2020
Päivämäärä | Ottelu | Joukkue/sarja | Tulos | |
---|---|---|---|---|
La 26.10.2019 20:00 | PKKU/2 - EPS T06 Musta MustaPekka areena | Talvisarja | 12-0 | |
Su 27.10.2019 16:00 | PKKU - FC Kontu/East Utd YJ MustaPekka areena | Talvisarja | 3-2 | |
Su 27.10.2019 17:00 | PKKU - Ilves MustaPekka areena | Talvisarja | 1-3 | |
La 02.11.2019 18:30 | FCFJ/Valkoinen - PKKU Magnesit areena | Treenipeli | 0-1 | |
La 02.11.2019 19:00 | PKKU - LAUTP Magnesit areena | Talvisarja | 1-1 | |
La 09.11.2019 17:30 | VJS - PKKU Aktia Arena | Treenipeli | 2-2 | |
Su 10.11.2019 16:00 | FC Honka/Musta - PKKU MustaPekka areena | Talvisarja | 0-3 | |
La 16.11.2019 08:30 | PKKU - Ilves Espoonlahti kupla | Miniliiga | 2-1 | |
La 16.11.2019 09:30 | PKKU - HJK Espoonlahti kupla | Miniliiga | 0-2 | |
La 16.11.2019 11:00 | PKKU - NJS Espoonlahti kupla | Miniliiga | 1-0 | |
La 16.11.2019 11:30 | PKKU - VJS Espoonlahti kupla | Miniliiga | 2-1 | |
La 16.11.2019 13:00 | PKKU - FCFJ/Valkoinen MustaPekka areena | Talvisarja | 1-1 | |
Su 17.11.2019 09:00 | PKKU - MPS MustaPekka areena | Talvisarja | 1-3 | |
Su 17.11.2019 10:00 | PKKU - IHU/Valkoinen MustaPekka areena | Talvisarja | 1-0 | |
Su 17.11.2019 14:30 | PKKU - JJK Pajulahti halli | Treenipeli | 2-2 | |
Su 17.11.2019 16:00 | PKKU/2 - TuPS/KP-75 yj MustaPekka areena | Talvisarja | 5-0 | |
La 23.11.2019 10:00 | HyPS - PKKU Kankurin TN | Treenipeli | 0-3 | |
La 23.11.2019 18:00 | FC Espoo - PKKU Laaksolahden halli | Treenipeli | 6-2 | |
La 23.11.2019 21:00 | EPS - PKKU/2 Esport arena | Treenipeli | 5-1 | |
Ke 27.11.2019 18:10 | PKKU - FC Honka Kaleva TN | Treenipeli | 1-2 | |
La 30.11.2019 13:30 | NJS - PKKU Klaukkalan TN | Treenipeli | 1-1 | |
La 30.11.2019 18:00 | PKKU - FC Kirkkonummi MustaPekka Areena | Talvisarja | 0-1 | |
Su 01.12.2019 09:30 | KoiPS - PKKU Käpylähalli | Talvisarja | 0-2 | |
Su 01.12.2019 10:00 | PKKU - PPJ Käpylähalli | Talvisarja | 0-3 | |
Su 01.12.2019 15:00 | PKKU - FC Kuusysi Tuusula TN | Treenipeli | 0-0 | |
Pe 06.12.2019 12:00 | KoiPS - PKKU MustaPekka Areena | Talvisarja | 4-1 | |
La 07.12.2019 12:00 | Gnistan - PKKU/2 MustaPekka arena | Talvisarja | 3-1 | |
Su 08.12.2019 12:30 | PKKU - Ilves Eerikkilä | Treenipeli | 9-0 | |
Su 08.12.2019 15:00 | PKKU - HPS MustaPekka areena | Talvisarja | 3-0 | |
Su 08.12.2019 16:00 | PKKU - MPS MustaPekka areena | Talvisarja | 2-0 | |
Su 15.12.2019 15:00 | PKKU - EBK Laaksolahti halli | Miniliiga | ||
Su 15.12.2019 16:00 | PKKU - EPS Espoonlahti halli | Miniliiga | ||
Su 15.12.2019 17:00 | HJK - PKKU Espoonlahti kupla | Miniliiga | ||
Ke 18.12.2019 18:10 | PKKU - VJS Kaleva TN | Treenipeli | ||
La 21.12.2019 14:00 | PKKU/2 - FC Pohu Tuusula TN | Treenipeli | ||
La 21.12.2019 17:00 | PPJ/sininen - PKKU MustaPekka Areena | Talvisarja | ||
Su 22.12.2019 12:00 | EPS - PKKU Espoonlahti kupla | Treenipeli | ||
La 11.01.2020 10:00 | FC Espoo/valkoinen - PKKU MustaPekka Areena | Talvisarja | ||
La 11.01.2020 10:30 | PKKU - FC Honka Järvenpää halli | Treenipeli | ||
La 11.01.2020 13:00 | PKKU/2 - FC Kirkkonummi Tapanilan uusi TN | Talvisarja | ||
La 11.01.2020 15:00 | PKKU - LAUTP MustaPekka Areena | Talvisarja | ||
Su 12.01.2020 11:00 | PKKU - FC Espoo MustaPekka areena | Talvisarja | ||
Su 12.01.2020 14:00 | HPS - PKKU MustaPekka areena | Talvisarja | ||
La 18.01.2020 13:00 | PKKU - FC Kuusysi Tuusula TN | Treenipeli | ||
La 18.01.2020 14:45 | PKKU - FC Lahti Tuusula TN | Treenipeli | ||
Su 19.01.2020 13:30 | NJS - PKKU Kalmuuri Halli TN | T18 SM-karsinta | 2 - 0 | |
La 25.01.2020 12:00 | PKKU - KäPa Peakfin Arena | Treenipeli | 3-1 | |
La 25.01.2020 15:00 | PKKU/2 - Töölön Taisto Tuusula TN | Treenipeli | ||
La 25.01.2020 18:00 | PKKU - EPS Järvenpää Monitoimihalli | T18 SM-karsinta | 3 - 2 | |
