Yhteystiedot

TEHTÄVÄ/TOIMI NIMI SÄHKÖPOSTI PUHELIN
puheenjohtaja Tero Kovanen tero.kovanen@valmet.com +358 40 823 7976
johtokunnan jäsen Mikko Bergman mibe@iki.fi +358 50 389 0290
johtokunnan jäsen Päivi Hannuksela paivi.hannuksela@jippii.fi +358 50 552 1306
johtokunnan jäsen/tiedotus Miika Tiira miika.tiira@gmail.com +358 40 738 2702
johtokunnan jäsen Tom Turnbull-Smith topeturn@gmail.com +358 40 512 8111
johtokunnan jäsen Jani Peltonen jamaskavis@gmail.com +358 40 596 9598
varajäsen Mika Mäki-Kuhna mika.maki-kuhna@luukku.com +358 40 546 6935
varajäsen Joona Tiira joona.tiira@gmail.com +358 50 305 0560
junioripäällikkö/toiminnanjohtaja Mauricio Soto mauricio.soto@pkku.fi +358 40 163 0497
valmennuspäällikkö Panu Turpeinen panu.turpeinen@pkku.fi +358 50 406 5251
tiedotus Ben Turnbull-Smith benturnbullsmith@gmail.com +358 40 827 5369
       
OHJAUSRYHMÄ: NIMI SÄHKÖPOSTI PUHELIN
PKKU puheenjohtaja Tero Kovanen tero.kovanen@valmet.com +358 40 823 7976
TUPS puheenjohtaja      
KP-75 puheenjohtaja      
       
KUNNIAPUHEENJOHTAJAT:      
Mika Mäki-Kuhna      
Raine Nieminen      
       
SEURAN OSOITE:       
PK Keski-Uusimaa ry  (Y-tunnus 2013254-5)        
PL 66      
04301 Tuusula      
       
SEURAN TOIMISTO:      
Kilpailutie      
04300 Tuusula      
       
SEURAN TILINUMERO:      
FI12 40550010934954