC Inter PKKU
FC Inter - PKKU
Kupittaa 2 TN
P13 Liiga Etelä0 - 3
La 27.05.2023 15:00
PKKU FC Lahti
PKKU - FC Lahti
Kaleva UP TN
Naisten Ykkönen8 - 2
La 27.05.2023 16:00
PKKU FC KTP Juniorit
PKKU - FC KTP Juniorit
Hyrylä UK TN
P14 Ykkönen2 - 2
La 27.05.2023 17:00
NJS PKKU
NJS - PKKU
Klaukkala N
Kakkonen2 - 0
La 27.05.2023 17:30
PKKU KJP
PKKU - KJP
Hyrylä UK TN
P17 Kakkonen2 - 4
La 27.05.2023 18:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Bolt Arena TN
P17 SM-karsinta1 - 3
Su 28.05.2023 12:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Hyrylä UK 1 N
P15 Liiga Etelä2 - 1
Su 28.05.2023 16:00
PKKU MPS/keltainen
PKKU - MPS/keltainen
Kaleva UP TN
P15 Kakkonen6 - 1
Su 28.05.2023 16:30
I-HK PKKU
I-HK - PKKU
Itä-Hakkila TN
T18 Kakkonen2 - 0
Ma 29.05.2023 16:45
PKKU HJK/Arabia val
PKKU - HJK/Arabia val
Keravanjoen koulu TN
P12 Kolmonen5 - 5
Ma 29.05.2023 19:00
PKKU FC Honka/2
PKKU - FC Honka/2
Hyrylä UK 1 N
T18 Ykkönen6 - 2
Ti 30.05.2023 19:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Hyrylä UK 1 N
P15 Liiga Etelä2 - 2
Ke 31.05.2023 18:30
PKKU KaaPo
PKKU - KaaPo
Hyrylä UK 1 N
T15 Liiga Etelä1 - 1
Ke 31.05.2023 20:15
FC Honka/Akatemia PKKU
FC Honka/Akatemia - PKKU
Tapiola 3 TN
T18 Kakkonen2 - 0
To 01.06.2023 18:00
PKKU HJK/T08
PKKU - HJK/T08
Hyrylä UK 1 N
P14 Kakkonen5 - 0
To 01.06.2023 19:10
TiPS/2 PKKU
TiPS/2 - PKKU
Hakunila UP TN
P12 Kolmonen3 - 3
Pe 02.06.2023 17:00
PKKU KP-75/TuPS yj
PKKU - KP-75/TuPS yj
Hyrylä UK 1 N
P15 Kakkonen1 - 5
Pe 02.06.2023 18:00
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Kaleva UP TN B
P12 Kakkonen1 - 1
Pe 02.06.2023 19:00
EBK PKKU
EBK - PKKU
Keski-Espoo 1 TN
Naisten Ykkönen0 - 2
Pe 02.06.2023 19:00
PKKU MPS
PKKU - MPS
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen -
Pe 02.06.2023 19:00
PKKU MPS
PKKU - MPS
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen0 - 4
Su 04.06.2023 11:15
MPS PKKU
MPS - PKKU
Mosan Wembley TN A
P13 Kakkonen3 - 0
Su 04.06.2023 13:00
EBK PKKU
EBK - PKKU
Keski-Espoo 1 TN A
P12 Ykkönen3 - 2
Su 04.06.2023 16:00
FC Lahti/YJ2 PKKU
FC Lahti/YJ2 - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
P17 Kakkonen4 - 1
Su 04.06.2023 17:00
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Tali 2 N
P14 Ykkönen3 - 0
Su 04.06.2023 17:00
PKKU GrIFK/3
PKKU - GrIFK/3
Hyrylä UK 1 N
P17 Kakkonen2 - 1
Ma 05.06.2023 18:30
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Kaleva UP N
Kakkonen2 - 2
Ke 07.06.2023 20:00
PKKU Valtti/IHU YJ
PKKU - Valtti/IHU YJ
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen -
Ke 07.06.2023 20:00
PKKU Valtti/IHU YJ
PKKU - Valtti/IHU YJ
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen6 - 1
To 08.06.2023 18:00
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Hyrylä UK TN B
P13 Kakkonen0 - 3
Pe 09.06.2023 18:15
PKKU PuiU/sininen
PKKU - PuiU/sininen
Kaleva UP TN A
P12 Kolmonen5 - 1
Pe 09.06.2023 19:15
PKKU FC Kontu
PKKU - FC Kontu
Keravanjoen koulu TN
P13 Kakkonen8 - 3
La 10.06.2023 10:30
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Hyrylä UK TN B
P12 Ykkönen3 - 6
La 10.06.2023 11:00
PKKU FC Reipas
PKKU - FC Reipas
Hyrylä UK 1 N
P17 Kakkonen6 - 1
La 10.06.2023 13:00
PKKU RiPS
PKKU - RiPS
Hyrylä UK 1 N
P14 Ykkönen1 - 1
La 10.06.2023 14:00
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Kauppi 3 TN
T18 SM2 - 0
La 10.06.2023 14:45
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Hyrylä UK 1 N
P15 Liiga Etelä2 - 1
La 10.06.2023 15:00
KäPa PKKU
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM-karsinta2 - 0
Su 11.06.2023 15:00
EBK PKKU
EBK - PKKU
Keski-Espoo 1 TN
T18 Ykkönen2 - 5
Su 11.06.2023 15:00
PKKU VIFK
PKKU - VIFK
Hyrylä UP N
Naisten Ykkönen0 - 2
Su 11.06.2023 16:00
PKKU HPS/FC POHU YJ
PKKU - HPS/FC POHU YJ
Hyrylä UK 1 N
P17 Kakkonen2 - 2
Su 11.06.2023 17:30
P-Iirot/FC Rauma YJ PKKU
P-Iirot/FC Rauma YJ - PKKU
Äijänsuo stadion TN
T15 Liiga Etelä1 - 6
Su 11.06.2023 18:00
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Hyrylä UK 1 N
P14 Kakkonen1 - 0
Ti 13.06.2023 18:00
TiPS PKKU
TiPS - PKKU
Hyrylä UK 1 N
P14 Kakkonen3 - 5
Ke 14.06.2023 18:30
TuPS PKKU
TuPS - PKKU
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen3 - 2