La 01.02.2020 13:00 | GrIFK - PKKU Kauniaisten kupla | Treenipeli | ||
La 01.02.2020 14:00 | PKKU/2 - EPS Tapanilan uusi TN | Talvisarja | ||
La 01.02.2020 15:00 | Klubi 04 - PKKU Bolt Arena | Treenipeli | 2-0 | |
La 01.02.2020 15:00 | PKKU/2 - PuiU Tuusula TN | Treenipeli | ||
La 01.02.2020 15:00 | KäPa/United - PKKU MustaPekka Areena | Talvisarja | ||
La 01.02.2020 18:00 | IHU/Valkoinen - PKKU MustaPekka areena | Treenipeli | ||
La 01.02.2020 18:00 | IHU/Valkoinen - PKKU Musta Pekka Arena | Talvisarja | ||
La 01.02.2020 20:00 | FC Espoo - PKKU Musta Pekka arena | Talvisarja | ||
La 01.02.2020 20:00 | FC Espoo - PKKU MustaPekka areena | Talvisarja | ||
Su 02.02.2020 12:30 | PKKU - Ilves Nurmijärvi kupla | Miniliiga | ||
Su 02.02.2020 13:30 | EBK - PKKU Nurmijärvi kupla | Miniliiga | ||
Su 02.02.2020 14:30 | PKKU - KaLe Nurmijärvi kupla | Miniliiga | ||
Su 02.02.2020 16:00 | TPS/KaaPo YJ - PKKU Kaarina KHT | T18 SM-karsinta | 4 - 1 | |
La 08.02.2020 11:00 | TPV - PKKU Käpylähalli | Talvisarja | ||
La 08.02.2020 12:00 | PKKU - TiPS/Akatemia Käpylähalli | Talvisarja | ||
La 08.02.2020 12:00 | PKKU - EPS Peakfin Arena | Treenipeli | 1-0 | |
La 08.02.2020 14:00 | FC Espoo - PKKU Matinkylä 1 TN | P17 SM-karsinta | 0 - 4 | |
Su 09.02.2020 20:00 | PKKU - EBK Järvenpää Monitoimihalli | T18 SM-karsinta | 2 - 5 | |
La 15.02.2020 10:00 | PKKU - HPS Peakfin Arena | Treenipeli | 0-1 | |
La 15.02.2020 15:00 | PKKU/2 - SexyPöxyt Tuusula TN | Treenipeli | ||
Su 16.02.2020 14:00 | KäPa - PKKU Oulunkylä 2 TN | P17 SM-karsinta | 4 - 2 | |
La 22.02.2020 15:00 | PKKU - HJK Järvenpää Monitoimihalli | P17 SM-karsinta | 0 - 3 | |
La 29.02.2020 14:15 | FC Honka - PKKU Esport Arena | T18 SM-karsinta | 4 - 2 | |
Su 01.03.2020 13:00 | VJS/2 - PKKU Myyrmäki Halli TN | P17 SM-karsinta | 0 - 2 | |
La 07.03.2020 12:00 | PKKU - TiPS Peakfin Arena | Treenipeli | 1-2 | |
La 07.03.2020 15:00 | PKKU - PK-35 Järvenpää Monitoimihalli | T18 SM-karsinta | 2 - 2 | |
La 07.03.2020 15:00 | PKKU/2 - Atletico Malmi Tuusula TN | Treenipeli | ||
Su 08.03.2020 13:00 | Ilves - PKKU MustaPekka areena | Talvisarja | ||
Su 08.03.2020 14:30 | PKKU - FC Inter Tuusula UK TN | P17 SM-karsinta | 0 - 1 | |
Su 08.03.2020 17:00 | FC Kontu/East UTD - PKKU MustaPekka areena | Talvisarja | ||
Ti 10.03.2020 09:00 | PKKU - FC Kuusysi Laaksolahti halli TN ½ A | Pikkuhuuhkajapäivät | 2 - 1 | |
Ti 10.03.2020 10:00 | FC Reipas - PKKU Laaksolahti halli TN ½ B | Pikkuhuuhkajapäivät | 2 - 1 | |
Ti 10.03.2020 13:00 | PKKU - GrIFK Laaksolahti halli TN ½ A | Pikkuhuuhkajapäivät | 0 - 4 | |
Ti 10.03.2020 14:00 | NuPS/L-U kyky - PKKU Laaksolahti halli TN ½ A | Pikkuhuuhkajapäivät | 1 - 3 | |
To 12.03.2020 10:00 | FC Kirkkonummi/Black - PKKU Järvenpää Monitoimihalli 8 B | Pikkuhuuhkajapäivät | 0 - 2 | |
To 12.03.2020 11:30 | PKKU - EPS/Akatemia Järvenpää Monitoimihalli 8 A | Pikkuhuuhkajapäivät | 2 - 1 | |
To 12.03.2020 13:30 | PKKU - PPJ/B Järvenpää Monitoimihalli 8 A | Pikkuhuuhkajapäivät | 1 - 0 | |
To 12.03.2020 14:30 | Gnistan/P2008 - PKKU Järvenpää Monitoimihalli 8 B | Pikkuhuuhkajapäivät | 0 - 1 | |
To 11.06.2020 18:30 | MiPK - PKKU Mikkeli UP | Kakkonen | 3 - 0 | |
Pe 12.06.2020 17:30 | PKKU - MPS Tuusula UK N 1 | P14 Kakkonen | 2 - 1 | |
Pe 12.06.2020 18:30 | PKKU - TiPS Kaleva UP TN ½ B | T12 Ykkönen | 9 - 1 | |
La 13.06.2020 12:00 | HJK - PKKU Tali 1 N | T18 SM-karsinta | 5 - 0 | |
La 13.06.2020 12:00 | PKKU - TPS YJ Tuusula UK TN | T15 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
La 13.06.2020 13:00 | PKKU - PK-35 Kalevan UP N | P17 SM-karsinta | 3 - 1 | |
La 13.06.2020 15:00 | PKKU - NJS Tuusula Urheilupuisto N | Naisten Ykkönen | 1 - 1 | |
