2020

PäivämääräOtteluJoukkue/sarjaTulos
La 26.10.2019 20:00
PKKU/2 EPS T06 Musta
PKKU/2 - EPS T06 Musta
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
12-0
Su 27.10.2019 16:00
PKKU FC Kontu/East Utd YJ
PKKU - FC Kontu/East Utd YJ
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
3-2
Su 27.10.2019 17:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
MustaPekka areena
Tytöt 06 (T14)
Talvisarja
1-3
La 02.11.2019 18:30
FCFJ/Valkoinen PKKU
FCFJ/Valkoinen - PKKU
Magnesit areena
Pojat 08 (P12)
Treenipeli
0-1
La 02.11.2019 19:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Magnesit areena
Pojat 08 (P12)
Talvisarja
1-1
La 09.11.2019 17:30
VJS PKKU
VJS - PKKU
Aktia Arena
Pojat 07 (P13)
Treenipeli
2-2
Su 10.11.2019 16:00
FC Honka/Musta PKKU
FC Honka/Musta - PKKU
MustaPekka areena
Pojat 06 (P14)
Talvisarja
0-3
La 16.11.2019 08:30
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Espoonlahti kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
2-1
La 16.11.2019 09:30
PKKU HJK
PKKU - HJK
Espoonlahti kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
0-2
La 16.11.2019 11:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Espoonlahti kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
1-0
La 16.11.2019 11:30
PKKU VJS
PKKU - VJS
Espoonlahti kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
2-1
La 16.11.2019 13:00
PKKU FCFJ/Valkoinen
PKKU - FCFJ/Valkoinen
MustaPekka areena
Pojat 07 (P13)
Talvisarja
1-1
Su 17.11.2019 09:00
PKKU MPS
PKKU - MPS
MustaPekka areena
Tytöt 06 (T14)
Talvisarja
1-3
Su 17.11.2019 10:00
PKKU IHU/Valkoinen
PKKU - IHU/Valkoinen
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
1-0
Su 17.11.2019 14:30
PKKU JJK
PKKU - JJK
Pajulahti halli
Pojat 06 (P14)
Treenipeli
2-2
Su 17.11.2019 16:00
PKKU/2 TuPS/KP-75 yj
PKKU/2 - TuPS/KP-75 yj
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
5-0
La 23.11.2019 10:00
HyPS PKKU
HyPS - PKKU
Kankurin TN
Pojat 08 (P12)
Treenipeli
0-3
La 23.11.2019 18:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Laaksolahden halli
Pojat 06 (P14)
Treenipeli
6-2
La 23.11.2019 21:00
EPS PKKU/2
EPS - PKKU/2
Esport arena
Tytöt 05 (T15)
Treenipeli
5-1
Ke 27.11.2019 18:10
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Kaleva TN
Pojat 08 (P12)
Treenipeli
1-2
La 30.11.2019 13:30
NJS PKKU
NJS - PKKU
Klaukkalan TN
Tytöt B (T18)
Treenipeli
1-1
La 30.11.2019 18:00
PKKU FC Kirkkonummi
PKKU - FC Kirkkonummi
MustaPekka Areena
Pojat 06 (P14)
Talvisarja
0-1
Su 01.12.2019 09:30
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
Käpylähalli
Pojat 08 (P12)
Talvisarja
0-2
Su 01.12.2019 10:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Käpylähalli
Pojat 08 (P12)
Talvisarja
0-3
Su 01.12.2019 15:00
PKKU FC Kuusysi
PKKU - FC Kuusysi
Tuusula TN
Tytöt 06 (T14)
Treenipeli
0-0
Pe 06.12.2019 12:00
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
MustaPekka Areena
Pojat 07 (P13)
Talvisarja
4-1
La 07.12.2019 12:00
Gnistan PKKU/2
Gnistan - PKKU/2
MustaPekka arena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
3-1
Su 08.12.2019 12:30
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Eerikkilä
Pojat B (P17)
Treenipeli
9-0
Su 08.12.2019 15:00
PKKU HPS
PKKU - HPS
MustaPekka areena
Tytöt 06 (T14)
Talvisarja
3-0
Su 08.12.2019 16:00
PKKU MPS
PKKU - MPS
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
2-0
Su 15.12.2019 15:00
PKKU EBK
PKKU - EBK
Laaksolahti halli
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
Su 15.12.2019 16:00
PKKU EPS
PKKU - EPS
Espoonlahti halli
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
Su 15.12.2019 17:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Espoonlahti kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
Ke 18.12.2019 18:10
PKKU VJS
PKKU - VJS
Kaleva TN
Pojat 08 (P12)
Treenipeli
La 21.12.2019 14:00
PKKU/2 FC Pohu
PKKU/2 - FC Pohu
Tuusula TN
Miehet PKKU/2
Treenipeli
La 21.12.2019 17:00
PPJ/sininen PKKU
PPJ/sininen - PKKU
MustaPekka Areena
Pojat 06 (P14)
Talvisarja
Su 22.12.2019 12:00
EPS PKKU
EPS - PKKU
Espoonlahti kupla
Tytöt 08 (T12)
Treenipeli
La 11.01.2020 10:00
FC Espoo/valkoinen PKKU
FC Espoo/valkoinen - PKKU
MustaPekka Areena
