Seepsula jatkaa PKKU:n pääsponsorina

Seepsula jatkaa PKKU:n pääsponsorina

21.05.2021

PKKU ja pitkäaikainen sponsori Seepsula ovat sopineet, että Seepsula jatkaa seuran yhteistyökumppanina myös vuonna 2021. PKKU:n kunniapuheenjohtaja Mika Mäki-Kuhna on aktiivisesti hoitanut sekä yhteistyökumppanuutta että jatkoneuvotteluita.

Seuran toiminta tarvitsee myös taloudellista yhteistyötä ja PKKU:n perustamisesta asti mukana ollut Mäki-Kuhna tekeekin mielellään seuran eteen edelleen töitä: ”Kerho tekee niin upeaa työtä, että on ilo olla mukana tukemassa toimintaa edelleen.”

Pallokerho kiittää Seepsulaa monivuotisesta yhteistyöstä kuten myös kunniapuheenjohtajaa ja kaikkia muita, jotka käyttävät aikaansa vapaaehtoisesti seuran toiminnan mahdollistamiseksi niin taloudellisella puolella kuin taustoissa kukin mahdollisuuksiensa mukaan!

Dataline Sport | Molentum Oy