La 13.06.2020 16:00 | PKKU - HJK Tuusula UK N 1 | P14 Liiga Etelä | 0 - 0 | |
La 13.06.2020 17:00 | RiPS - PKKU Riihimäki Pallokenttä N | Miehet Kolmonen | 0 - 0 | |
Su 14.06.2020 12:00 | PKKU - NJS Tuusula UK N 1 | T14 Ykkönen | 0 - 2 | |
Ti 16.06.2020 17:30 | PKKU - EBK/Akatemia Tuusula UK N 1 | T14 Ykkönen | 3 - 5 | |
Ti 16.06.2020 18:45 | VJS/punainen - PKKU Myyrmäki UT TN ½ A | T12 Ykkönen | 2 - 2 | |
Ke 17.06.2020 17:30 | KäPa - PKKU Kumpula Campus 1 TN | P14 Liiga Etelä | 2 - 0 | |
Ke 17.06.2020 18:30 | MuSa - PKKU Musan kenttä nurmi | P13 Liiga Etelä | 1 - 6 | |
Ke 17.06.2020 18:30 | FC Haka-j - PKKU Vkoski Tehtaan kenttä | P15 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
Ke 17.06.2020 19:00 | PKKU - FC Kiffen Kalevan UP N | Kakkonen | 1 - 1 | |
Ti 23.06.2020 18:00 | PKKU - FC Inter Tuusula UK N 1 | P14 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
To 25.06.2020 18:00 | NuPS - PKKU Nummela Rintamäki areena TN | T14 Ykkönen | 1 - 4 | |
Pe 26.06.2020 17:30 | PKKU - PK-35 Tuusula UK N 1 | P14 Kakkonen | 1 - 4 | |
Pe 26.06.2020 18:30 | PKKU - KP-75/TuPS yj Kaleva UP TN ½ A | P12 Kakkonen | 3 - 0 | |
Pe 26.06.2020 18:30 | RiPS/Sininen - PKKU Riihimäki Keskuskenttä TN ½ A | P13 Kakkonen | 1 - 0 | |
Pe 26.06.2020 19:45 | PKKU - Ponnistajat Tuusula Urheilupuisto N | Miehet Kolmonen | 0 - 2 | |
La 27.06.2020 10:00 | Valtti/IHU - PKKU Volkswagen Areena TN 1, Puotila | P12 Ykkönen | - | |
La 27.06.2020 11:00 | FC Espoo - PKKU Leppävaara 1 TN | P13 Liiga Etelä | 0 - 2 | |
La 27.06.2020 12:00 | JäPS - PKKU Tali 2 N | P14 Liiga Etelä | 1 - 3 | |
La 27.06.2020 12:15 | TPS - PKKU Kupittaa 8 nurmi | P17 SM-karsinta | 1 - 1 | |
La 27.06.2020 16:00 | HPS - PKKU JYA Housing Areena TN, Paloheinä | Naisten Ykkönen | 6 - 3 | |
Su 28.06.2020 13:00 | FC Espoo - PKKU Leppävaara 1 TN | P15 Liiga Etelä | 1 - 0 | |
Su 28.06.2020 16:00 | PEPO/IPS YJ - PKKU Sammonlahti N | T14 Ykkönen | 1 - 0 | |
Su 28.06.2020 17:00 | PKKU - Icehearts Tuusula UK N 1 | P17 Kakkonen | 2 - 2 | |
Su 28.06.2020 17:00 | Kultsu FC - PKKU Joutseno KK N | Kakkonen | 4 - 3 | |
To 02.07.2020 17:30 | PKKU - FC Espoo Tuusula UK N 1 | T14 Ykkönen | 1 - 11 | |
To 02.07.2020 17:30 | PK-35 - PKKU Kivikko nap TN | P12 Kakkonen | 2 - 3 | |
Pe 03.07.2020 18:30 | PKKU - FC Kuusysi/valkoinen Kaleva UP TN ½ B | P13 Kakkonen | 7 - 1 | |
Pe 03.07.2020 18:30 | FC Futura - PKKU Porvoo Keskusnurmi | Miehet Kolmonen | 4 - 1 | |
La 04.07.2020 12:00 | PKKU - GrIFK Tuusula UK N 1 | P15 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
La 04.07.2020 13:00 | PPJ/sininen - PKKU Väinämöinen TN 1 | T12 Ykkönen | 0 - 5 | |
La 04.07.2020 14:30 | NJS - PKKU Klaukkala N | Naisten Ykkönen | 0 - 1 | |
La 04.07.2020 15:00 | FC Honka - PKKU Tapiola 1 TN | P17 SM-karsinta | 4 - 0 | |
La 04.07.2020 15:00 | PKKU - KäPa/United Kaleva UP TN ½ B | P12 Ykkönen | 5 - 1 | |
La 04.07.2020 15:00 | PKKU - FC Reipas Kalevan UP N | Kakkonen | 2 - 1 | |
Su 05.07.2020 12:00 | PKKU - NuPS Tuusula UK TN | T15 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
Su 05.07.2020 12:00 | FC Reipas/Oranssi - PKKU Mukkula TN | P17 Kakkonen | 1 - 1 | |
Su 05.07.2020 13:00 | FC Kontu/sininen - PKKU Kurkimäki TN | P14 Kakkonen | 1 - 4 | |
Su 05.07.2020 13:00 | PKKU - GrIFK Tuusula UK N 1 | P13 Liiga Etelä | 2 - 0 | |
Ti 07.07.2020 17:30 | PKKU - LAUTP Kaleva UP TN ½ B | P12 Ykkönen | 2 - 0 | |
Pe 10.07.2020 19:45 | PKKU - MPS/Atletico Malmi Tuusula Urheilupuisto N | Miehet Kolmonen | 3 - 3 | |
La 11.07.2020 13:00 | PKKU - FC Hertta Tuusula UK N 1 | T18 Ykkönen | 5 - 0 | |
La 11.07.2020 15:00 | PKKU - FC Hertta Tuusula Urheilupuisto N | Naisten Ykkönen | 4 - 2 | |
La 11.07.2020 15:00 | PKKU - FC Honka/Akatemia Kalevan UP N | Kakkonen | 2 - 5 | |