Pojat 07 (P13)
Talvisarja
La 11.01.2020 10:30
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Järvenpää halli
Tytöt B (T18)
Treenipeli
La 11.01.2020 13:00
PKKU/2 FC Kirkkonummi
PKKU/2 - FC Kirkkonummi
Tapanilan uusi TN
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
La 11.01.2020 15:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
MustaPekka Areena
Pojat 06 (P14)
Talvisarja
Su 12.01.2020 11:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
MustaPekka areena
Tytöt 06 (T14)
Talvisarja
Su 12.01.2020 14:00
HPS PKKU
HPS - PKKU
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
La 18.01.2020 13:00
PKKU FC Kuusysi
PKKU - FC Kuusysi
Tuusula TN
Pojat B (P17)
Treenipeli
La 18.01.2020 14:45
PKKU FC Lahti
PKKU - FC Lahti
Tuusula TN
Pojat B (P17)
Treenipeli
Su 19.01.2020 13:30
NJS PKKU
NJS - PKKU
Kalmuuri Halli TN
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
2 - 0
La 25.01.2020 12:00
PKKU KäPa
PKKU - KäPa
Peakfin Arena
Miehet edustus
Treenipeli
3-1
La 25.01.2020 15:00
PKKU/2 Töölön Taisto
PKKU/2 - Töölön Taisto
Tuusula TN
Miehet PKKU/2
Treenipeli
La 25.01.2020 18:00
PKKU EPS
PKKU - EPS
Järvenpää Monitoimihalli
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
3 - 2
La 01.02.2020 13:00
GrIFK PKKU
GrIFK - PKKU
Kauniaisten kupla
Pojat 08 (P12)
Treenipeli
La 01.02.2020 14:00
PKKU/2 EPS
PKKU/2 - EPS
Tapanilan uusi TN
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
La 01.02.2020 15:00
Klubi 04 PKKU
Klubi 04 - PKKU
Bolt Arena
Miehet edustus
Treenipeli
2-0
La 01.02.2020 15:00
PKKU/2 PuiU
PKKU/2 - PuiU
Tuusula TN
Miehet PKKU/2
Treenipeli
La 01.02.2020 15:00
KäPa/United PKKU
KäPa/United - PKKU
MustaPekka Areena
Pojat 07 (P13)
Talvisarja
La 01.02.2020 17:30
PKKU HPS/FC POHU YJ
PKKU - HPS/FC POHU YJ
Kalmuuri Halli TN
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
2 - 1
La 01.02.2020 18:00
IHU/Valkoinen PKKU
IHU/Valkoinen - PKKU
Musta Pekka Arena
Tytöt 06 (T14)
Talvisarja
La 01.02.2020 18:00
IHU/Valkoinen PKKU
IHU/Valkoinen - PKKU
MustaPekka areena
Tytöt 06 (T14)
Treenipeli
La 01.02.2020 20:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Musta Pekka arena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
La 01.02.2020 20:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
Su 02.02.2020 12:30
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Nurmijärvi kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
Su 02.02.2020 13:30
EBK PKKU
EBK - PKKU
Nurmijärvi kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
Su 02.02.2020 14:30
PKKU KaLe
PKKU - KaLe
Nurmijärvi kupla
Tytöt 08 (T12)
Miniliiga
Su 02.02.2020 16:00
TPS/KaaPo YJ PKKU
TPS/KaaPo YJ - PKKU
Kaarina KHT
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
4 - 1
La 08.02.2020 11:00
TPV PKKU
TPV - PKKU
Käpylähalli
Pojat 08 (P12)
Talvisarja
La 08.02.2020 12:00
PKKU TiPS/Akatemia
PKKU - TiPS/Akatemia
Käpylähalli
Pojat 08 (P12)
Talvisarja
La 08.02.2020 12:00
PKKU EPS
PKKU - EPS
Peakfin Arena
Miehet edustus
Treenipeli
1-0
La 08.02.2020 14:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Matinkylä 1 TN
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
0 - 4
Su 09.02.2020 20:00
PKKU EBK
PKKU - EBK
Järvenpää Monitoimihalli
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
2 - 5
La 15.02.2020 10:00
PKKU HPS
PKKU - HPS
Peakfin Arena
Miehet edustus
Treenipeli
0-1
La 15.02.2020 15:00
PKKU/2 SexyPöxyt
PKKU/2 - SexyPöxyt
Tuusula TN
Miehet PKKU/2
Treenipeli
Su 16.02.2020 14:00
KäPa PKKU
KäPa - PKKU
Oulunkylä 2 TN
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
4 - 2
La 22.02.2020 15:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Järvenpää Monitoimihalli
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
0 - 3
La 29.02.2020 14:15
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Esport Arena
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
4 - 2
Su 01.03.2020 13:00
VJS PKKU
VJS - PKKU
Myyrmäki Halli TN
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
0 - 2
La 07.03.2020 12:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Peakfin Arena
Miehet edustus
Treenipeli
1-2
La 07.03.2020 15:00
PKKU/2 Atletico Malmi
PKKU/2 - Atletico Malmi
Tuusula TN
