2021
Päivämäärä | Ottelu | Joukkue/sarja | Tulos | |
---|---|---|---|---|
La 09.01.2021 13:00 | PKKU - TKT Sininen KäPa Campus 1 TN B | Pojat D13 Kilpa (2008) | - | |
La 09.01.2021 15:00 | LPS - PKKU Oulunkylä 2 TN B | P12 kilpa | - | |
La 09.01.2021 17:00 | FC Honka/Musta - PKKU Oulunkylä 2 TN A | P12 kilpa | - | |
Su 10.01.2021 13:30 | PKKU - EPS Peakfin Arena | Miehet 2 div / 3 div | - | |
La 16.01.2021 10:00 | PKKU - HJK/07 Sininen KäPa Campus 1 TN | Pojat C14 Elite(2007) | - | |
La 23.01.2021 09:00 | KäPa/United 06 - PKKU Peakfin Arena | Pojat C15 Elite (2006) | - | |
La 23.01.2021 11:00 | FC Honka/Akatemia - PKKU Peakfin Arena | Pojat D13 Elite 11v11 (2008) | - | |
Su 24.01.2021 11:00 | PKKU - FCFJ/U17 Peakfin Arena | Pojat B17 (2004/05) Kilpa | - | |
La 30.01.2021 12:00 | PKKU - KäPa Peakfin Arena | Miehet 2 div / 3 div | - | |
La 30.01.2021 13:00 | PKKU - FC Kirkkonummi Oulunkylä 2 TN | Pojat B17 (2004/05) Kilpa | - | |
Su 31.01.2021 11:00 | KäPa/ United 10 - PKKU Peakfin Arena A | Pojat D12 Elite (2009) | - | |
Su 31.01.2021 12:30 | HPS - PKKU Peakfin Arena | Miehet 2 div / 3 div | - | |
La 06.02.2021 14:00 | Kasiysi/Punainen - PKKU KäPa Campus 1 TN A | Pojat D13 Kilpa (2008) | - | |
La 06.02.2021 14:00 | PKKU - FC KTP Juniorit Oulunkylä 2 TN B | P12 kilpa | - | |
La 06.02.2021 17:00 | KelA/Keltamustat - PKKU Oulunkylä 2 TN A | P12 kilpa | - | |
Su 07.02.2021 10:00 | HJK - PKKU Peakfin Arena | Pojat C15 Elite (2006) | - | |
La 13.02.2021 11:00 | PKKU - TPS KäPa Campus 1 TN | Pojat D13 Elite 11v11 (2008) | - | |
Su 14.02.2021 11:30 | TiPS - PKKU Peakfin Arena | Miehet 2 div / 3 div | - | |
La 06.03.2021 13:30 | FC Kiffen - PKKU Peakfin Arena | Miehet 2 div / 3 div | - | |
La 06.03.2021 14:00 | PKKU - TPS/08 Oulunkylä 2 TN A | Pojat D13 Kilpa (2008) | - | |
La 06.03.2021 16:00 | PKKU - HJS/Sinivalkoinen Oulunkylä 2 TN A | P12 kilpa | - | |
Su 07.03.2021 09:00 | PKKU - FC Kuusysi/valkoinen KäPa Campus 1 TN A | Pojat D12 Elite (2009) | - | |
La 13.03.2021 11:30 | JIK/IFK B17 - PKKU Peakfin Arena | Pojat B17 (2004/05) Kilpa | - | |
Su 11.04.2021 11:30 | PKKU - GrIFK Peakfin Arena | Miehet 2 div / 3 div | - | |
La 24.04.2021 14:00 | PKKU - HauPa Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 5 - 1 | |
Ti 04.05.2021 18:30 | VJS - PKKU Jalkapallostadion TN | Naisten Ykkönen | 1 - 0 | |
La 08.05.2021 14:00 | PKKU - ONS Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 0 - 4 | |
La 08.05.2021 19:30 | FC Åland - PKKU Wiklöf Holding Arena | Träningsmatcher senior Åland | 8 - 0 | |