Ke 14.06.2023 18:30
TuPS PKKU
TuPS - PKKU
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen -
Ke 14.06.2023 19:00
PKKU Valtti/YJ
PKKU - Valtti/YJ
Hyrylä UP N
T18 SM0 - 1
To 15.06.2023 14:00
PEPO PKKU
PEPO - PKKU
Sammonlahti TN
P14 Ykkönen0 - 3
To 15.06.2023 18:00
HJK/Kantsu PKKU
HJK/Kantsu - PKKU
Jätkäsaari TN A
P13 Kakkonen1 - 4
To 15.06.2023 18:10
PK-35/punamusta PKKU
PK-35/punamusta - PKKU
Myllypuro nap N
P12 Kolmonen2 - 3
To 15.06.2023 19:45
MPS PKKU
MPS - PKKU
Mosan Wembley TN A
P12 Kakkonen2 - 1
Pe 16.06.2023 19:00
PKKU PK-35/2 punainen
PKKU - PK-35/2 punainen
Hyrylä UK 1 N
T18 Kakkonen7 - 0
La 17.06.2023 13:00
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Kaleva UP TN
P17 SM-karsinta2 - 2
La 17.06.2023 13:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Hyrylä UK 1 N
P13 Liiga Etelä4 - 0
La 17.06.2023 14:00
MPS PKKU
MPS - PKKU
Mosan Wembley TN
P17 Kakkonen4 - 2
La 17.06.2023 14:30
PKKU FC Reipas
PKKU - FC Reipas
Hyrylä UK 1 N
P15 Kakkonen4 - 1
La 17.06.2023 16:00
PKKU FC Peltirumpu/2
PKKU - FC Peltirumpu/2
Hyrylä UK 1 N
T18 Kakkonen4 - 1
La 17.06.2023 18:00
FC Reipas PKKU
FC Reipas - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
Kakkonen4 - 4
Su 18.06.2023 13:00
PKKU FC Nokia YJ
PKKU - FC Nokia YJ
Hyrylä UP N
T18 Ykkönen7 - 0
Su 18.06.2023 13:00
PKKU HJS
PKKU - HJS
Hyrylä UK 1 N
T15 Liiga Etelä3 - 2
Su 18.06.2023 15:00
FC Kontu PKKU
FC Kontu - PKKU
Kurkimäki TN
P17 Kakkonen1 - 1
Su 18.06.2023 16:00
JyPK PKKU
JyPK - PKKU
Harjun stadion N
Naisten Ykkönen3 - 2
Su 18.06.2023 16:00
GrIFK PKKU
GrIFK - PKKU
Keskuskenttä TN
P15 Liiga Etelä3 - 1
Ti 20.06.2023 18:30
GrIFK/10 PKKU
GrIFK/10 - PKKU
Solvalla TN
P14 Kakkonen0 - 1
Ke 21.06.2023 20:00
HJS PKKU
HJS - PKKU
Säästöpankki Areena TN
T18 SM0 - 2
To 22.06.2023 18:30
PKKU KuPS Akatemia
PKKU - KuPS Akatemia
Hyrylä UP N
Naisten Ykkönen4 - 0
Pe 30.06.2023 18:30
PKKU Atlantis FC/Akatemia
PKKU - Atlantis FC/Akatemia
Kaleva UP TN
Kakkonen2 - 2
La 01.07.2023 16:00
Toukolan Teräs PKKU
Toukolan Teräs - PKKU
Tali 1 N
Miehet Kolmonen1 - 3
La 01.07.2023 16:00
Toukolan Teräs PKKU
Toukolan Teräs - PKKU
Tali 1 N
Miehet Kolmonen -
Ti 04.07.2023 18:30
PKKU PuiU
PKKU - PuiU
Hyrylä UK 1 N
Miehet Kolmonen1 - 3
Ti 04.07.2023 19:00
HJK Klubi 04 PKKU
HJK Klubi 04 - PKKU
Bolt Arena TN
Kakkonen4 - 1
La 08.07.2023 14:00
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen -
Ma 10.07.2023 11:20
HJK/Munkka Sininen PKKU
HJK/Munkka Sininen - PKKU
Kallio 14A
B12 (2011 synt.)4 - 3
Ma 10.07.2023 12:40
PKKU FC Kirkkonummi/Bla 2
PKKU - FC Kirkkonummi/Bla 2
Kallio 14C
B12 (2011 synt.)5 - 0
Ma 10.07.2023 13:30
PKKU NJS/Musta
PKKU - NJS/Musta
Kallio 14B
Pojat D12 Elite (2009)3 - 1
Ma 10.07.2023 14:50
KaPy/Sininen PKKU
KaPy/Sininen - PKKU
Tapuli 29C
B13 8v8 (2010 synt.)0 - 11
Ma 10.07.2023 16:10
FCFJ PKKU
FCFJ - PKKU
Tapiola 32B
B12 (2011 synt.)0 - 1
Ma 10.07.2023 16:30
PKKU PK-35/musta
PKKU - PK-35/musta
Tapuli 29C
P15 Liiga Etelä0 - 1
Ma 10.07.2023 17:10
FC Honka/Keltainen B PKKU
FC Honka/Keltainen B - PKKU
Vuosaari 41B
P15 Liiga Etelä0 - 8
Ma 10.07.2023 18:10
PKKU KäPa/United
PKKU - KäPa/United
Tapiola 31A
B12 (2011 synt.)2 - 4
Ma 10.07.2023 18:25
K-Pallo/Oranssi PKKU
K-Pallo/Oranssi - PKKU
Kallio 14A
B13 8v8 (2010 synt.)1 - 5
Ma 10.07.2023 18:50
PKKU KOPSE/Punainen
PKKU - KOPSE/Punainen
Vuosaari 41B
B12 (2011 synt.)4 - 0
Ti 11.07.2023 08:40
PKKU Northeast Rush (US) (B12)
PKKU - Northeast Rush (US) (B12)
Käpylä 11B Hartwall Juicy
P13 Liiga Etelä2 - 1
Ti 11.07.2023 09:40
PKKU KoiPS/P10-11 Sininen 2
PKKU - KoiPS/P10-11 Sininen 2
Kallio 14B
B13 8v8 (2010 synt.)7 - 0
Ti 11.07.2023 11:20
PKKU SK Babite (LV)
PKKU - SK Babite (LV)
Lassila 42B
B12 (2011 synt.)1 - 1
Ti 11.07.2023 12:10
PKKU VIFK/Blå
PKKU - VIFK/Blå
Oulunkylä 27A
B13 8v8 (2010 synt.)2 - 0
Ti 11.07.2023 19:00
PPJ/sininen PKKU
PPJ/sininen - PKKU
Vuosaari 40A
B12 (2011 synt.)1 - 0
Ke 12.07.2023 08:00
Valtti/Vihreä PKKU
Valtti/Vihreä - PKKU
Puotila 44C
B12 (2011 synt.)0 - 7
Ke 12.07.2023 09:40
HJK/Arabia Sininen PKKU
HJK/Arabia Sininen - PKKU
Puotila 44C
B12 (2011 synt.)4 - 2
Ke 12.07.2023 11:20
PKKU VJS/2
PKKU - VJS/2
Puotila 44A
B12 (2011 synt.)2 - 9