Miehet PKKU/2
Treenipeli
La 07.03.2020 15:00
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Järvenpää Monitoimihalli
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
2 - 2
Su 08.03.2020 13:00
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
MustaPekka areena
Tytöt 05 (T15)
Talvisarja
Su 08.03.2020 14:30
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Tuusula UK TN
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
0 - 1
Su 08.03.2020 17:00
FC Kontu/East UTD PKKU
FC Kontu/East UTD - PKKU
MustaPekka areena
Tytöt 06 (T14)
Talvisarja
Ti 10.03.2020 09:00
PKKU FC Kuusysi
PKKU - FC Kuusysi
Laaksolahti halli TN ½ A
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
2 - 1
Ti 10.03.2020 10:00
FC Reipas PKKU
FC Reipas - PKKU
Laaksolahti halli TN ½ B
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
2 - 1
Ti 10.03.2020 13:00
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Laaksolahti halli TN ½ A
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
0 - 4
Ti 10.03.2020 14:00
NuPS/L-U kyky PKKU
NuPS/L-U kyky - PKKU
Laaksolahti halli TN ½ A
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
1 - 3
To 12.03.2020 10:00
FC Kirkkonummi/Black PKKU
FC Kirkkonummi/Black - PKKU
Järvenpää Monitoimihalli 8 B
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
0 - 2
To 12.03.2020 11:30
PKKU EPS/Akatemia
PKKU - EPS/Akatemia
Järvenpää Monitoimihalli 8 A
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
2 - 1
To 12.03.2020 13:30
PKKU PPJ/B
PKKU - PPJ/B
Järvenpää Monitoimihalli 8 A
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
1 - 0
To 12.03.2020 14:30
Gnistan/P2008 PKKU
Gnistan/P2008 - PKKU
Järvenpää Monitoimihalli 8 B
Pojat 08 (P12)
Pikkuhuuhkajapäivät
0 - 1
To 11.06.2020 18:30
MiPK PKKU
MiPK - PKKU
Mikkeli UP
Miehet edustus
Kakkonen
3 - 0
Pe 12.06.2020 17:30
PKKU MPS
PKKU - MPS
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
2 - 1
Pe 12.06.2020 18:30
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
9 - 1
La 13.06.2020 12:00
PKKU TPS YJ
PKKU - TPS YJ
Tuusula UK TN
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
1 - 1
La 13.06.2020 12:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Tali 1 N
Tytöt B (T18)
T18 SM-karsinta
5 - 0
La 13.06.2020 13:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Tali 2 N
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
5 - 0
La 13.06.2020 13:00
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Kalevan UP N
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
3 - 1
La 13.06.2020 15:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Tuusula Urheilupuisto N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
1 - 1
La 13.06.2020 16:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Töölö PK Sahara TN
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
4 - 0
La 13.06.2020 16:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
0 - 0
La 13.06.2020 17:00
RiPS PKKU
RiPS - PKKU
Riihimäki Pallokenttä N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
0 - 0
Su 14.06.2020 12:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Tuusula UK N 1
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
0 - 2
Ti 16.06.2020 17:30
PKKU EBK/Akatemia
PKKU - EBK/Akatemia
Tuusula UK N 1
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
3 - 5
Ti 16.06.2020 18:45
VJS/punainen PKKU
VJS/punainen - PKKU
Myyrmäki UT TN ½ A
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
2 - 2
Ke 17.06.2020 17:30
KäPa PKKU
KäPa - PKKU
Kumpula Campus 1 TN
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
2 - 0
Ke 17.06.2020 18:30
MuSa PKKU
MuSa - PKKU
Musan kenttä nurmi
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
1 - 6
Ke 17.06.2020 18:30
FC Haka-j PKKU
FC Haka-j - PKKU
Vkoski Tehtaan kenttä
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
4 - 1
Ke 17.06.2020 19:00
PKKU FC Kiffen
PKKU - FC Kiffen
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
1 - 1
Ti 23.06.2020 18:00
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
0 - 3
Ti 23.06.2020 19:30
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Jätkäsaari TN
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
3 - 0