Pe 17.07.2020 17:30 | PKKU - KoiPS Tuusula UK N 1 | P17 Kakkonen | 4 - 1 | |
Pe 17.07.2020 19:45 | PKKU - FC Kontu Tuusula Urheilupuisto N | Miehet Kolmonen | 0 - 4 | |
La 18.07.2020 13:00 | P-Iirot/FC Rauma YJ - PKKU Otalahti yu | T15 Liiga Etelä | 2 - 4 | |
La 18.07.2020 13:00 | PK-35/2 - PKKU Tapuli TN | T18 Ykkönen | 1 - 3 | |
La 18.07.2020 13:00 | PKKU - LAUTP Tuusula UK TN ½ A | T12 Ykkönen | 0 - 0 | |
La 18.07.2020 16:00 | PKKU - KuPS Tuusula Urheilupuisto N | P17 SM | 2 - 3 | |
La 18.07.2020 17:00 | NJS - PKKU Klaukkala N | Kakkonen | 1 - 1 | |
Su 19.07.2020 15:00 | PKKU - HPS Tuusula Urheilupuisto N | Naisten Ykkönen | 0 - 5 | |
Ti 21.07.2020 17:30 | PKKU - JäPS Tuusula UK N 1 | P12 Kakkonen | 5 - 2 | |
To 23.07.2020 19:45 | VJS - PKKU Myyrmäki N | P14 Liiga Etelä | 1 - 5 | |
Pe 24.07.2020 19:30 | PKKU - FC Inter Tuusula Urheilupuisto N | P15 Liiga Etelä | 1 - 0 | |
La 25.07.2020 12:00 | EPS - PKKU Espoonlahti 2 TN | T14 Ykkönen | 8 - 1 | |
La 25.07.2020 13:00 | VJS/Valkoinen A - PKKU Myyrmäki UT TN | P17 Kakkonen | 2 - 4 | |
La 25.07.2020 15:00 | PKKU - PU-62 Tuusula Urheilupuisto N | T18 Ykkönen | 2 - 0 | |
La 25.07.2020 15:30 | EBK/Akatemia - PKKU Keski-Espoo 1 TN ½ A | T12 Ykkönen | 3 - 3 | |
La 25.07.2020 17:30 | TiPS - PKKU Tikkurila N 1 | Miehet Kolmonen | 0 - 0 | |
Su 26.07.2020 12:00 | HJK - PKKU Latokartano TN | T15 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
Su 26.07.2020 12:00 | PKKU - FC Inter Tuusula UK N 1 | P13 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
Su 26.07.2020 14:00 | FC Hertta - PKKU Joensuu, Mehtimäki TN | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
Su 26.07.2020 17:00 | PK-35 - PKKU MagneCit Areena TN, Pihlajamäki | P17 SM | 2 - 1 | |
Ke 29.07.2020 18:35 | I-HK/Sininen - PKKU Itä-Hakkila TN | P14 Kakkonen | 2 - 2 | |
Ke 29.07.2020 19:30 | TPS - PKKU Kupittaa 5 KHT | P14 Liiga Etelä | 2 - 0 | |
Pe 31.07.2020 11:00 | Oranssi - PKKU Rajamäki TN1 | P12 kilpa | 0 - 0 | |
Pe 31.07.2020 13:00 | PKKU - HyPS musta Rajamäki TN1 | P12 kilpa | 3 - 3 | |
Pe 31.07.2020 16:00 | PKKU - JäPS/P06 United Urheilupuisto | P14 Kilpa/haaste | 7 - 3 | |
Pe 31.07.2020 16:00 | PKKU - PPS/Musta Rajamäki N3 | P13 kilpa/haaste | 2 - 2 | |
Pe 31.07.2020 18:00 | KoiPS - PKKU Havukoski TN ½ B | P12 Kakkonen | 1 - 3 | |
Pe 31.07.2020 18:00 | NJS/Sininen - PKKU Rajamäki TN1 | P13 kilpa/haaste | 0 - 5 | |
Pe 31.07.2020 18:00 | SibboV - PKKU Söderkulla TN 8 A | P13 Kakkonen | 1 - 2 | |
Pe 31.07.2020 19:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK N 1 | P15 Liiga Etelä | 0 - 4 | |
Pe 31.07.2020 19:00 | PKKU - FC Honka/3 Tuusula Urheilupuisto N | P17 Kakkonen | 1 - 1 | |
Pe 31.07.2020 19:00 | PKKU - EPS/Akatemia Tuusula UK TN ½ B | T12 Ykkönen | 3 - 3 | |
Pe 31.07.2020 19:15 | PKKU - VJS Kalevan UP N | Miehet Kolmonen | 1 - 3 | |
La 01.08.2020 10:00 | TPV/punainen - PKKU Rajamäki N3 | P13 kilpa/haaste | 2 - 3 | |
La 01.08.2020 11:30 | PKKU - OLS Tuusula Urheilupuisto N | P17 SM | 2 - 3 | |
La 01.08.2020 12:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK N 1 | P13 Liiga Etelä | 0 - 2 | |
La 01.08.2020 12:00 | PKKU - YIlves/P14 Urheilupuisto | P14 Kilpa/haaste | 1 - 0 | |
La 01.08.2020 12:00 | PKKU - FC Viikingit/punaiset Rajamäki N1 | P12 kilpa | 6 - 2 | |
La 01.08.2020 14:00 | PKKU - Helsinki City Football Academy Rajamäki TN1 | P13 kilpa/haaste | 2 - 2 | |
La 01.08.2020 15:00 | PKKU - PK-35 Tuusula Urheilupuisto N | Kakkonen | 2 - 3 | |
La 01.08.2020 16:00 | HJK-j/08 Sininen - PKKU Rajamäki TN1 | P12 kilpa | 2 - 1 | |
La 01.08.2020 17:00 | FC Viikingit - PKKU Urheilupuisto | P14 Kilpa/haaste | 1 - 4 | |
La 01.08.2020 20:05 | Valtti/United YJ - PKKU Volkswagen Areena TN, Puotila | T14 Ykkönen | 3 - 0 | |