Ke 12.07.2023 11:20
FC Viikingit/punainen 2 PKKU
FC Viikingit/punainen 2 - PKKU
Myllypuro 36B
Miehet Kolmonen1 - 13
Ke 12.07.2023 13:00
PKKU PPJ/Jätkäsaari Sininen
PKKU - PPJ/Jätkäsaari Sininen
Myllypuro 35B
B13 8v8 (2010 synt.)14 - 0
Ke 12.07.2023 13:00
FC Viikingit/punainen PKKU
FC Viikingit/punainen - PKKU
Puotila 44B
B12 (2011 synt.)7 - 6
Ke 12.07.2023 17:10
EsPa PKKU
EsPa - PKKU
Vuosaari 39A
B13 8v8 (2010 synt.)0 - 5
Ke 12.07.2023 17:40
PKKU HJK Akatemia/Sininen
PKKU - HJK Akatemia/Sininen
Tapiola 31A
B12 (2011 synt.)1 - 1
To 13.07.2023 08:00
PKKU VJS/punainen TU12
PKKU - VJS/punainen TU12
Tapiola 31A
B12 (2011 synt.)3 - 0
To 13.07.2023 11:00
PKKU FC Honka/Keltainen A
PKKU - FC Honka/Keltainen A
Myllypuro 35A
B12 (2011 synt.)3 - 0
To 13.07.2023 11:00
Kasiysi/YJ PKKU
Kasiysi/YJ - PKKU
Myllypuro 35B
B12 (2011 synt.)1 - 4
To 13.07.2023 11:20
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Tapiola 31A
B12 (2011 synt.)4 - 0
To 13.07.2023 14:30
PKKU PKKU
PKKU - PKKU
Myllypuro 35A
B12 (2011 synt.)5 - 5
To 13.07.2023 16:40
PKKU PK-35/Jokerit White
PKKU - PK-35/Jokerit White
Tapiola 31B
B13 8v8 (2010 synt.)5 - 1
To 13.07.2023 17:30
PKKU LePa/vihreä
PKKU - LePa/vihreä
Tapiola 31A
B13 8v8 (2010 synt.)1 - 0
Pe 14.07.2023 09:00
PKKU EBK/Valkoinen
PKKU - EBK/Valkoinen
Tikkurila 60A
B12 (2011 synt.)0 - 0
Pe 14.07.2023 09:50
PKKU PKKU
PKKU - PKKU
Kallio 14B
B13 8v8 (2010 synt.)4 - 1
Pe 14.07.2023 13:50
FC Honka/2 PKKU
FC Honka/2 - PKKU
Kallio 14C
B13 8v8 (2010 synt.)2 - 2
La 15.07.2023 16:00
PKKU PEPO
PKKU - PEPO
Kaleva UP TN
Kakkonen3 - 1
Su 16.07.2023 14:00
PKKU P-Iirot
PKKU - P-Iirot
Hyrylä UP N
Naisten Ykkönen3 - 1
La 22.07.2023 14:00
FC KTP PKKU
FC KTP - PKKU
Arto Tolsa Areena
Naisten Ykkönen0 - 0
La 22.07.2023 15:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Hyrylä UP N
P17 SM2 - 2
La 22.07.2023 17:30
PKKU MuSa
PKKU - MuSa
Hyrylä UP N
T18 Ykkönen4 - 1
Su 23.07.2023 13:00
PKKU HJK/2
PKKU - HJK/2
Hyrylä UP N
P17 Ykkönen2 - 4
Su 23.07.2023 16:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Hyrylä UP N
T18 SM1 - 1
Su 23.07.2023 16:00
FC Kiffen PKKU
FC Kiffen - PKKU
Töölö PK 2 N
Kakkonen2 - 1
To 27.07.2023 16:00
VPS-j PKKU
VPS-j - PKKU
Lemonsoft Stadion
P17 SM1 - 1
To 27.07.2023 16:30
PKKU KaaPo
PKKU - KaaPo
Hyrylä UK 1 N
T18 Ykkönen5 - 2
Pe 28.07.2023 19:30
JäPS/47 PKKU
JäPS/47 - PKKU
Järvenpää N
Miehet Kolmonen5 - 0
Pe 28.07.2023 19:30
JäPS/47 PKKU
JäPS/47 - PKKU
Järvenpää N
Miehet Kolmonen -
La 29.07.2023 14:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Säterinniitty TN
T18 SM1 - 2
La 29.07.2023 14:00
PKKU HJK/Töölö
PKKU - HJK/Töölö
Hyrylä UK TN A
P12 Ykkönen6 - 0
La 29.07.2023 14:00
PKKU KaaPo
PKKU - KaaPo
Hyrylä UK 1 N
P13 Liiga Etelä9 - 1
La 29.07.2023 15:30
FC Lahti/YJ2 PKKU
FC Lahti/YJ2 - PKKU
Kisapuisto 1 TN
P17 Ykkönen2 - 1
La 29.07.2023 16:00
PKKU PPJ/sin
PKKU - PPJ/sin
Hyrylä UK 1 N
T18 Kakkonen4 - 0
La 29.07.2023 16:00
FC Futura PKKU
FC Futura - PKKU
Keskusnurmi
Kakkonen0 - 5
Su 30.07.2023 14:00
PKKU Gnistan/2
PKKU - Gnistan/2
Hyrylä UK 1 N
P14 Ykkönen3 - 0
Su 30.07.2023 16:00
PKKU Ilves/2
PKKU - Ilves/2
Hyrylä UP N
Naisten Ykkönen6 - 1
Ma 31.07.2023 14:00
PKKU TuNL
PKKU - TuNL
Eerikkilä-halli TN
P13 Huuhkajaliiga5 - 0
Ma 31.07.2023 18:00
RoPS PKKU
RoPS - PKKU
Tekonurmi uusi
P13 Huuhkajaliiga0 - 2
Ti 01.08.2023 10:00
PKKU Itä United
PKKU - Itä United
Eerikkilä-halli TN
P13 Huuhkajaliiga2 - 4
Ti 01.08.2023 16:00
Länsi United PKKU
Länsi United - PKKU
Tekonurmi
P13 Huuhkajaliiga0 - 0
Ti 01.08.2023 19:00
KaaPo PKKU
KaaPo - PKKU
Keskuskenttä 2 N
T15 Liiga Etelä1 - 0
Ke 02.08.2023 09:30
PKKU VIFK
PKKU - VIFK
Yleisurheilukenttä N
P13 Huuhkajaliiga3 - 2
Ke 02.08.2023 14:45
PKKU Itä United
PKKU - Itä United
Tekonurmi
P13 Huuhkajaliiga2 - 2
To 03.08.2023 14:00
PPJ/sin PKKU
PPJ/sin - PKKU
Jätkäsaari TN
P15 Ykkönen3 - 4
Pe 04.08.2023 18:00
PKKU PK-35/punainen
PKKU - PK-35/punainen
Hyrylä UK 1 N
P14 Kakkonen1 - 3
Pe 04.08.2023 19:15
PKKU Gnistan/2
PKKU - Gnistan/2
Keravanjoen koulu TN
P12 Kakkonen4 - 1
La 05.08.2023 10:00
PPJ/sininen PKKU
PPJ/sininen - PKKU
Jätkäsaari TN A
P12 Ykkönen2 - 3
La 05.08.2023 11:00
FC Lahti/YJ PKKU