Ke 24.06.2020 18:30
LAUTP PKKU
LAUTP - PKKU
Lauritsala UK N
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
1 - 3
To 25.06.2020 18:00
NuPS PKKU
NuPS - PKKU
Nummela Rintamäki areena TN
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
1 - 4
Pe 26.06.2020 17:30
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
1 - 4
Pe 26.06.2020 18:30
PKKU KP-75/TuPS yj
PKKU - KP-75/TuPS yj
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
3 - 0
Pe 26.06.2020 18:30
RiPS/Sininen PKKU
RiPS/Sininen - PKKU
Riihimäki Keskuskenttä TN ½ A
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
1 - 0
Pe 26.06.2020 19:45
PKKU Ponnistajat
PKKU - Ponnistajat
Tuusula Urheilupuisto N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
0 - 2
La 27.06.2020 10:00
Valtti/IHU PKKU
Valtti/IHU - PKKU
Volkswagen Areena TN 1, Puotila
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 27.06.2020 11:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Leppävaara 1 TN
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
0 - 2
La 27.06.2020 12:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Tali 2 N
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
1 - 3
La 27.06.2020 12:15
TPS PKKU
TPS - PKKU
Kupittaa 8 nurmi
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
1 - 1
La 27.06.2020 16:00
HPS PKKU
HPS - PKKU
JYA Housing Areena TN, Paloheinä
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
6 - 3
Su 28.06.2020 13:00
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Leppävaara 1 TN
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
1 - 0
Su 28.06.2020 16:00
PEPO/IPS YJ PKKU
PEPO/IPS YJ - PKKU
Sammonlahti N
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
1 - 0
Su 28.06.2020 17:00
Kultsu FC PKKU
Kultsu FC - PKKU
Joutseno KK N
Miehet edustus
Kakkonen
4 - 3
Su 28.06.2020 17:00
PKKU Icehearts
PKKU - Icehearts
Tuusula UK N 1
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
2 - 2
To 02.07.2020 17:30
PK-35 PKKU
PK-35 - PKKU
Kivikko nap TN
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
2 - 3
To 02.07.2020 17:30
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Tuusula UK N 1
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
1 - 11
Pe 03.07.2020 18:30
PKKU FC Kuusysi/valkoinen
PKKU - FC Kuusysi/valkoinen
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
7 - 1
Pe 03.07.2020 18:30
FC Futura PKKU
FC Futura - PKKU
Porvoo Keskusnurmi
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
4 - 1
La 04.07.2020 12:00
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Tuusula UK N 1
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
La 04.07.2020 13:00
PPJ/sininen PKKU
PPJ/sininen - PKKU
Väinämöinen TN 1
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
La 04.07.2020 14:30
NJS PKKU
NJS - PKKU
Klaukkala N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
La 04.07.2020 15:00
PKKU FC Reipas
PKKU - FC Reipas
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 04.07.2020 15:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapiola 1 TN
Pojat B (P17)
P17 SM-karsinta
-
La 04.07.2020 15:00
PKKU KäPa/United
PKKU - KäPa/United
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
Su 05.07.2020 12:00
PKKU NuPS
PKKU - NuPS
Tuusula UK TN
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
Su 05.07.2020 12:00
FC Reipas/Oranssi PKKU
FC Reipas/Oranssi - PKKU
Mukkula TN
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 05.07.2020 13:00
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Tuusula UK N 1
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
Su 05.07.2020 13:00
FC Kontu/sininen PKKU
FC Kontu/sininen - PKKU
Kurkimäki TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Ti 07.07.2020 17:30
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
Pe 10.07.2020 19:45
PKKU MPS/Atletico Malmi
PKKU - MPS/Atletico Malmi
Tuusula Urheilupuisto N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 11.07.2020 13:00
PKKU FC Hertta
PKKU - FC Hertta
Tuusula UK N 1
T18 Ykkönen -
La 11.07.2020 15:00
PKKU FC Honka/Akatemia
PKKU - FC Honka/Akatemia
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 11.07.2020 15:00
PKKU FC Hertta
PKKU - FC Hertta