La 15.05.2021 13:00 | RoPS - PKKU Keskuskenttä TN | Naisten Ykkönen | 0 - 1 | |
La 22.05.2021 15:00 | PKKU - TPS Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
La 22.05.2021 17:00 | PKKU - TuPS/KP-75 yj Tuusula UK TN B | P12 Kolmonen | 4 - 3 | |
To 27.05.2021 18:00 | HyPS/Sininen - PKKU Kankuri TN A | P12 Kolmonen | 0 - 7 | |
Pe 28.05.2021 19:30 | NJS/Sininen - PKKU Rajamäki TN B | T13 Kakkonen | 1 - 1 | |
La 29.05.2021 15:00 | PKKU - NJS Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 1 - 0 | |
Su 30.05.2021 15:00 | VPS-j - PKKU Elisa Stadion TN | P17 SM | 2 - 2 | |
Ti 01.06.2021 19:00 | PKKU - FC Reipas Kaleva UP N | Kakkonen | 0 - 1 | |
To 03.06.2021 18:00 | PKKU - FC Kuusysi/valkoinen Tuusula UK 2 N | P12 Kolmonen | 19 - 1 | |
Pe 04.06.2021 18:00 | PKKU - PPV/Punainen Kaleva UP TN B | T13 Kakkonen | 1 - 2 | |
Pe 04.06.2021 18:00 | FC Reipas - PKKU Pajulahti TN A | P13 Kakkonen | 4 - 0 | |
Pe 04.06.2021 18:00 | PKKU - HJK/City sin Tuusula UK 1 N | T15 Kakkonen | 0 - 2 | |
Su 06.06.2021 12:30 | FC Honka - PKKU Tapiola 1 TN | P14 Liiga Etelä | 1 - 3 | |
Su 06.06.2021 13:30 | PKKU - FCFJ Tuusula UK TN A | P12 Ykkönen | 1 - 5 | |
Su 06.06.2021 14:00 | P-Iirot - PKKU Äijänsuo stadion TN | P15 Liiga Etelä | 3 - 2 | |
Su 06.06.2021 14:00 | FC Espoo - PKKU Säterinniitty TN A | T13 Ykkönen | 1 - 1 | |
Su 06.06.2021 18:30 | MiPK - PKKU Urheilupuisto N | Kakkonen | 2 - 0 | |
Su 06.06.2021 18:30 | VJS/valkoinen - PKKU Hissikeskus-kenttä TN | P17 Kakkonen | 0 - 2 | |
Ma 07.06.2021 19:00 | TPS/KaaPo YJ - PKKU Kupittaa 5 TN | T18 SM | 2 - 5 | |
Ma 07.06.2021 19:00 | PKKU - PU-62 Tuusula UK 1 N | T15 Ykkönen | 5 - 0 | |
Ma 07.06.2021 20:00 | PKKU - HIFK/2 Tuusula UP N | Regions Cup | 3 - 1 | |
Ma 07.06.2021 20:10 | NJS - PKKU Rajamäki TN | P15 Kakkonen | 1 - 4 | |
Ke 09.06.2021 17:20 | TiPS - PKKU Rajakylä TN B | T13 Kakkonen | 1 - 0 | |
Ke 09.06.2021 19:15 | PKKU - PPJ/United YJ2 Jokela TN | T15 Ykkönen | 4 - 0 | |
To 10.06.2021 08:00 | NuPS - PKKU Steril 1 | D13 (2008) | 0 - 2 | |
To 10.06.2021 09:20 | PKKU - EBK/Akatemia Pirkkola 2 | D13 (2008) | 1 - 3 | |
To 10.06.2021 10:00 | PKKU - EPS/Valkoinen Steril 2 | D13 Yleis | 1 - 0 | |
To 10.06.2021 10:40 | LPS/T08 - PKKU Pirkkola 1 | D13 (2008) | 1 - 7 | |
To 10.06.2021 15:40 | PKKU - VJS/TU14-15valkoinen Kontula A1 | C15 Yleis | 3 - 0 | |
To 10.06.2021 17:20 | HJK/City Keltainen - PKKU Kontula A2 | C15 Yleis | 0 - 8 | |