FC Lahti/YJ - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
Miehet 2 div / 3 div2 - 2
La 05.08.2023 12:00
Ilves/Beta PKKU
Ilves/Beta - PKKU
Kaukajärvi TN
P15 Liiga Etelä0 - 3
La 05.08.2023 12:00
FC Honka/United PKKU
FC Honka/United - PKKU
Tapiola 3 TN
T18 Kakkonen1 - 3
La 05.08.2023 14:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Hyrylä UP N
Naisten Ykkönen4 - 0
La 05.08.2023 14:15
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Intersport Areena TN
P14 Ykkönen2 - 2
La 05.08.2023 16:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Kaleva UP TN
Kakkonen4 - 0
Su 06.08.2023 12:00
PKKU HJS
PKKU - HJS
Hyrylä UK TN
B13 8v8 (2010 synt.)0 - 3
Su 06.08.2023 13:00
PKKU KäPa/2
PKKU - KäPa/2
Hyrylä UP N
P17 Ykkönen0 - 4
Su 06.08.2023 16:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Kaleva UP TN
D13 (2008) -
Su 06.08.2023 16:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Hyrylä UP N
T18 SM0 - 7
Su 06.08.2023 16:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen2 - 0
Su 06.08.2023 16:00
PKKU FC Lahti/YJ
PKKU - FC Lahti/YJ
Hyrylä UK 1 N
Pojat C14 Elite(2007)2 - 0
Ma 07.08.2023 17:00
TPS PKKU
TPS - PKKU
Kupittaa 5 TN
T18 Ykkönen3 - 1
Ma 07.08.2023 19:30
PEPO/IPS YJ PKKU
PEPO/IPS YJ - PKKU
Sammonlahti N
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)4 - 0
Ma 07.08.2023 20:15
FC Honka/3 PKKU
FC Honka/3 - PKKU
Tapiola 2 TN
P17 Kolmonen3 - 1
Ke 09.08.2023 17:45
PKKU PK-35/2
PKKU - PK-35/2
Hyrylä UK 1 N
P17 Kolmonen4 - 2
To 10.08.2023 19:00
PKKU FC Kuusysi/YJ
PKKU - FC Kuusysi/YJ
Hyrylä UK 2 N A
P13 Kolmonen2 - 3
Pe 11.08.2023 17:45
PeKa PKKU
PeKa - PKKU
Keskuskenttä TN
P14 Kakkonen2 - 4
Pe 11.08.2023 18:00
FC Loviisa PKKU
FC Loviisa - PKKU
Harjoituskenttä N A
P12 Kakkonen6 - 7
Pe 11.08.2023 18:30
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Pallokenttä N
Miehet Kolmonen2 - 3
Pe 11.08.2023 18:30
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Pallokenttä N
Miehet Kolmonen -
Pe 11.08.2023 19:15
PKKU Sibbo-Vargarna/gul
PKKU - Sibbo-Vargarna/gul
Keravanjoen koulu TN
P12 Kolmonen1 - 2
La 12.08.2023 11:30
PEPO/IPS YJ PKKU
PEPO/IPS YJ - PKKU
Sammonlahti TN
P17 Ykkönen4 - 1
La 12.08.2023 12:15
Kasiysi PKKU
Kasiysi - PKKU
Laaksolahti TN
T18 Kakkonen1 - 10
La 12.08.2023 12:20
KJP PKKU
KJP - PKKU
Lehtomäki TN A
P12 Ykkönen1 - 2
La 12.08.2023 13:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Hyrylä UK TN
T15 Liiga Etelä1 - 1
La 12.08.2023 13:30
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Säterinniitty TN
P14 Ykkönen3 - 0
La 12.08.2023 14:45
TuNL PKKU
TuNL - PKKU
Kisapuisto TN
P13 Liiga Etelä1 - 4
La 12.08.2023 15:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Hyrylä UP N
P17 SM0 - 8
La 12.08.2023 16:00
Jippo PKKU
Jippo - PKKU
Mehtimäki TN
Kakkonen1 - 0
La 12.08.2023 18:30
FC Lahti PKKU
FC Lahti - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
Naisten Ykkönen0 - 2
Su 13.08.2023 11:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapiola 1 TN
P15 Liiga Etelä2 - 0
Su 13.08.2023 13:00
PKKU EPS
PKKU - EPS
Hyrylä UP N
T18 SM0 - 2
Su 13.08.2023 16:00
PKKU EPS/2
PKKU - EPS/2
Hyrylä UP N
T18 Ykkönen7 - 1
Ke 16.08.2023 19:00
VJS PKKU
VJS - PKKU
Jalkapallostadion TN
P17 SM0 - 2
Ke 16.08.2023 19:30
FC Nokia/1 PKKU
FC Nokia/1 - PKKU
Menkala TN
T18 Ykkönen1 - 4
To 17.08.2023 18:00
PKKU LPS/musta
PKKU - LPS/musta
Hyrylä UK 1 N
P17 Kolmonen6 - 0
To 17.08.2023 19:40
FCFJ/Valkoinen 2 PKKU
FCFJ/Valkoinen 2 - PKKU
Pallokenttä TN A
P13 Kolmonen3 - 8
Pe 18.08.2023 17:45
PKKU KelA
PKKU - KelA
Hyrylä UK 1 N
P14 Kakkonen2 - 1
Pe 18.08.2023 18:05
Sibbo-Vargarna PKKU
Sibbo-Vargarna - PKKU
Söderkulla TN A
P12 Kakkonen1 - 2
La 19.08.2023 13:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Järvenpää N
P17 Ykkönen2 - 5
La 19.08.2023 14:00
PKKU EBK
PKKU - EBK
Hyrylä UP N
Naisten Ykkönen6 - 0
La 19.08.2023 14:30
FC Jazz PKKU
FC Jazz - PKKU
Herralahti TN
P13 Liiga Etelä3 - 4
La 19.08.2023 15:00
KJP PKKU
KJP - PKKU
KSOY Stadion TN
P15 Ykkönen3 - 0
La 19.08.2023 15:30
LPS/musta PKKU
LPS/musta - PKKU
Kruunuvuorenranta nap TN
P12 Kolmonen2 - 5
La 19.08.2023 16:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Kaleva UP TN