Tuusula Urheilupuisto N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Pe 17.07.2020 17:30
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Tuusula UK N 1
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Pe 17.07.2020 19:45
PKKU FC Kontu
PKKU - FC Kontu
Tuusula Urheilupuisto N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 18.07.2020 13:00
P-Iirot/FC Rauma YJ PKKU
P-Iirot/FC Rauma YJ - PKKU
Otalahti yu
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
La 18.07.2020 13:00
PK-35/2 PKKU
PK-35/2 - PKKU
Tapuli TN
T18 Ykkönen -
La 18.07.2020 13:00
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Tuusula UK TN ½ A
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
La 18.07.2020 17:00
NJS PKKU
NJS - PKKU
Klaukkala N
Miehet edustus
Kakkonen
-
Su 19.07.2020 15:00
PKKU HPS
PKKU - HPS
Tuusula Urheilupuisto N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Ti 21.07.2020 17:30
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
To 23.07.2020 19:45
VJS PKKU
VJS - PKKU
Myyrmäki N
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
Pe 24.07.2020 19:30
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Tuusula Urheilupuisto N
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
La 25.07.2020 12:00
EPS PKKU
EPS - PKKU
Espoonlahti 2 TN
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
-
La 25.07.2020 13:00
VJS/Valkoinen A PKKU
VJS/Valkoinen A - PKKU
Myyrmäki UT TN
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
La 25.07.2020 15:00
PKKU PU-62
PKKU - PU-62
Tuusula Urheilupuisto N
T18 Ykkönen -
La 25.07.2020 15:30
EBK/Akatemia PKKU
EBK/Akatemia - PKKU
Keski-Espoo 1 TN ½ A
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
La 25.07.2020 17:30
TiPS PKKU
TiPS - PKKU
Tikkurila N 1
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
Su 26.07.2020 12:00
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Tuusula UK N 1
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
Su 26.07.2020 12:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Käpylä 2 N
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
Su 26.07.2020 14:00
FC Hertta PKKU
FC Hertta - PKKU
Joensuu, Mehtimäki TN
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Ke 29.07.2020 18:35
I-HK/Sininen PKKU
I-HK/Sininen - PKKU
Itä-Hakkila TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Ke 29.07.2020 19:30
TPS PKKU
TPS - PKKU
Kupittaa 5 KHT
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
Pe 31.07.2020 18:00
KoiPS PKKU
KoiPS - PKKU
Havukoski TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 31.07.2020 18:00
SibboV PKKU
SibboV - PKKU
Söderkulla TN 8 A
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
Pe 31.07.2020 18:30
PKKU EPS/Akatemia
PKKU - EPS/Akatemia
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 31.07.2020 19:00
PKKU FC Honka/3
PKKU - FC Honka/3
Tuusula UK N 1
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Pe 31.07.2020 19:15
PKKU VJS
PKKU - VJS
Kalevan UP N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
Pe 31.07.2020 19:30
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Tuusula Urheilupuisto N
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
La 01.08.2020 12:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Tuusula UK N 1
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
La 01.08.2020 15:00
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Tuusula Urheilupuisto N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 01.08.2020 20:05
Valtti/United YJ PKKU
Valtti/United YJ - PKKU
Volkswagen Areena TN, Puotila
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
-
Su 02.08.2020 11:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Tuusula Urheilupuisto N
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
Pe 07.08.2020 18:00
PKKU FCFJ
PKKU - FCFJ
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Pe 07.08.2020 18:00
SibboV/Gul PKKU
SibboV/Gul - PKKU
Söderkulla TN 8 A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 07.08.2020 18:00
NJS/Sininen PKKU
NJS/Sininen - PKKU
Rajamäki TN 8F
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 07.08.2020 18:30
PKKU FC KTP Juniorit
PKKU - FC KTP Juniorit
