• keskiviikko
    23
    tammi
    09:00 Peakfin Arena
    PKKU
    PKKU
    HJK/haaste
    HJK/haaste
    Pojat 05 (P14)
  • keskiviikko
    23
    tammi
    11:00 Peakfin Arena
    EIF
    EIF
    PKKU
    PKKU
    Pojat 05 (P14)
  • lauantai
    26
    tammi
    15:00 Tuusula TN
    PKKU
    PKKU
    Atletico Malmi
    Atletico Malmi
    Miehet PKKU/2
  • lauantai
    26
    tammi
    17:00 Espoonlahti Halli
    EPS
    EPS
    PKKU
    PKKU
    Tytöt 05 (T14)
  • sunnuntai
    27
    tammi
    15:00 Oulunkylä TN 2
    PKKU
    PKKU
    FC Kontu
    FC Kontu
    Tytöt 05 (T14)
  • sunnuntai
    27
    tammi
    19:45 Vantaankoski TN
    VJS/1
    VJS/1
    PKKU
    PKKU
    Tytöt B (T18)
  • sunnuntai
    27
    tammi
    21:00 Tali Halli
    PKKU
    PKKU
    Klubi 04
    Klubi 04
    Miehet edustus
  • torstai
    31
    tammi
    11:00 Peakfin Arena
    PKKU
    PKKU
    GrIFK
    GrIFK
    Pojat 06 (P13)
  • torstai
    31
    tammi
    15:00 Peakfin Arena
    HJK
    HJK
    PKKU
    PKKU
    Pojat 06 (P13)
  • lauantai
    2
    helmi
    13:00 Oulunkylä TN 2
    PKKU
    PKKU
    HPS
    HPS
    Tytöt 05 (T14)
  • lauantai
    2
    helmi
    16:00 Oulunkylä TN 2
    PKKU
    PKKU
    FC Espoo
    FC Espoo
    Pojat 06 (P13)
  • lauantai
    2
    helmi
    16:33 Bollis Kupla
    HJK
    HJK
    PKKU
    PKKU
    Pojat 07 (P12)
  • lauantai
    2
    helmi
    17:03 Bollis Kupla
    PKKU
    PKKU
    KuPS
    KuPS
    Pojat 07 (P12)
  • lauantai
    2
    helmi
    17:33 Bollis Kupla
    HJK/haaste
    HJK/haaste
    PKKU
    PKKU
    Pojat 07 (P12)
  • lauantai
    2
    helmi
    18:00 Peakfin Arena
    PKKU
    PKKU
    HJK/haaste
    HJK/haaste
    Pojat 04 (P15)
  • lauantai
    2
    helmi
    19:15 Peakfin Arena
    PKKU
    PKKU
    VJS
    VJS
    Pojat 04 (P15)
  • sunnuntai
    3
    helmi
    14:30 Lehtomäki TN
    KJP/YJ
    KJP/YJ
    PKKU
    PKKU
    Pojat B (P17)
  • lauantai
    9
    helmi
    10:30 Järvenpää Halli
    PKKU
    PKKU
    NJS
    NJS
    Tytöt 04 (T15)
  • lauantai
    9
    helmi
    16:00 Kaleva TN
    PKKU
    PKKU
    TuNL/KaaPo YJ
    TuNL/KaaPo YJ
    Pojat 04 (P15)
  • lauantai
    9
    helmi
    17:30 Pihlajamäki TN
    PKKU
    PKKU
    JäPS
    JäPS
    Tytöt 06 (T13)

Pallokerho Keski-Uusimaa somessa

Dataline Sport | Molentum Oy