Kakkonen2 - 0
La 19.08.2023 16:30
Käpylä United PKKU
Käpylä United - PKKU
Koskelantie nap TN
P12 Ykkönen8 - 1
Su 20.08.2023 12:00
RoPS PKKU
RoPS - PKKU
Keskuskenttä TN
P17 SM3 - 3
Su 20.08.2023 13:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapiola 1 TN
T15 Liiga Etelä5 - 1
Su 20.08.2023 15:30
KuPS PKKU
KuPS - PKKU
Lippumäki Ylipainehalli TN
T18 SM0 - 1
Su 20.08.2023 16:00
PKKU HJK/Sininen
PKKU - HJK/Sininen
Hyrylä UK 1 N
P14 Ykkönen6 - 0
Su 20.08.2023 16:00
PKKU NouLa
PKKU - NouLa
Kaleva UP TN
P14 Huuhkajaliiga -
Su 20.08.2023 16:00
PKKU NouLa
PKKU - NouLa
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen5 - 2
Ma 21.08.2023 19:00
PKKU FC Honka/Akatemia
PKKU - FC Honka/Akatemia
Hyrylä UK 1 N
T18 Kakkonen2 - 2
Ke 23.08.2023 18:00
PKKU HJK/2
PKKU - HJK/2
Hyrylä UK 1 N
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)1 - 2
Ke 23.08.2023 19:45
FC Honka/Musta PKKU
FC Honka/Musta - PKKU
Mankkaan koulu TN
P14 Kakkonen2 - 5
To 24.08.2023 17:45
FC Viikingit/Pun 2 PKKU
FC Viikingit/Pun 2 - PKKU
Kartano 2 TN A
P12 Kolmonen0 - 7
Pe 25.08.2023 18:45
PuiU PKKU
PuiU - PKKU
Puistola N
Miehet Kolmonen -
Pe 25.08.2023 18:45
PuiU PKKU
PuiU - PKKU
Puistola N
Miehet Kolmonen6 - 0
Pe 25.08.2023 19:00
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Lauttasaari TN
P13 Liiga Etelä0 - 3
Pe 25.08.2023 19:15
PKKU KOPSE/Musta
PKKU - KOPSE/Musta
Keravanjoen koulu TN
P13 Kolmonen4 - 6
La 26.08.2023 10:30
PKKU FCFJ
PKKU - FCFJ
Hyrylä UK TN A
P12 Kakkonen2 - 0
La 26.08.2023 11:30
PKKU AC Oulu/OLS
PKKU - AC Oulu/OLS
Hyrylä UP N
P17 SM2 - 3
La 26.08.2023 12:00
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Hyrylä UK TN A
P12 Ykkönen2 - 2
La 26.08.2023 12:00
FC Lahti/2 PKKU
FC Lahti/2 - PKKU
Radiomäki N
T18 Kakkonen1 - 4
La 26.08.2023 14:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Hyrylä UK TN
T15 Liiga Etelä1 - 0
La 26.08.2023 14:00
PKKU TPS
PKKU - TPS
Hyrylä UK 1 N
P15 Liiga Etelä6 - 3
La 26.08.2023 15:00
VIFK PKKU
VIFK - PKKU
Lemonsoft Stadion
Naisten Ykkönen0 - 3
La 26.08.2023 16:00
PK-35 PKKU
PK-35 - PKKU
Algeco Areena TN
Kakkonen3 - 1
Su 27.08.2023 12:00
PKKU FC Lahti/YJ
PKKU - FC Lahti/YJ
Hyrylä UK 1 N
P14 Ykkönen4 - 1
Su 27.08.2023 13:00
PKKU P-Iirot/YJ
PKKU - P-Iirot/YJ
Hyrylä UP N
T18 Ykkönen9 - 2
Su 27.08.2023 14:00
PKKU NuPS
PKKU - NuPS
Hyrylä UK 1 N
P15 Ykkönen2 - 3
Su 27.08.2023 14:15
HPS/FC POHU YJ PKKU
HPS/FC POHU YJ - PKKU
JYA Housing Areena
P17 Kolmonen0 - 6
Su 27.08.2023 16:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Hyrylä UP N
P17 Ykkönen1 - 2
Pe 01.09.2023 17:30
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Hyrylä UK TN
P14 Ykkönen2 - 1
Pe 01.09.2023 18:00
Union Plaani PKKU
Union Plaani - PKKU
Urheilupuisto TN B
P13 Kolmonen2 - 11
La 02.09.2023 10:00
PKKU Valtti/Keltainen
PKKU - Valtti/Keltainen
Hyrylä UK TN A
P12 Kolmonen1 - 2
La 02.09.2023 10:30
TiPS PKKU
TiPS - PKKU
Tikkurila 1 N
P15 Liiga Etelä0 - 3
La 02.09.2023 12:00
VJS/2 PKKU
VJS/2 - PKKU
Vapaala LP N
P17 Ykkönen6 - 0
La 02.09.2023 13:00
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Kaleva UP TN
P13 Liiga Etelä1 - 1
La 02.09.2023 14:00
PKKU KaaPo
PKKU - KaaPo
Hyrylä UK TN
T15 Liiga Etelä3 - 0
La 02.09.2023 15:00
FC KTP PKKU
FC KTP - PKKU
Arto Tolsa Areena
Naisten Ykkönen0 - 4
La 02.09.2023 16:00
PKKU HJK Klubi 04
PKKU - HJK Klubi 04
Kaleva UP TN
Kakkonen0 - 6
La 02.09.2023 17:15
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Hyrylä UK TN
P14 Kakkonen3 - 1
La 02.09.2023 18:30
PKKU MPS
PKKU - MPS
Kaleva UP TN
P15 Ykkönen0 - 4
Su 03.09.2023 10:30
PKKU JäPS/sininen
PKKU - JäPS/sininen
Hyrylä UK TN A
P12 Kakkonen7 - 0
Su 03.09.2023 11:30
PKKU MP
PKKU - MP
Kaleva UP TN
P12 Ykkönen3 - 1
Su 03.09.2023 13:30
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Kaleva UP TN
T18 SM2 - 5
Su 03.09.2023 14:00
PKKU NuPS
PKKU - NuPS
Hyrylä UK TN
T18 Kakkonen4 - 1
Su 03.09.2023 16:00
PKKU FC Loviisa
PKKU - FC Loviisa
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen1 - 1
Su 03.09.2023 16:00
PKKU FC Loviisa
PKKU - FC Loviisa
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen -
Su 03.09.2023 19:30
PKKU HJK
PKKU - HJK
Hyrylä UK TN
P17 SM1 - 3