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
Pe 07.08.2020 19:15
SAPA/3 PKKU
SAPA/3 - PKKU
Töölö PK 6 TN
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 08.08.2020 12:00
GrIFK PKKU
GrIFK - PKKU
Kauniainen Keskuskenttä TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 08.08.2020 14:00
VJS PKKU
VJS - PKKU
Myyrmäki Stadion
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
La 08.08.2020 14:00
PKKU FC Peltirumpu
PKKU - FC Peltirumpu
Tuusula UK N 1
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
-
La 08.08.2020 15:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Järvenpää N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 08.08.2020 15:30
VJS PKKU
VJS - PKKU
Myyrmäki UT TN
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
La 08.08.2020 17:00
JyPK/2 PKKU
JyPK/2 - PKKU
Jyväskylä, Palokka TN
T18 Ykkönen -
La 08.08.2020 18:00
P-Iirot PKKU
P-Iirot - PKKU
Äijänsuo stadion
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Su 09.08.2020 15:45
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapiola 1 TN
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
Su 09.08.2020 19:30
KJP/YJ 2 PKKU
KJP/YJ 2 - PKKU
Kymenlaakson Sähkö stadion
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Ke 12.08.2020 19:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Tuusula UK N 1
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
To 13.08.2020 19:30
HyPS PKKU
HyPS - PKKU
Kankurin TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Pe 14.08.2020 17:30
PKKU KOPSE
PKKU - KOPSE
Tuusula UK N 1
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Pe 14.08.2020 18:30
PKKU MPS
PKKU - MPS
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 14.08.2020 18:30
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 14.08.2020 19:30
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Tuusula Urheilupuisto N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 15.08.2020 11:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Töölö PK Sahara TN
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
-
La 15.08.2020 13:45
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Vuores TN
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
La 15.08.2020 14:00
PKKU HauPa
PKKU - HauPa
Tuusula Urheilupuisto N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
La 15.08.2020 15:00
PKKU VJS
PKKU - VJS
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 15.08.2020 15:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 15.08.2020 17:00
FC Nokia PKKU
FC Nokia - PKKU
Nokia KK 3
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
Su 16.08.2020 11:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Tuusula Urheilupuisto N
T18 Ykkönen -
Su 16.08.2020 12:00
PKKU KäPa
PKKU - KäPa
Tuusula UK N 1
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
Su 16.08.2020 14:00
PKKU KäPa
PKKU - KäPa
Tuusula UK N 1
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
Ti 18.08.2020 19:00
PKKU Valtti/United YJ
PKKU - Valtti/United YJ
Tuusula UK N 1
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
Ke 19.08.2020 17:30
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
Pe 21.08.2020 18:00
TiPS/Akatemia 2 PKKU
TiPS/Akatemia 2 - PKKU
Tikkurila TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 21.08.2020 19:15
PuiU PKKU
PuiU - PKKU
Puistola N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
Pe 21.08.2020 19:20
FCFJ/Valkoinen2 PKKU
FCFJ/Valkoinen2 - PKKU
Myllymäen TN
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
La 22.08.2020 12:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Tuusula UK N 1
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
La 22.08.2020 12:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Töölö PK Sahara TN 1
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 22.08.2020 14:00
PKKU P-Iirot
PKKU - P-Iirot
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
La 22.08.2020 14:30
VJS PKKU
VJS - PKKU
Vantaankoski TN
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
-
La 22.08.2020 15:00
IK Myran PKKU
IK Myran - PKKU
Nedervetil, Idrottsplan
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