To 10.06.2021 17:45 | Sibbo-Vargarna - PKKU Massby N B | P12 Kolmonen | 1 - 4 | |
Pe 11.06.2021 08:00 | PKKU - FC Kirkkonummi Steril 3 | D13 (2008) | 0 - 0 | |
Pe 11.06.2021 09:20 | PKKU - NJS/Musta Steril 3 | D13 (2008) | 0 - 1 | |
Pe 11.06.2021 14:40 | HJK/City Keltainen - PKKU Steril 1 | D13 Yleis | 0 - 3 | |
Pe 11.06.2021 16:00 | PKKU - Valtti/Vihreä Steril 2 | D13 Yleis | 3 - 0 | |
Pe 11.06.2021 17:00 | PKKU - JäPS/Utd Tuusula UK 1 N | P15 Kakkonen | 0 - 1 | |
Pe 11.06.2021 18:00 | PKKU - HyPS musta Tuusula UK 2 N | P14 Kakkonen | 3 - 1 | |
Pe 11.06.2021 18:15 | KJP - PKKU Lehtomäki TN A | P13 Kakkonen | 6 - 1 | |
Pe 11.06.2021 18:30 | PKKU - HJK/City Valkoinen Kontula A1 | C15 Yleis | 3 - 0 | |
Pe 11.06.2021 20:10 | MPS/keltainen - PKKU Kontula A1 | C15 Yleis | 2 - 5 | |
La 12.06.2021 08:00 | PKKU - VJS/valkoinen Steril 2 | D13 Yleis | 1 - 0 | |
La 12.06.2021 10:40 | FC Viikingit - PKKU Pirkkola 2 | D13 Yleis | 2 - 2 | |
La 12.06.2021 12:00 | PKKU - EPS/Akatemia Pirkkola 2 | D13 (2008) | 0 - 0 | |
La 12.06.2021 14:00 | PKKU - VIFK Tuusula UP N | Naisten Ykkönen | 2 - 1 | |
La 12.06.2021 15:00 | PKKU - FC Inter Tuusula UK 1 N | P13 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
La 12.06.2021 17:10 | PKKU - I-HK/valkoinen Kontula A1 | C15 Yleis | 2 - 0 | |
Su 13.06.2021 12:00 | PKKU - Intersport Easton A1 | C15 Yleis | 0 - 0 | |
Su 13.06.2021 12:00 | PKKU - FC Espoo Tuusula UP N | P17 SM | 1 - 0 | |
Su 13.06.2021 14:00 | PKKU - MPS/keltainen Urheilu Mehiläinen A2 | C15 Yleis | 3 - 1 | |
Su 13.06.2021 14:00 | PKKU - P-Iirot/YJ Tuusula UK 1 N | P14 Liiga Etelä | 3 - 1 | |
Su 13.06.2021 15:00 | PKKU - KuPS Tuusula UP N | T18 SM | 2 - 1 | |
Su 13.06.2021 15:00 | LAUTP - PKKU Lauritsala UK N A | P12 Ykkönen | 2 - 2 | |
Su 13.06.2021 15:45 | HPS - PKKU Urheilu Mehiläinen B2 | Miehet Kolmonen | 0 - 2 | |
Su 13.06.2021 17:00 | PKKU - PEPO Kaleva UP TN | Kakkonen | 0 - 2 | |
Ti 15.06.2021 18:00 | PKKU - FC Kuusysi Kaleva UP TN A | P13 Kakkonen | 2 - 3 | |
Ke 16.06.2021 18:00 | FC Honka/Akatemia - PKKU Otaniemi N | T15 Kakkonen | 10 - 1 | |
Ke 16.06.2021 20:00 | NJS/2 - PKKU Klaukkala TN | Miehet Kolmonen | 0 - 1 | |
Pe 18.06.2021 17:00 | PKKU - Sibbo-Vargarna Tuusula UK 1 N | P17 Kakkonen | 3 - 1 | |
Pe 18.06.2021 18:00 | PKKU - FC Kuusysi Kaleva UP TN B | T13 Kakkonen | 0 - 2 | |
Pe 18.06.2021 19:00 | PKKU - RCDE Tuusula UK 2 N | P12 Ykkönen | 6 - 2 | |
Pe 18.06.2021 19:00 | PKKU - Valtti/IHU YJ Tuusula UK TN B | T13 Ykkönen | 2 - 0 | |
Pe 18.06.2021 19:00 | PKKU - EIF/YJ Tuusula UK 1 N | T15 Kakkonen | 1 - 0 | |