To 07.09.2023 18:30
KäPa PKKU
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
P17 SM2 - 0
To 07.09.2023 19:45
MPS PKKU
MPS - PKKU
Mosan Wembley TN
Miehet Kolmonen7 - 2
To 07.09.2023 19:45
MPS PKKU
MPS - PKKU
Mosan Wembley TN
Miehet Kolmonen -
Pe 08.09.2023 11:30
FCI Levadia FP PKKU
FCI Levadia FP - PKKU
Sahara
U13 Boys5 - 1
Pe 08.09.2023 14:00
PKKU HoDy/YJ
PKKU - HoDy/YJ
Sahara
U13 Boys1 - 2
Pe 08.09.2023 18:00
RiPS/Sininen PKKU
RiPS/Sininen - PKKU
Keskuskenttä TN A
P12 Kakkonen1 - 8
Pe 08.09.2023 18:00
Atlantis FC/Akatemia PKKU
Atlantis FC/Akatemia - PKKU
Pukinmäki N
Kakkonen0 - 4
Pe 08.09.2023 18:10
PKKU HIFK
PKKU - HIFK
Sahara
U13 Boys2 - 3
Pe 08.09.2023 18:15
PKKU KJP
PKKU - KJP
Hyrylä UK 1 N
P14 Kakkonen1 - 2
Pe 08.09.2023 19:15
PKKU KP-75/TuPS yj
PKKU - KP-75/TuPS yj
Keravanjoen koulu TN
P13 Kolmonen0 - 4
La 09.09.2023 08:00
HIFK PKKU
HIFK - PKKU
Bolt Arena TN
U13 Boys0 - 1
La 09.09.2023 10:00
FC Espoo/2 PKKU
FC Espoo/2 - PKKU
Säterinniitty TN
T18 Ykkönen1 - 3
La 09.09.2023 10:00
Gnistan PKKU
Gnistan - PKKU
Oulunkylä 2 TN
T18 Kakkonen2 - 1
La 09.09.2023 11:00
PKKU TuPS/KP-75 yj
PKKU - TuPS/KP-75 yj
Hyrylä UK TN A
P12 Kolmonen1 - 1
La 09.09.2023 11:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Lukio TN
P15 Liiga Etelä2 - 1
La 09.09.2023 12:00
HJS PKKU
HJS - PKKU
Pulleri 4 TN
T15 Liiga Etelä2 - 6
La 09.09.2023 13:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Bolt Arena TN
SPL -lopputurnaus P14, taso 12 - 1
La 09.09.2023 13:45
FC Kirkkonummi PKKU
FC Kirkkonummi - PKKU
Urheilupuisto TN, Masala
P15 Ykkönen3 - 1
La 09.09.2023 16:00
PKKU JyPK
PKKU - JyPK
Kaleva UP TN
Naisten Ykkönen0 - 2
Su 10.09.2023 12:00
PKKU ONS
PKKU - ONS
Hyrylä UP N
T18 SM0 - 4
Su 10.09.2023 12:30
FC Kontu/sininen PKKU
FC Kontu/sininen - PKKU
Kurkimäki TN
P17 Kolmonen1 - 5
Su 10.09.2023 14:50
VJS/2 PKKU
VJS/2 - PKKU
Aktia Areena TN
P14 Ykkönen1 - 2
Su 10.09.2023 15:00
PKKU JIPPO-j
PKKU - JIPPO-j
Hyrylä UP N
P17 Ykkönen4 - 2
Su 10.09.2023 15:30
HJK/Sininen PKKU
HJK/Sininen - PKKU
Koskelantie nap TN
P12 Ykkönen1 - 0
Ti 12.09.2023 19:00
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Hyrylä UP N
Miehet Kolmonen2 - 2
To 14.09.2023 19:20
HJK/T11 PKKU
HJK/T11 - PKKU
Koskelantie nap TN
P12 Kolmonen2 - 8
Pe 15.09.2023 18:00
PKKU HaPK
PKKU - HaPK
Kaleva UP TN A
P12 Kakkonen5 - 0
Pe 15.09.2023 19:15
EPS/2 PKKU
EPS/2 - PKKU
Espoonlahti 1 TN
P14 Kakkonen1 - 4
Pe 15.09.2023 19:15
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Keravanjoen koulu TN
P13 Kolmonen2 - 3
Pe 15.09.2023 19:30
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Puotila TN
Miehet Kolmonen2 - 0
Pe 15.09.2023 19:30
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Puotila TN
Miehet Kolmonen -
La 16.09.2023 12:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Tali 2 N
T15 Liiga Etelä1 - 3
La 16.09.2023 12:00
PKKU Sibbo-Vargarna
PKKU - Sibbo-Vargarna
Hyrylä UK 1 N
T18 Kakkonen5 - 2
La 16.09.2023 13:45
FCFJ PKKU
FCFJ - PKKU
Pallokenttä TN
P15 Ykkönen4 - 0
La 16.09.2023 14:00
VIFK PKKU
VIFK - PKKU
Lemonsoft Stadion
Naisten Ykkönen1 - 4
La 16.09.2023 14:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Hyrylä UK 1 N
P15 Liiga Etelä6 - 1
La 16.09.2023 16:00
PKKU FC Reipas
PKKU - FC Reipas
Kaleva UP TN
Kakkonen2 - 0
La 16.09.2023 16:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Hyrylä UK 1 N
P13 Liiga Etelä1 - 5
Su 17.09.2023 12:00
PKKU EBK
PKKU - EBK
Hyrylä UK TN A
P12 Ykkönen2 - 1
Su 17.09.2023 12:30
FC KTP Juniorit PKKU
FC KTP Juniorit - PKKU
Arto Tolsa Areena
P14 Ykkönen2 - 2
Su 17.09.2023 15:30
P-Iirot PKKU
P-Iirot - PKKU
Äijänsuo stadion TN
P17 SM3 - 1
Su 17.09.2023 16:30
PKKU RaiFu/MaPS YJ
PKKU - RaiFu/MaPS YJ
Hyrylä UP N
T18 Ykkönen6 - 2
Su 17.09.2023 17:00
MPS PKKU
MPS - PKKU
Mosan Wembley TN A
P17 Ykkönen1 - 1
Ke 20.09.2023 17:45
PKKU Toukolan Teräs
PKKU - Toukolan Teräs
Hyrylä UK 1 N
P17 Kolmonen3 - 3
To 21.09.2023 18:00
Jäppärä PKKU
Jäppärä - PKKU
Järvelä N A
P13 Kolmonen1 - 17
To 21.09.2023 20:15
FC Honka/2 PKKU
FC Honka/2 - PKKU
Tapiola 1 TN
T18 Ykkönen0 - 3
Pe 22.09.2023 18:15
FC Kuusysi/valkoinen PKKU
FC Kuusysi/valkoinen - PKKU
Mukkula halli TN A
P12 Kakkonen2 - 5