Su 02.08.2020 11:00 | PKKU - FC Espoo Tuusula Urheilupuisto N | P14 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
Su 02.08.2020 11:00 | Valtti/IHU YJ - PKKU Rajamäki TN1 | P12 kilpa | 0 - 0 | |
Su 02.08.2020 11:00 | HyPS musta - PKKU Rajamäki N3 | P13 kilpa/haaste | 3 - 1 | |
Su 02.08.2020 12:00 | PKKU - HyPS musta Urheilupuisto | P14 Kilpa/haaste | 0 - 1 | |
Su 02.08.2020 14:00 | PKKU - TP-49 Rajamäki TN2 | P12 kilpa | 4 - 1 | |
Su 02.08.2020 14:00 | FC Viikingit - PKKU Urheilupuisto | P14 Kilpa/haaste | 0 - 3 | |
Pe 07.08.2020 17:30 | PKKU - FC KTP Juniorit Tuusula UK TN ½ A | P13 Kakkonen | 0 - 5 | |
Pe 07.08.2020 18:00 | NJS/Sininen - PKKU Rajamäki TN 8F | T12 Ykkönen | 3 - 2 | |
Pe 07.08.2020 18:00 | SibboV/Gul - PKKU Söderkulla TN 8 A | P12 Kakkonen | 0 - 8 | |
Pe 07.08.2020 18:00 | PKKU - FCFJ Tuusula UK N 1 | P14 Kakkonen | 2 - 1 | |
Pe 07.08.2020 19:15 | SAPA/3 - PKKU Töölö PK 6 TN | Miehet Kolmonen | 3 - 0 | |
La 08.08.2020 12:00 | GrIFK - PKKU Kauniainen Keskuskenttä TN ½ A | P12 Ykkönen | 2 - 1 | |
La 08.08.2020 14:00 | VJS - PKKU Myyrmäki Stadion | P15 Liiga Etelä | 3 - 0 | |
La 08.08.2020 14:00 | PKKU - FC Peltirumpu Tuusula UK N 1 | T14 Ykkönen | 2 - 1 | |
La 08.08.2020 14:00 | SJK - PKKU OmaSp Stadion | P17 SM | 1 - 4 | |
La 08.08.2020 15:00 | JäPS - PKKU Järvenpää N | Kakkonen | 3 - 0 | |
La 08.08.2020 17:00 | JyPK/2 - PKKU Jyväskylä, Palokka TN | T18 Ykkönen | 0 - 2 | |
La 08.08.2020 18:00 | P-Iirot - PKKU Äijänsuo stadion | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
Su 09.08.2020 15:45 | FC Honka - PKKU Tapiola 1 TN | T15 Liiga Etelä | 0 - 0 | |
Su 09.08.2020 19:30 | KJP/YJ 2 - PKKU Kymenlaakson Sähkö stadion | P17 Kakkonen | 2 - 0 | |
Ke 12.08.2020 19:00 | PKKU - Ilves Tuusula UK N 1 | T15 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
To 13.08.2020 19:30 | HyPS - PKKU Kankurin TN | P14 Kakkonen | 3 - 0 | |
Pe 14.08.2020 17:30 | PKKU - MPS Tuusula UK TN ½ A | P12 Kakkonen | 0 - 6 | |
Pe 14.08.2020 17:30 | PKKU - JäPS Tuusula UK TN ½ B | T12 Ykkönen | 1 - 1 | |
Pe 14.08.2020 17:30 | PKKU - KOPSE Tuusula UK N 1 | P17 Kakkonen | 9 - 1 | |
Pe 14.08.2020 19:30 | PKKU - KoiPS Tuusula Urheilupuisto N | Miehet Kolmonen | 2 - 1 | |
La 15.08.2020 11:00 | HJK - PKKU Töölö PK Sahara TN | T14 Ykkönen | 20 - 0 | |
La 15.08.2020 12:30 | PKKU - VJS Tuusula UK TN ½ A | P12 Ykkönen | 4 - 3 | |
La 15.08.2020 13:45 | Ilves - PKKU Vuores TN | P14 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
La 15.08.2020 14:00 | PKKU - HauPa Tuusula Urheilupuisto N | Naisten Ykkönen | 1 - 0 | |
La 15.08.2020 15:00 | PKKU - NJS Kalevan UP N | Kakkonen | 1 - 2 | |
La 15.08.2020 17:00 | FC Nokia - PKKU Nokia KK 3 | T15 Liiga Etelä | 1 - 6 | |
La 15.08.2020 17:00 | PKKU - KäPa Tuusula Urheilupuisto N | P17 SM | 0 - 0 | |
Su 16.08.2020 11:00 | PKKU - TiPS Tuusula Urheilupuisto N | T18 Ykkönen | 3 - 0 | |
Su 16.08.2020 12:00 | PKKU - KäPa Tuusula UK N 1 | P13 Liiga Etelä | 3 - 3 | |
Su 16.08.2020 14:00 | PKKU - KäPa Tuusula UK N 1 | P15 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
Ti 18.08.2020 19:00 | PKKU - Valtti/United YJ Tuusula UK N 1 | T15 Liiga Etelä | 2 - 5 | |
Ke 19.08.2020 17:30 | PKKU - GrIFK Tuusula UK N 1 | P14 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
Pe 21.08.2020 18:00 | TiPS/Akatemia 2 - PKKU Tikkurila TN ½ B | P12 Kakkonen | 2 - 3 | |
Pe 21.08.2020 19:15 | PuiU - PKKU Puistola N | Miehet Kolmonen | 0 - 3 | |
Pe 21.08.2020 19:20 | FCFJ/Valkoinen2 - PKKU Myllymäen TN | P13 Kakkonen | 0 - 5 | |
La 22.08.2020 12:00 | HJK - PKKU Töölö PK Sahara TN 1 | P12 Ykkönen | 2 - 0 | |
La 22.08.2020 12:00 | PKKU - Ilves Tuusula UK N 1 | P13 Liiga Etelä | 0 - 6 | |
La 22.08.2020 14:00 | PKKU - P-Iirot Tuusula UK N 1 | P14 Liiga Etelä | 6 - 1 | |