Pe 18.06.2021 19:30 | FC Kuusysi/sininen - PKKU Radiomäki N | P14 Kakkonen | 2 - 1 | |
La 19.06.2021 14:00 | FC Kiffen - PKKU Tali 1 N | Kakkonen | 2 - 4 | |
La 19.06.2021 14:30 | KPV - PKKU Keskuskenttä TN | P17 SM | 1 - 4 | |
La 19.06.2021 15:30 | Ilves/2 - PKKU Rantaperkiö TN | Naisten Ykkönen | 2 - 2 | |
Su 20.06.2021 12:00 | FC Espoo - PKKU Leppävaara 1 TN | P14 Liiga Etelä | 0 - 2 | |
Su 20.06.2021 12:00 | PKKU - MPS Kaleva UP N | T15 Kakkonen | 2 - 1 | |
Su 20.06.2021 12:30 | NuPS - PKKU Rintamäki areena TN | T18 SM | 0 - 5 | |
Ma 21.06.2021 18:00 | PKKU - FC Reipas/Oranssi Tuusula UK 1 N | P14 Kakkonen | 4 - 1 | |
Ma 21.06.2021 18:00 | PKKU - RiPS/Valkoinen Tuusula UK 2 N | P12 Kolmonen | 1 - 1 | |
Ma 21.06.2021 19:30 | PKKU - JäPS Tuusula UK 2 N | P13 Kakkonen | 2 - 0 | |
Ti 22.06.2021 18:00 | FC KTP Juniorit - PKKU Urheilukeskus juniorikenttä 2 TN | P12 Ykkönen | 2 - 1 | |
Ti 22.06.2021 18:30 | GrIFK - PKKU Keskuskenttä TN | P15 Liiga Etelä | 5 - 1 | |
Ti 22.06.2021 19:15 | FC Jazz - PKKU Herralahti TN | P13 Liiga Etelä | 2 - 0 | |
Ti 22.06.2021 19:50 | HPS - PKKU Jakomäki nap 2 TN | T13 Kakkonen | 1 - 1 | |
Ke 23.06.2021 17:00 | VJS - PKKU Tuusula UK 1 N | T15 Ykkönen | 3 - 2 | |
Ke 23.06.2021 18:00 | LAUTP - PKKU Lauritsala UK TN A | T13 Ykkönen | 2 - 3 | |
Ke 23.06.2021 18:30 | FC Futura - PKKU Keskusnurmi | Miehet Kolmonen | 2 - 0 | |
Ke 23.06.2021 19:15 | PKKU - PPJ Tuusula UK TN | P17 SM | 0 - 5 | |
Ke 23.06.2021 19:30 | PKKU - EPS Tuusula UP N | T18 SM | 1 - 1 | |
Ke 23.06.2021 20:15 | TiPS - PKKU Kenraalinpuisto TN | P15 Kakkonen | 3 - 0 | |
Ke 23.06.2021 20:30 | KP-75/TuPS yj - PKKU Tuusula UK 1 N | P17 Kakkonen | 1 - 6 | |
Ma 28.06.2021 17:00 | HJK/Arabia val - PKKU Tali halli TN A | P12 Kolmonen | 1 - 3 | |
Ti 29.06.2021 17:30 | PKKU - NJS Kaleva UP TN A | T13 Ykkönen | 0 - 1 | |
Ti 29.06.2021 18:00 | PKKU - GrIFK Tuusula UK 1 N | P14 Liiga Etelä | 4 - 2 | |
Ti 29.06.2021 18:15 | EBK - PKKU Keski-Espoo 1 TN | Naisten Ykkönen | 1 - 4 | |
Ti 29.06.2021 19:30 | HaPK - PKKU Ruissalo TN | P14 Kakkonen | 2 - 0 | |
Ti 29.06.2021 19:30 | FC Kuusysi - PKKU Pajulahti 1 N | T15 Ykkönen | 1 - 3 | |
Ti 29.06.2021 19:30 | PKKU - HyPS Tuusula UP N | P17 Kakkonen | 2 - 5 | |
Ti 29.06.2021 20:00 | PKKU - FC Lahti Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 2 - 6 | |
Ti 29.06.2021 20:15 | SexyPöxyt - PKKU Laaksolahti TN | Regions Cup | 1 - 2 | |
Ke 30.06.2021 17:00 | PKKU - HJK Tuusula UK 1 N | P13 Liiga Etelä | 0 - 4 | |