Pe 22.09.2023 19:00
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Jätkäsaari TN
Kakkonen1 - 2
Pe 22.09.2023 19:15
PKKU TiPS/2
PKKU - TiPS/2
Keravanjoen koulu TN
P12 Kolmonen2 - 4
Pe 22.09.2023 19:30
PEPO PKKU
PEPO - PKKU
Sammonlahti TN
P14 Kakkonen4 - 1
La 23.09.2023 14:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Hyrylä UK 1 N
P15 Ykkönen0 - 3
La 23.09.2023 15:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Hyrylä UP N
P17 Ykkönen0 - 2
La 23.09.2023 16:00
LPS PKKU
LPS - PKKU
Saari Areena TN
P15 Liiga Etelä0 - 4
La 23.09.2023 16:00
PKKU TuPS
PKKU - TuPS
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen1 - 1
La 23.09.2023 16:00
PKKU I-HK
PKKU - I-HK
Hyrylä UK 1 N
T18 Kakkonen3 - 1
La 23.09.2023 16:00
PKKU TuPS
PKKU - TuPS
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen -
La 23.09.2023 16:30
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Herttoniemenranta TN
P14 Ykkönen2 - 6
Su 24.09.2023 14:05
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Kaleva UP TN
T15 Liiga Etelä0 - 6
Su 24.09.2023 15:00
PKKU KuPS
PKKU - KuPS
Hyrylä UP N
P17 SM4 - 2
Su 24.09.2023 16:30
Valtti/YJ PKKU
Valtti/YJ - PKKU
Puotila TN
T18 SM1 - 2
Su 24.09.2023 17:00
PKKU FC Reipas/Musta
PKKU - FC Reipas/Musta
Hyrylä UP N
P17 Kolmonen1 - 2
Su 24.09.2023 19:35
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
Havukoski TN B
P12 Ykkönen2 - 4
Ke 27.09.2023 18:00
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Keskuskenttä TN A
P13 Kolmonen0 - 1
To 28.09.2023 19:10
PuiU/sininen PKKU
PuiU/sininen - PKKU
Kartano nap 2 TN
P12 Kolmonen2 - 5
Pe 29.09.2023 18:30
PKKU Toukolan Teräs
PKKU - Toukolan Teräs
Kaleva UP TN
Miehet Kolmonen -
Pe 29.09.2023 18:30
PKKU FC KTP
PKKU - FC KTP
Kaleva UP TN
Naisten Ykkönen2 - 2
La 30.09.2023 11:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Hyrylä UK TN A
P12 Kakkonen2 - 2
La 30.09.2023 12:15
EPS/Akatemia Val PKKU
EPS/Akatemia Val - PKKU
Espoonlahti 2 TN A
P12 Ykkönen1 - 7
La 30.09.2023 13:00
FC Lahti/YJ PKKU
FC Lahti/YJ - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
P17 SM2 - 0
La 30.09.2023 13:00
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Hyrylä UK TN
P14 Kakkonen3 - 3
La 30.09.2023 13:00
HJS PKKU
HJS - PKKU
Pulleri 4 TN
P13 Liiga Etelä0 - 1
La 30.09.2023 15:00
PKKU Toukolan Teräs
PKKU - Toukolan Teräs
Hyrylä UK TN
Miehet Kolmonen0 - 2
La 30.09.2023 15:15
SAPA/musta PKKU
SAPA/musta - PKKU
Kallio TN
P17 Kolmonen5 - 2
La 30.09.2023 17:00
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Keskuskenttä TN
P14 Ykkönen0 - 1
La 30.09.2023 18:00
PKKU EBK
PKKU - EBK
Hyrylä UK TN
T18 Ykkönen5 - 1
La 30.09.2023 18:45
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Herttoniemenranta TN
P15 Ykkönen1 - 2
Su 01.10.2023 13:00
MP PKKU
MP - PKKU
Urpola TN
P17 Ykkönen2 - 1
Su 01.10.2023 14:00
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Hyrylä UK TN
P15 Liiga Etelä2 - 1
Su 01.10.2023 16:00
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Kaukajärvi TN
T15 Liiga Etelä1 - 3
Su 01.10.2023 16:00
PK-35/2 PKKU
PK-35/2 - PKKU
Kontula TN
T18 Kakkonen3 - 3
Su 01.10.2023 16:00
PEPO PKKU
PEPO - PKKU
Kimpinen UK N
Kakkonen2 - 0
Su 01.10.2023 19:30
PKKU HJS
PKKU - HJS
Hyrylä UK TN
T18 SM1 - 2
Ma 02.10.2023 19:30
FC Nokia YJ PKKU
FC Nokia YJ - PKKU
Menkala TN
T18 Ykkönen0 - 12
To 05.10.2023 17:15
PKKU VPS J/FC Sport YJ
PKKU - VPS J/FC Sport YJ
Pulleri 4 TN
Laura Kalmari SM-lopputurnaus4 - 1
Pe 06.10.2023 12:30
NJS PKKU
NJS - PKKU
Pulleri 2 TN
Laura Kalmari SM-lopputurnaus0 - 1
Pe 06.10.2023 17:15
PKKU OHF
PKKU - OHF
Pulleri 4 TN
Laura Kalmari SM-lopputurnaus2 - 2
Pe 06.10.2023 19:15
PKKU OPedot
PKKU - OPedot
Keravanjoen koulu TN
P13 Kolmonen7 - 2
La 07.10.2023 11:00
PKKU HJK/Arabia
PKKU - HJK/Arabia
Hyrylä UK TN A
P12 Kolmonen3 - 0
La 07.10.2023 12:30
PKKU FC KTP Juniorit
PKKU - FC KTP Juniorit
Hyrylä UK TN A
P12 Ykkönen6 - 3
La 07.10.2023 12:30
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Pulleri 4 TN
Laura Kalmari SM-lopputurnaus1 - 0
La 07.10.2023 14:00
PKKU FC Kiffen
PKKU - FC Kiffen
Kaleva UP TN
Kakkonen2 - 1
La 07.10.2023 16:00
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
Havukoski TN