La 22.08.2020 14:30 | VJS - PKKU Vantaankoski TN | T14 Ykkönen | 0 - 1 | |
La 22.08.2020 15:00 | IK Myran - PKKU Nedervetil, Idrottsplan | Naisten Ykkönen | 1 - 0 | |
La 22.08.2020 16:00 | PKKU - Ilves Tuusula UK N 1 | P15 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
Su 23.08.2020 12:00 | PKKU - TiPS Tuusula UK N 1 | P14 Kakkonen | 1 - 4 | |
Su 23.08.2020 13:00 | JäPS - PKKU Järvenpää N | P17 Kakkonen | 3 - 1 | |
Su 23.08.2020 15:00 | FC Kuusysi - PKKU Kisapuisto Stadion TN | T18 Ykkönen | 2 - 1 | |
Su 23.08.2020 17:00 | Valtti/IHU YJ - PKKU Volkswagen Areena TN 2, Puotila | T12 Ykkönen | 0 - 3 | |
Ke 26.08.2020 20:00 | PKKU - FC Espoo/sininen Tuusula UK TN ½ B | P12 Ykkönen | 1 - 2 | |
To 27.08.2020 18:00 | PKKU - MPS Tuusula UK N 1 | T15 Liiga Etelä | 4 - 0 | |
To 27.08.2020 19:30 | FC Reipas/Musta - PKKU Mukkula TN | P14 Kakkonen | 2 - 2 | |
Pe 28.08.2020 18:30 | PKKU - PPS/Musta Kaleva UP TN ½ A | P13 Kakkonen | 0 - 1 | |
Pe 28.08.2020 18:30 | PKKU - HJK Kaleva UP TN ½ B | T12 Ykkönen | 1 - 5 | |
Pe 28.08.2020 20:15 | PKKU - PPJ/United YJ2 Tuusula UK TN | T14 Ykkönen | 1 - 2 | |
La 29.08.2020 12:00 | PKKU - JäPS/47 Tuusula Urheilupuisto N | Miehet Kolmonen | 4 - 0 | |
La 29.08.2020 14:00 | TPS YJ - PKKU Kupittaa 5 KHT | P13 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
La 29.08.2020 15:00 | PKKU - JäPS Kalevan UP N | Kakkonen | 1 - 3 | |
La 29.08.2020 15:15 | FC Honka - PKKU Tapiola 3 TN | P14 Liiga Etelä | 3 - 1 | |
La 29.08.2020 18:30 | TPS - PKKU Kupittaa 5 KHT | P15 Liiga Etelä | 0 - 1 | |
La 29.08.2020 18:30 | PKKU - PaRi Tuusula Urheilupuisto N | T18 Ykkönen | 6 - 1 | |
Su 30.08.2020 12:00 | PKKU - FCFJ Tuusula UK N 1 | P17 Kakkonen | 5 - 0 | |
Su 30.08.2020 16:00 | PKKU - ONS Tuusula Urheilupuisto N | Naisten Ykkönen | 1 - 1 | |
Ti 01.09.2020 17:30 | KP-75/TuPS yj - PKKU Kaleva UP TN ½ B | P12 Kakkonen | 0 - 2 | |
To 03.09.2020 20:00 | NJS/2 - PKKU Klaukkala TN | Miehet Kolmonen | 0 - 1 | |
Pe 04.09.2020 18:30 | PKKU - HyPS musta Kaleva UP TN ½ B | P13 Kakkonen | 0 - 1 | |
Pe 04.09.2020 18:30 | PKKU - PK-35 Kaleva UP TN ½ A | P12 Kakkonen | 2 - 2 | |
La 05.09.2020 13:00 | FC Kuusysi - PKKU Jalkaranta 1 N ½ A | T12 Ykkönen | 0 - 5 | |
La 05.09.2020 13:00 | FC Honka - PKKU Tapion kenttä | P12 Ykkönen | 4 - 0 | |
La 05.09.2020 13:00 | RoPS - PKKU Keskuskenttä, Rovaniemi TN | P17 SM | 2 - 3 | |
La 05.09.2020 14:00 | PKKU - JäPS/Utd Tuusula UK N 1 | P14 Kakkonen | 4 - 1 | |
La 05.09.2020 16:30 | FC Viikingit - PKKU Kartano 1 TN | P17 Kakkonen | 2 - 0 | |
Su 06.09.2020 15:00 | FC Sport-j - PKKU Elisa Stadion, Vaasa | Naisten Ykkönen | 0 - 1 | |
Ti 08.09.2020 17:30 | PKKU - FC Kirkkonummi Kaleva UP TN ½ B | T12 Ykkönen | 5 - 0 | |
Ke 09.09.2020 19:00 | EBK/Akatemia - PKKU Keski-Espoo 1 TN | T14 Ykkönen | 1 - 4 | |
To 10.09.2020 21:05 | Valtti/United YJ - PKKU Volkswagen Areena TN, Puotila | T15 Liiga Etelä | 3 - 1 | |
Pe 11.09.2020 18:00 | JäPS - PKKU Koivusaari TN ½ A | P12 Kakkonen | 3 - 0 | |
Pe 11.09.2020 18:30 | PK-35 - PKKU MagneCit Areena TN, Pihlajamäki | Kakkonen | 1 - 0 | |
Pe 11.09.2020 20:30 | PKKU - JoKi Tuusula UK TN | Miehet Kolmonen | 4 - 0 | |
La 12.09.2020 15:00 | PKKU - EPS/Akatemia Kaleva UP TN ½ B | P12 Ykkönen | 8 - 1 | |
La 12.09.2020 15:00 | PKKU - TuWe Tuusula Urheilupuisto N | Naisten Ykkönen | 5 - 2 | |
La 12.09.2020 15:30 | PKKU - TPS Tuusula UK TN | P17 SM | 1 - 2 | |
La 12.09.2020 16:30 | HJK - PKKU Tali halli TN | P14 Liiga Etelä | 2 - 0 | |
La 12.09.2020 18:00 | GrIFK - PKKU Kauniainen Keskuskenttä TN | P15 Liiga Etelä | 7 - 0 | |
Su 13.09.2020 12:00 | PKKU - Valtti/IHU YJ Tuusula UK N 1 | P17 Kakkonen | 0 - 1 | |
Su 13.09.2020 12:00 | FC Reipas - PKKU Pajulahti TN | P13 Kakkonen | 4 - 0 | |