La 22.08.2020 16:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Tuusula UK N 1
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
Su 23.08.2020 12:00
PKKU TiPS
PKKU - TiPS
Tuusula UK N 1
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Su 23.08.2020 13:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Järvenpää N
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 23.08.2020 15:00
FC Kuusysi PKKU
FC Kuusysi - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
T18 Ykkönen -
Su 23.08.2020 17:00
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Volkswagen Areena TN 2, Puotila
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Ke 26.08.2020 20:00
PKKU FC Espoo/sininen
PKKU - FC Espoo/sininen
Tuusula UK TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
To 27.08.2020 18:00
PKKU MPS
PKKU - MPS
Tuusula UK N 1
Tytöt 05 (T15)
T15 Liiga Etelä
-
To 27.08.2020 19:30
FC Reipas/Musta PKKU
FC Reipas/Musta - PKKU
Mukkula TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Pe 28.08.2020 18:30
PKKU PPS/Musta
PKKU - PPS/Musta
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
Pe 28.08.2020 18:30
PKKU HJK
PKKU - HJK
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 28.08.2020 20:15
PKKU PPJ/United YJ2
PKKU - PPJ/United YJ2
Tuusula UK TN
Tytöt 06 (T14)
T14 Ykkönen
-
La 29.08.2020 12:00
PKKU JäPS/47
PKKU - JäPS/47
Tuusula Urheilupuisto N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 29.08.2020 14:00
TPS YJ PKKU
TPS YJ - PKKU
Kupittaa 5 KHT
Pojat 07 (P13)
P13 Liiga Etelä
-
La 29.08.2020 15:00
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 29.08.2020 15:15
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapiola 3 TN
Pojat 06 (P14)
P14 Liiga Etelä
-
La 29.08.2020 18:30
PKKU PaRi
PKKU - PaRi
Tuusula Urheilupuisto N
T18 Ykkönen -
La 29.08.2020 18:30
TPS PKKU
TPS - PKKU
Kupittaa 5 KHT
Pojat 05 (P15)
P15 Liiga Etelä
-
Su 30.08.2020 12:00
PKKU FCFJ
PKKU - FCFJ
Tuusula UK N 1
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 30.08.2020 16:00
PKKU ONS
PKKU - ONS
Tuusula Urheilupuisto N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Ti 01.09.2020 17:30
KP-75/TuPS yj PKKU
KP-75/TuPS yj - PKKU
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
To 03.09.2020 20:00
NJS/2 PKKU
NJS/2 - PKKU
Klaukkala TN
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
Pe 04.09.2020 18:30
PKKU PK-35
PKKU - PK-35
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 04.09.2020 18:30
PKKU HyPS musta
PKKU - HyPS musta
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
La 05.09.2020 13:00
FC Kuusysi PKKU
FC Kuusysi - PKKU
Jalkaranta 1 N ½ A
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
La 05.09.2020 13:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapion kenttä
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 05.09.2020 14:00
PKKU JäPS/Utd
PKKU - JäPS/Utd
Tuusula UK TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
La 05.09.2020 16:30
FC Viikingit PKKU
FC Viikingit - PKKU
Kartano 1 TN
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 06.09.2020 15:00
FC Sport-j PKKU
FC Sport-j - PKKU
Elisa Stadion, Vaasa
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Ti 08.09.2020 17:30
PKKU FC Kirkkonummi
PKKU - FC Kirkkonummi
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 11.09.2020 18:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Koivusaari TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 11.09.2020 18:30
PK-35 PKKU
PK-35 - PKKU
MagneCit Areena TN, Pihlajamäki
Miehet edustus
Kakkonen
-
Pe 11.09.2020 19:30
PKKU JoKi
PKKU - JoKi
Kalevan UP N
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 12.09.2020 15:00
PKKU EPS/Akatemia
PKKU - EPS/Akatemia
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 12.09.2020 15:00
PKKU TuWe
PKKU - TuWe
Tuusula Urheilupuisto N
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Su 13.09.2020 12:00
FC Reipas PKKU
FC Reipas - PKKU
Kisapuisto TN ½ A
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
Su 13.09.2020 12:00
PKKU Valtti/IHU YJ
PKKU - Valtti/IHU YJ
Tuusula UK N 1
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 13.09.2020 15:00
Pallokissat PKKU
Pallokissat - PKKU
