Ottelut

PäivämääräOtteluJoukkue/sarjaTulos
La 12.01.2019 11:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Järvenpää halli
Pojat 07 (P12)
Treenipeli
3-2
Ma 14.01.2019 08:30
HooGee/EsPa YJ PKKU
HooGee/EsPa YJ - PKKU
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)
2-1
Ma 14.01.2019 09:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)
1-1
Ma 14.01.2019 10:00
PKKU NuPS
PKKU - NuPS
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)
3-1
Ma 14.01.2019 10:30
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)
1-1
Ma 14.01.2019 12:00
PKKU FCFJ
PKKU - FCFJ
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)
0-4
Ma 14.01.2019 12:30
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)
3-0
La 02.02.2019 16:33
HJK PKKU
HJK - PKKU
Bollis Kupla
Pojat 07 (P12)
Treenipeli
2-2
La 02.02.2019 17:03
PKKU KuPS
PKKU - KuPS
Bollis Kupla
Pojat 07 (P12)
Treenipeli
3-0
La 02.02.2019 17:33
HJK/haaste PKKU
HJK/haaste - PKKU
Bollis Kupla
Pojat 07 (P12)
Treenipeli
0-1
Ma 11.02.2019 08:25
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)
1-1
Ma 11.02.2019 09:30
GrIFK PKKU
GrIFK - PKKU
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)
2-0
Ma 11.02.2019 10:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)
2-2
Ma 11.02.2019 11:00
PKKU VJS
PKKU - VJS
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)
1-3
Ma 11.02.2019 11:30
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)
1-2
Ma 11.02.2019 12:30
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)
0-1
Su 31.03.2019 12:40
PPJ PKKU
PPJ - PKKU
Väinämöinen TN 1
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
3 - 4
Su 07.04.2019 16:10
PKKU LAUTP
PKKU - LAUTP
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
2 - 2
La 13.04.2019 09:30
FC Reipas/Oranssi PKKU
FC Reipas/Oranssi - PKKU
Mukkula Halli TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
1 - 2
Ma 15.04.2019 18:00
I-HK/valk PKKU
I-HK/valk - PKKU
Hakunila TN
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
2 - 10
To 25.04.2019 16:40
PKKU PPS/Musta
PKKU - PPS/Musta
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
1 - 0
La 27.04.2019 13:00
PKKU VJS/Punainen 1
PKKU - VJS/Punainen 1
Tuusula UK TN ½ B
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
2 - 5
To 02.05.2019 20:00
PKKU KoiPS/Haaste
PKKU - KoiPS/Haaste
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
2 - 4
La 04.05.2019 18:30
KäPa/United PKKU
KäPa/United - PKKU
Oulunkylä 2 TN 1
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
3 - 3
To 09.05.2019 18:00
FC Kontu/sininen PKKU
FC Kontu/sininen - PKKU
Kartano 2 TN 2
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
1 - 9
Su 12.05.2019 09:40
PKKU EPS/Akatemia
PKKU - EPS/Akatemia
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
4 - 2
To 16.05.2019 18:45
KOPSE/Vihreä PKKU
KOPSE/Vihreä - PKKU
Jokivarren TN ½ B
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
2 - 1
Su 19.05.2019 09:40
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
5 - 1
To 23.05.2019 16:40
PKKU FC Viikingit/punainen
PKKU - FC Viikingit/punainen
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
0 - 2
La 25.05.2019 13:00
LAUTP PKKU
LAUTP - PKKU
Lauritsala UK TN 1
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
2 - 0
To 30.05.2019 12:15
HJK/Malmi sin PKKU
HJK/Malmi sin - PKKU
Kartano 2 TN 1
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
1 - 5
To 30.05.2019 15:40
PKKU FC Reipas/Oranssi
PKKU - FC Reipas/Oranssi
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
5 - 0
To 06.06.2019 20:00
PKKU MPS/keltainen
PKKU - MPS/keltainen
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
1 - 1
To 13.06.2019 18:00
Valtti/IHU musta PKKU
Valtti/IHU musta - PKKU
Myllypuro nap N
Pojat 07 (P12)
P12 Kakkonen karsinta
2 - 5
Su 16.06.2019 17:30
VJS/Punainen 1 PKKU
VJS/Punainen 1 - PKKU
Vantaankoski TN
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
2 - 5
Ti 18.06.2019 20:00
PKKU KäPa/United
PKKU - KäPa/United
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
0 - 0
Ke 26.06.2019 18:30
EPS/Akatemia PKKU
EPS/Akatemia - PKKU
Kivenlahti TN ½ B
Pojat 07 (P12)
P12 ELL karsinta
2 - 3
Pe 09.08.2019 17:00
PKKU PPS/Punainen
PKKU - PPS/Punainen
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
8 - 0
Ma 12.08.2019 18:40
PuiU/Kouta PKKU
PuiU/Kouta - PKKU
Siltamäki nap 1 N
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
0 - 13
Ti 13.08.2019 16:30
PKKU VJS
PKKU - VJS
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
1 - 1
La 17.08.2019 12:00
HJK PKKU
HJK - PKKU
Töölö PK Sahara TN 1
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
3 - 0
Pe 23.08.2019 17:30
KoiPS/Haaste PKKU
KoiPS/Haaste - PKKU
Havukoski TN
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
1 - 3
Su 25.08.2019 15:00
PKKU FC Inter
PKKU - FC Inter
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
2 - 4
Pe 30.08.2019 19:15
PKKU FC POHU/Sininen
PKKU - FC POHU/Sininen
Tuusula UK TN ½ B
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
10 - 2
La 31.08.2019 15:00
LAUTP PKKU
LAUTP - PKKU
Lauritsala UK N 1
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
1 - 1
Pe 06.09.2019 18:00
PKKU FC Reipas/Musta
PKKU - FC Reipas/Musta
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
5 - 0
La 07.09.2019 13:00
MuSa PKKU
MuSa - PKKU
Musan kenttä nurmi A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
3 - 6
La 14.09.2019 11:00
FJK/YJ PKKU
FJK/YJ - PKKU
Eerikkilä TN pieni 1
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
1 - 5
Su 15.09.2019 13:00
HJK/East sin PKKU
HJK/East sin - PKKU
Kartano 2 TN 1
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
0 - 1
Pe 20.09.2019 18:00
PKKU TuPS/KP-75 yj
PKKU - TuPS/KP-75 yj
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
-
La 21.09.2019 16:00
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
-
Ti 24.09.2019 18:15
KelA/Keltainen PKKU
KelA/Keltainen - PKKU
Kellokoski TN (8v8)
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
-
Ke 25.09.2019 19:50
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tapion kenttä
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
-
Ti 01.10.2019 16:30
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Kaleva UP TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
-
Pe 04.10.2019 18:00
PKKU FC Kontu/sininen
PKKU - FC Kontu/sininen
Tuusula UK TN ½ A
Pojat 07 (P12)
P12 Kolmonen
-
La 05.10.2019 12:00
PKKU IFK Mariehamn YJ
PKKU - IFK Mariehamn YJ
Tuusula UK TN ½ B
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
-
La 12.10.2019 10:30
TPS YJ PKKU
TPS YJ - PKKU
Parkki KHT A
Pojat 07 (P12)
P12 ELL 8v8
-
Dataline Sport | Molentum Oy