Su 13.09.2020 15:00 | Pallokissat YJ - PKKU Kuopio, Keskuskentän Jalkapallostadion TN | T18 Ykkönen | 2 - 3 | |
Su 13.09.2020 15:00 | HJK - PKKU Tali 1 N | P13 Liiga Etelä | 3 - 0 | |
Ke 16.09.2020 19:30 | KOPSE/Tornadot - PKKU Kalmuuri Halli TN | P14 Kakkonen | 1 - 2 | |
To 17.09.2020 17:30 | PKKU - NJS Tuusula UK N 1 | T14 Ykkönen | 0 - 3 | |
La 19.09.2020 11:20 | EBK - PKKU Pajulahti halli TN | T14-15 Haaste(2005-2006) | 2 - 2 | |
La 19.09.2020 12:00 | PPJ - PKKU Jätkäsaari TN 1 | P12 Ykkönen | 3 - 3 | |
La 19.09.2020 14:00 | PKKU - LAUTP Tuusula UK TN | P13 Liiga Etelä | 0 - 0 | |
La 19.09.2020 14:00 | FC Espoo - PKKU Leppävaara 1 TN | P15 Liiga Etelä | 5 - 0 | |
La 19.09.2020 14:20 | PKKU - HyPS Punainen Pajulahti halli TN | T14-15 Haaste(2005-2006) | 3 - 0 | |
La 19.09.2020 15:40 | LoPa T06 - PKKU Pajulahti halli TN | T14-15 Haaste(2005-2006) | 1 - 3 | |
La 19.09.2020 16:00 | PKKU - Klubi-36 YJ Tuusula Urheilupuisto N | T18 Ykkönen | 5 - 0 | |
La 19.09.2020 16:00 | NJS - PKKU Klaukkala N | Kakkonen | 0 - 2 | |
La 19.09.2020 16:30 | HJK/East sin - PKKU Myllypuro TN | P17 Kakkonen | 2 - 3 | |
La 19.09.2020 16:30 | PKKU - FC Honka Tuusula UK TN | P14 Liiga Etelä | 3 - 3 | |
La 19.09.2020 17:00 | JIPPO-j - PKKU Joensuu, Mehtimäki TN | P17 SM | 2 - 0 | |
La 19.09.2020 17:00 | Nopsa - PKKU Mukkula Halli TN | Miehet Kolmonen | 2 - 4 | |
Su 20.09.2020 10:00 | PKKU - FC Reipas/Oranssi Pajulahti TN | T14-15 Haaste(2005-2006) | 2 - 1 | |
Su 20.09.2020 12:15 | PKKU - HJK Tuusula UK N 1 | T15 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
Su 20.09.2020 12:40 | KJS/WILD YJ - PKKU Pajulahti TN | T14-15 Haaste(2005-2006) | 0 - 6 | |
Su 20.09.2020 14:15 | LePa/Kasiysi YJ - PKKU Leppävaara 2 TN 8C | T12 Ykkönen | 1 - 3 | |
Su 20.09.2020 15:10 | PKKU - FC Reipas/Oranssi Pajulahti TN | T14-15 Haaste(2005-2006) | 2 - 0 | |
Su 20.09.2020 16:00 | HaPK - PKKU Hamina UK N 2 | P13 Kakkonen | 3 - 1 | |
Pe 25.09.2020 18:00 | PKKU - PuiU/sininen Kalmuuri Halli TN | P14 Kakkonen | 0 - 2 | |
Pe 25.09.2020 18:30 | PKKU - SibboV/Gul Kaleva UP TN ½ A | P12 Kakkonen | 21 - 0 | |
Pe 25.09.2020 18:30 | PKKU - FC Honka Kaleva UP TN ½ B | T12 Ykkönen | 3 - 1 | |
Pe 25.09.2020 19:30 | FC Kuusysi - PKKU Kisapuisto Stadion TN | Miehet Kolmonen | 1 - 3 | |
La 26.09.2020 13:30 | PKKU - NuPS Tuusula UK TN | T14 Ykkönen | 2 - 1 | |
La 26.09.2020 15:00 | PK-35 - PKKU MagneCit Areena TN, Pihlajamäki | Kakkonen | 2 - 0 | |
La 26.09.2020 15:00 | PKKU - HyPS musta Kaleva UP TN ½ B | P12 Ykkönen | 5 - 2 | |
La 26.09.2020 16:15 | FC Inter - PKKU Kupittaa 2 KHT | P13 Liiga Etelä | 1 - 0 | |
La 26.09.2020 16:30 | PKKU - Sudet/Kumu JT YJ Kaleva UP TN ½ B | P13 Kakkonen | 5 - 0 | |
Su 27.09.2020 09:30 | KäPa - PKKU Kumpula Campus 1 TN | P14 Liiga Etelä | 3 - 2 | |
Su 27.09.2020 12:00 | PKKU - HyPS Tuusula UK TN | P17 Kakkonen | 0 - 2 | |
Su 27.09.2020 12:30 | TPS - PKKU Kupittaa 5 KHT | P15 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
Su 27.09.2020 15:00 | PKKU - VIFK Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 2 - 2 | |
Ke 30.09.2020 18:00 | PKKU - KoiPS Tuusula UK TN ½ A | P12 Kakkonen | 3 - 1 | |
Pe 02.10.2020 19:00 | PKKU - TuPS Tuusula UK TN | Miehet Kolmonen | 3 - 2 | |
La 03.10.2020 10:00 | HyPS - PKKU Kankurin TN A | T12 Ykkönen | 0 - 6 | |
La 03.10.2020 11:30 | MPS - PKKU Tapanila UK TN 1 | P12 Kakkonen | 1 - 2 | |
La 03.10.2020 13:30 | PKKU - Ilves Tuusula UK TN | P13 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
La 03.10.2020 14:00 | FCFJ/Valkoinen 1 - PKKU Kokonniemi TN | P12 Ykkönen | 1 - 8 | |
La 03.10.2020 14:30 | LPS - PKKU Laajasalo TN | P14 Kakkonen | 3 - 2 | |
La 03.10.2020 14:45 | EPS - PKKU Espoonlahti 2 TN | T14 Ykkönen | 4 - 0 | |