Ke 30.06.2021 18:00 | PKKU - FC Reipas Tuusula UK 2 N | P12 Ykkönen | 2 - 3 | |
To 01.07.2021 18:00 | PKKU - RiPS/Sininen Tuusula UK 1 N | P14 Kakkonen | 1 - 1 | |
To 01.07.2021 18:30 | JäPS - PKKU Järvenpää N | Kakkonen | 2 - 0 | |
Pe 02.07.2021 18:00 | Sibbo-Vargarna - PKKU Söderkulla TN | T15 Kakkonen | 1 - 4 | |
Pe 02.07.2021 18:30 | PKKU - HyPS Kaleva UP TN B | T13 Kakkonen | 1 - 2 | |
Pe 02.07.2021 18:30 | RiPS/Sininen - PKKU Keskuskenttä TN A | P13 Kakkonen | 3 - 2 | |
Pe 02.07.2021 19:00 | PKKU - Ponnistajat Tuusula UP N | Miehet Kolmonen | 3 - 3 | |
Pe 02.07.2021 20:30 | NJS - PKKU Klaukkala TN | P17 Kakkonen | 1 - 5 | |
La 03.07.2021 11:30 | PKKU - JäPS Tuusula UK TN B | T13 Ykkönen | 3 - 0 | |
La 03.07.2021 13:00 | PKKU - TPS Tuusula UK 1 N | P14 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
La 03.07.2021 13:30 | PPJ - PKKU Lauttasaari TN | P13 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
La 03.07.2021 14:00 | TuWe - PKKU Raunistula TN | Naisten Ykkönen | 0 - 2 | |
Su 04.07.2021 12:00 | KuPS - PKKU Kettulanlahti N | P17 SM | 1 - 2 | |
Su 04.07.2021 13:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK 1 N | P15 Liiga Etelä | 1 - 5 | |
Su 04.07.2021 13:00 | FC Kuusysi - PKKU Pajulahti TN A | P12 Ykkönen | 1 - 2 | |
Su 04.07.2021 13:30 | KoiPS/Valkoinen - PKKU Havukoski TN B | P12 Kolmonen | 1 - 1 | |
Su 04.07.2021 17:00 | PKKU - Atlantis FC Kaleva UP TN | Kakkonen | 0 - 4 | |
Ti 06.07.2021 17:30 | PKKU - FCFJ/Valkoinen Kaleva UP TN A | P12 Kolmonen | 0 - 0 | |
Ti 06.07.2021 17:30 | PKKU - TiPS Tuusula UK 1 N | P17 Kakkonen | 2 - 3 | |
Ti 06.07.2021 20:00 | RiPS/Sininen - PKKU Keskuskenttä TN | P14 Kakkonen | 4 - 4 | |
Ke 07.07.2021 18:30 | FC Haka-j - PKKU Tehtaan kenttä TN | P15 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
To 08.07.2021 18:00 | PKKU - RCDE Tuusula UK TN A | T13 Kakkonen | 2 - 1 | |
Pe 09.07.2021 18:00 | FC Kapina - PKKU Mäntsälä N | Miehet Kolmonen | 0 - 3 | |
La 10.07.2021 13:00 | PKKU - TiPS Tuusula UK 1 N | P13 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
La 10.07.2021 14:00 | AC Oulu/OLS B - PKKU Castren TN | P17 SM | 0 - 1 | |
La 10.07.2021 14:00 | FCFJ/Valkoinen 1 - PKKU Kokonniemi N | T13 Kakkonen | 1 - 2 | |
La 10.07.2021 14:15 | FC Inter - PKKU Kupittaa 2 TN | P14 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
La 10.07.2021 14:30 | PKKU - HJK Tuusula UK TN A | P12 Ykkönen | 2 - 3 | |
La 10.07.2021 15:00 | EBK - PKKU Keski-Espoo 1 TN | T18 SM | 4 - 4 | |