Miehet Kolmonen1 - 2
La 07.10.2023 16:00
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
Havukoski TN
Miehet Kolmonen -
La 07.10.2023 16:15
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Kaleva UP TN
P15 Ykkönen3 - 2
La 07.10.2023 18:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Hyrylä UK TN
T18 Kakkonen3 - 2
La 07.10.2023 18:30
PKKU VIFK
PKKU - VIFK
Kaleva UP TN
Naisten Ykkönen2 - 2
La 07.10.2023 19:30
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Pulleri 4 TN
Laura Kalmari SM-lopputurnaus3 - 0
Su 08.10.2023 12:45
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Säästöpankki Areena TN
Laura Kalmari SM-lopputurnaus1 - 2
Su 08.10.2023 13:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapiola 1 TN
T18 SM1 - 0
Su 08.10.2023 14:00
PKKU MP
PKKU - MP
Kaleva UP TN
P14 Ykkönen7 - 1
Su 08.10.2023 16:30
PKKU TPS
PKKU - TPS
Kaleva UP TN
P13 Liiga Etelä3 - 4
To 12.10.2023 20:00
PKKU PuiU/sininen
PKKU - PuiU/sininen
Hyrylä UK TN
P17 Kolmonen4 - 2
La 14.10.2023 15:00
JyPK PKKU
JyPK - PKKU
Harjun stadion N
Naisten Ykkönen1 - 1
Ke 18.10.2023 18:30
PKKU TPS
PKKU - TPS
Kaleva UP TN
Karsinta Kansalliseen Liigaan4 - 1
To 19.10.2023 18:30
VPS-j PKKU
VPS-j - PKKU
Turku Energia Areena TN
T18 SM-karsinta0 - 2
Pe 20.10.2023 12:30
PKKU VJS
PKKU - VJS
Kupittaa 2 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus0 - 1
Pe 20.10.2023 17:30
PKKU KuPS
PKKU - KuPS
Kupittaa 2 TN
Kai Pahlman -lopputurnaus2 - 0
La 21.10.2023 12:30
HJK PKKU
HJK - PKKU
Kupittaa 2 TN
Pojat U12 Kilpa 20 - 1
La 21.10.2023 13:00
PKKU FC Vaajakoski
PKKU - FC Vaajakoski
Kaleva UP TN
Karsinta Miesten Ykköseen4 - 1
La 21.10.2023 15:00
TPS PKKU
TPS - PKKU
Veritas Stadion TN
Karsinta Kansalliseen Liigaan1 - 0
La 21.10.2023 20:00
PKKU OLS
PKKU - OLS
Turku Energia Areena TN
T13/T12 Haastesarja (2008-2009)0 - 2
Su 22.10.2023 12:00
PKKU KäPa
PKKU - KäPa
Veritas Stadion TN
Kai Pahlman -lopputurnaus7 - 1
Ke 25.10.2023 18:00
Suomi (T2005) PKKU
Suomi (T2005) - PKKU
Jalkapallostadion TN
P14 Huuhkajaliiga2 - 3
La 28.10.2023 13:00
FC Vaajakoski PKKU
FC Vaajakoski - PKKU
Liikuntapuisto N
Karsinta Miesten Ykköseen3 - 1
La 28.10.2023 17:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Peakfin Arena TN
D13 Yleis0 - 6
La 28.10.2023 20:00
EBK PKKU
EBK - PKKU
Peakfin Arena TN
Pojat D13 Elite 11v11 (2008)6 - 1
Su 29.10.2023 10:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Peakfin Arena TN
Pojat C14 Elite(2007)1 - 1
Su 29.10.2023 14:00
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Peakfin Arena TN
Pojat C14 Elite(2007)7 - 1
La 11.11.2023 18:00
FC Kirkkonummi PKKU
FC Kirkkonummi - PKKU
Kumpula Campus 1 TN B
Pojat D13 Kilpa (2008)1 - 6
La 11.11.2023 20:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Kumpula Campus 1 TN A
Pojat D13 Kilpa (2008)2 - 1
La 18.11.2023 11:30
Gnistan PKKU
Gnistan - PKKU
Peakfin Arena TN
Miesten Suomen Cup0 - 1
Su 19.11.2023 12:00
PKKU FCI Levadia
PKKU - FCI Levadia
Peakfin Arena TN
Pojat D13 Elite 11v11 (2008)0 - 1
Ti 12.12.2023 09:35
FC Kirkkonummi PKKU
FC Kirkkonummi - PKKU
Intersport Areena TN
T14 Helmariliiga0 - 0
Ti 12.12.2023 10:45
PKKU HJK/City
PKKU - HJK/City
Intersport Areena TN
T14 Helmariliiga0 - 1
Ti 12.12.2023 13:00
PKKU Ponnistus
PKKU - Ponnistus
Intersport Areena TN
T14 Helmariliiga3 - 0
Ti 12.12.2023 14:10
PKKU Etelä 3
PKKU - Etelä 3
Intersport Areena TN
T14 Helmariliiga4 - 0
To 14.12.2023 11:00
PKKU K United/FCE YJ
PKKU - K United/FCE YJ
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga0 - 3
To 14.12.2023 12:20
PK-35 PKKU
PK-35 - PKKU
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga5 - 1
To 14.12.2023 13:45
PKKU EBK
PKKU - EBK
Intersport Areena TN
P13 Huuhkajaliiga2 - 0
La 16.12.2023 10:00
PKKU FC Honka/P11 Musta
PKKU - FC Honka/P11 Musta
Pajamäki TN A
Pojat D13 Kilpa (2008)2 - 3
La 16.12.2023 11:00
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Peakfin Arena TN
Pojat D13 Elite 11v11 (2008)2 - 2
Su 17.12.2023 12:00
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Peakfin Arena TN
Pojat C14 Elite(2007)0 - 3
Su 17.12.2023 18:00
PKKU
- PKKU
Peakfin Arena TN
Pojat C14 Elite(2007)4 - 3
Dataline Sport | Molentum Oy