Kuopio, Keskuskentän Jalkapallostadion TN
T18 Ykkönen -
Ke 16.09.2020 19:30
KOPSE/Tornadot PKKU
KOPSE/Tornadot - PKKU
Kalmuuri Halli TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
Pe 18.09.2020 18:30
PKKU KoiPS
PKKU - KoiPS
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
La 19.09.2020 12:00
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Jätkäsaari TN 1
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 19.09.2020 16:00
PKKU Klubi-36
PKKU - Klubi-36
Tuusula Urheilupuisto N
T18 Ykkönen -
La 19.09.2020 16:00
NJS PKKU
NJS - PKKU
Klaukkala N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 19.09.2020 16:30
HJK/East sin PKKU
HJK/East sin - PKKU
Myllypuro TN
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
La 19.09.2020 17:00
Nopsa PKKU
Nopsa - PKKU
Mukkula Halli TN
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
Su 20.09.2020 14:15
LePa/Kasiysi YJ PKKU
LePa/Kasiysi YJ - PKKU
Leppävaara 2 TN 8C
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Su 20.09.2020 16:00
HaPK PKKU
HaPK - PKKU
Hamina UK N 2
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
Pe 25.09.2020 18:30
PKKU SibboV/Gul
PKKU - SibboV/Gul
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 25.09.2020 18:30
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 25.09.2020 19:30
FC Kuusysi PKKU
FC Kuusysi - PKKU
Kisapuisto Stadion TN
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 26.09.2020 14:00
PKKU PuiU/sininen
PKKU - PuiU/sininen
Tuusula UK TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
La 26.09.2020 15:00
PK-35 PKKU
PK-35 - PKKU
MagneCit Areena TN, Pihlajamäki
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 26.09.2020 15:00
PKKU HyPS musta
PKKU - HyPS musta
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 26.09.2020 16:30
PKKU Sudet/Kumu JT YJ
PKKU - Sudet/Kumu JT YJ
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 07 (P13)
P13 Kakkonen
-
Su 27.09.2020 12:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Tuusula UK TN
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 27.09.2020 15:00
PKKU VIFK
PKKU - VIFK
Tuusula UK TN
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Pe 02.10.2020 19:00
PKKU TuPS
PKKU - TuPS
Tuusula UK TN
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 03.10.2020 10:00
HyPS PKKU
HyPS - PKKU
Kankurin TN A
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
La 03.10.2020 11:30
MPS PKKU
MPS - PKKU
Tapanila UK TN 1
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
La 03.10.2020 14:00
FCFJ/Valkoinen 1 PKKU
FCFJ/Valkoinen 1 - PKKU
Kokonniemi TN
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 03.10.2020 14:30
LPS PKKU
LPS - PKKU
Laajasalo TN
Pojat 06 (P14)
P14 Kakkonen
-
La 03.10.2020 16:30
FC Kontu/sininen PKKU
FC Kontu/sininen - PKKU
Kontula TN
Pojat B (P17)
P17 Kakkonen
-
Su 04.10.2020 15:00
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
-
Ti 06.10.2020 17:30
PKKU HPS
PKKU - HPS
Kaleva UP TN ½ B
Tytöt 08 (T12)
T12 Ykkönen
-
Pe 09.10.2020 18:30
PKKU TiPS/Akatemia 2
PKKU - TiPS/Akatemia 2
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 08 (P12)
P12 Kakkonen
-
Pe 09.10.2020 19:15
Valtti/IHU YJ PKKU
Valtti/IHU YJ - PKKU
Volkswagen Areena TN, Puotila
Miehet PKKU/2
Miehet Kolmonen
-
La 10.10.2020 13:00
RoPS PKKU
RoPS - PKKU
Keskuskenttä, Rovaniemi TN
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
La 10.10.2020 15:00
PKKU TiPS/Akatemia
PKKU - TiPS/Akatemia
Kaleva UP TN ½ B
Pojat 08 (P12)
P12 Ykkönen
-
La 17.10.2020 14:00
EPS PKKU
EPS - PKKU
Espoonlahti 2 TN
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 17.10.2020 15:00
PKKU HPS
PKKU - HPS
Tuusula UK TN
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
La 24.10.2020 14:00
FC Viikingit PKKU
FC Viikingit - PKKU
Vuosaari N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 31.10.2020 14:00
PKKU PEPO
PKKU - PEPO
Kalevan UP N
Miehet edustus
Kakkonen
-
La 31.10.2020 15:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Tuusula UK TN
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
La 07.11.2020 13:00
FC Hertta PKKU
FC Hertta - PKKU
Joensuu, Mehtimäki TN
Naiset edustus
Naisten Ykkönen
-
Dataline Sport | Molentum Oy