La 03.10.2020 15:15 | Ilves - PKKU Vuores TN | T15 Liiga Etelä | 2 - 3 | |
La 03.10.2020 16:30 | FC Kontu/sininen - PKKU Kontula TN | P17 Kakkonen | 1 - 4 | |
La 03.10.2020 17:30 | PKKU - GrIFK Tuusula UK TN | P14 Liiga Etelä | 2 - 2 | |
Su 04.10.2020 12:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK TN | P17 SM | 0 - 6 | |
Su 04.10.2020 14:00 | PKKU - FC Haka-j Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 0 - 0 | |
Su 04.10.2020 16:00 | PKKU - JäPS Kaleva UP TN | Kakkonen | 2 - 0 | |
Ti 06.10.2020 17:30 | PKKU - HPS Kaleva UP TN ½ B | T12 Ykkönen | 5 - 2 | |
Pe 09.10.2020 18:30 | PKKU - TiPS/Akatemia 2 Kaleva UP TN ½ A | P12 Kakkonen | 5 - 0 | |
Pe 09.10.2020 19:15 | Valtti/IHU YJ - PKKU Volkswagen Areena TN, Puotila | Miehet Kolmonen | 0 - 1 | |
La 10.10.2020 12:00 | RoPS - PKKU Keskuskenttä, Rovaniemi TN | Naisten Ykkönen | 0 - 1 | |
La 10.10.2020 12:30 | TPS - PKKU LähiTapiola-areena | P14 Liiga Etelä | 3 - 0 | |
La 10.10.2020 13:30 | PKKU - FC Inter Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 3 - 1 | |
La 10.10.2020 14:30 | VJS - PKKU Vantaankoski TN | T14 Ykkönen | 2 - 1 | |
La 10.10.2020 15:00 | PKKU - TiPS/Akatemia Kaleva UP TN ½ B | P12 Ykkönen | 2 - 6 | |
La 10.10.2020 17:00 | HJK - PKKU Bolt Arena TN, Helsinki | P17 SM | 8 - 0 | |
Su 11.10.2020 12:00 | PKKU - NuPS Tuusula UK TN | T15 Liiga Etelä | 3 - 1 | |
Su 11.10.2020 12:30 | FC Honka - PKKU Tapiola 1 TN | P13 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
La 17.10.2020 13:00 | PKKU - Tervarit-j Kaleva UP TN | P17 SM | 2 - 0 | |
La 17.10.2020 14:00 | EPS - PKKU Espoonlahti 2 TN | Kakkonen | 0 - 3 | |
La 17.10.2020 15:00 | PKKU - HPS Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 0 - 3 | |
La 31.10.2020 14:00 | PKKU - PEPO Kaleva UP TN | Kakkonen | 2 - 5 | |
La 31.10.2020 15:00 | PKKU - NJS Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 2 - 0 | |
Su 01.11.2020 12:00 | LAUTP - PKKU Peakfin Arena | Pojat C15 Elite (2006) | 1 - 1 | |
Su 01.11.2020 14:00 | KäPa/United - PKKU Peakfin Arena | Pojat C14 Elite(2007) | 2 - 2 | |
Ke 04.11.2020 18:30 | FC Viikingit - PKKU Kartano 1 TN | Kakkonen | 0 - 9 | |
La 07.11.2020 14:00 | JJK - PKKU Peakfin Arena | Pojat D13 Elite 11v11 (2008) | 2 - 1 | |
Pe 13.11.2020 13:30 | Valtti/United YJ - PKKU Fennia Arena | Laura Kalmari -lopputurnaus | - | |
Pe 13.11.2020 18:00 | PKKU - ONS Fennia Arena | Laura Kalmari -lopputurnaus | - | |
La 14.11.2020 10:00 | HJK-j/Töölö 08 sininen - PKKU KäPa Campus 1 TN A | Pojat D13 Kilpa (2008) | 2 - 2 | |
La 14.11.2020 13:00 | PKKU - KäPa Campus 1 TN B | P12 kilpa | 2 - 2 | |
La 14.11.2020 13:00 | FC Hertta - PKKU Joensuu, Mehtimäki TN | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
La 14.11.2020 13:30 | PKKU - NuPS Fennia Arena | Laura Kalmari -lopputurnaus | - | |
Su 15.11.2020 12:00 | FC Jazz-j - PKKU Peakfin Arena A | Pojat D12 Elite (2009) | 6 - 2 | |
La 05.12.2020 09:00 | PKKU - FC Honka/Akatemia Musta Peakfin Arena B | Pojat D12 Elite (2009) | - | |
La 05.12.2020 11:00 | PKKU - JJK 06 Peakfin Arena | Pojat C15 Elite (2006) | - | |
La 05.12.2020 14:00 | HJK/Arabianranta 09 Sininen - PKKU Oulunkylä 2 TN A | P12 kilpa | - | |
La 05.12.2020 18:00 | PKKU - HJS/DT KäPa Campus 1 TN A | Pojat D13 Kilpa (2008) | - | |
Su 06.12.2020 12:00 | PKKU - HJK-j/WestB Sininen Oulunkylä 2 TN | Pojat B17 (2004/05) Kilpa | - | |
Su 13.12.2020 18:30 | HJK/P06 - PKKU KäPa Campus 1 TN | Pojat B17 (2004/05) Kilpa | - | |
La 19.12.2020 13:00 | PKKU - JäPS Peakfin Arena | Pojat C15 Elite (2006) | - | |
Su 20.12.2020 12:00 | HJK/08 - PKKU Peakfin Arena | Pojat C14 Elite(2007) | - | |
Su 20.12.2020 12:00 | KäPa/B2 - PKKU KäPa Campus 1 TN | Pojat B17 (2004/05) Kilpa | - |