Edustuksen kausikortit nyt myynnissä

Edustuksen kausikortit nyt myynnissä

25.05.2021

Miesten 2 div käynnistyy kesäkuussa kotiottelulla 1.6. klo 19.00. Kaikki ottelut on päivitetty Palloliiton tulospalveluun:
https://tulospalvelu.palloliitto.fi/team/60929/fixture

Kausikortit ovat vihdoin myynnissä ja niitä voi tilata seuran sähköpostiosoitteesta ([email protected]). Kortit lähetetään tilaajan mainitsemaan postiosoitteeseen. Ennen tilausta, kortti tai useampi, maksetaan seuran pankkitilille. Viitetiedoksi maksuun tilaajan nimi ja maininta kausikorttitilaus. Sähköpostitilaukseen tiedoiksi nimi ja postiosoite.

Kortin hinta on 50 euroa.
Seuran tilinumero: FI98 5092 0920 4438 33
Tilauksen sähköpostiosoite: [email protected]

Yleisötapahtumia ohjaava AVI on asettanut otteluiden katsojamääräksi max 50 henkilöä, joten otteluun voidaan ottaa 50 ensimmäistä paikalle tulevaa. Rajoitus on voimassa 15.6 asti ja koskee tällä hetkellä kahta ensimmäistä kotiottelua.

Katsojarajoitukset voivat muuttua tiukempaan tai sallivampaan suuntaan. Emme voi siten taata, että kaikki kausikortin hankkineet voivat päästä katsomoon. Alla linkki AVI:n sivuille, josta voi lukea rajoituksista.
https://avi.fi/tiedote/-/tiedote/69910143

Dataline Sport | Molentum Oy