Ke 14.07.2021 15:10 | PKKU - LoPa Tali 17 | G15 Yleis (2006 synt.) | 3 - 2 | |
Ke 14.07.2021 17:00 | PKKU - Sibbo-Vargarna Tali 17 | G15 Yleis (2006 synt.) | 1 - 1 | |
To 15.07.2021 12:00 | HJK/City val - PKKU Pirkkola 20 | G15 Yleis (2006 synt.) | 0 - 14 | |
To 15.07.2021 20:00 | PKKU - FC Kuusysi Tuusula UP N | Miehet Kolmonen | 3 - 0 | |
Pe 16.07.2021 12:00 | PKKU - FC Sport-j Töölö 2 Adidas | G15 Yleis (2006 synt.) | 2 - 1 | |
Pe 16.07.2021 16:15 | HJK T/City sin - PKKU Olympiastadion 3 | G15 Yleis (2006 synt.) | 1 - 0 | |
La 17.07.2021 17:00 | PKKU - KuFu98 Kaleva UP TN | Kakkonen | 1 - 1 | |
Su 18.07.2021 14:00 | PKKU - P-Iirot Tuusula UP N | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
Pe 23.07.2021 19:00 | PKKU - FC Kontu Tuusula UP N | Miehet Kolmonen | 4 - 1 | |
La 24.07.2021 16:00 | PKKU - VJS Tuusula UP N | Naisten Ykkönen | 3 - 1 | |
La 24.07.2021 17:00 | KäPa - PKKU Kumpula Campus 1 TN | Kakkonen | 2 - 1 | |
Ti 27.07.2021 18:30 | TiPS - PKKU Tikkurila 1 N | Regions Cup | 0 - 0 | |
Ti 27.07.2021 19:30 | PKKU - FC Lahti Tuusula UP N | P17 SM | 3 - 1 | |
Ke 28.07.2021 19:45 | PKKU - KäPa Kaleva UP N | Kakkonen | 0 - 2 | |
Pe 30.07.2021 19:00 | PKKU - RiPS Tuusula UP N | Miehet Kolmonen | 3 - 1 | |
La 31.07.2021 14:00 | NJS - PKKU Klaukkala TN | P17 Kakkonen | 0 - 4 | |
La 31.07.2021 14:00 | PKKU - TPS Tuusula UP N | P17 SM | 1 - 3 | |
La 31.07.2021 14:00 | PKKU - LAUTP Tuusula UK 1 N | P17 SM-karsinta | 4 - 0 | |
La 31.07.2021 15:00 | Ilves - PKKU Kaukajärvi TN | T13 Liiga Etelä | 4 - 2 | |
La 31.07.2021 17:00 | MYPA - PKKU KSOY Stadion TN | Kakkonen | 5 - 2 | |
Su 01.08.2021 14:00 | FC Kuusysi - PKKU Mukkula TN | T15 Ykkönen | 0 - 2 | |
Su 01.08.2021 16:00 | PKKU - FC Kuusysi Tuusula UP N | T18 SM | 2 - 3 | |
Ti 03.08.2021 19:30 | HyPS musta - PKKU Kankuri TN | P14 Kakkonen | 2 - 0 | |
To 05.08.2021 17:30 | PKKU - HaPK/Vihreä Tuusula UK 2 N | P12 Kolmonen | 9 - 0 | |
Pe 06.08.2021 17:00 | PKKU - I-HK/Sininen Tuusula UK 1 N | P15 Kakkonen | 2 - 3 | |
Pe 06.08.2021 19:00 | PKKU - FC KTP Juniorit/vih Tuusula UK TN B | P13 Kakkonen | 1 - 4 | |
Pe 06.08.2021 20:15 | Valtti/IHU YJ - PKKU Volkswagen Areena TN | Miehet Kolmonen | 1 - 0 | |
La 07.08.2021 12:00 | Ilves - PKKU Kaukajärvi TN | P13 Liiga Etelä | 4 - 2 | |
La 07.08.2021 12:00 | KäPa - PKKU Kumpula Campus 1 TN | P15 Liiga Etelä | 6 - 1 | |
La 07.08.2021 13:00 | PKKU - Valtti/IHU YJ Tuusula UK 1 N | P17 Kakkonen | 2 - 1 | |
La 07.08.2021 15:00 | PKKU - LoPa/valkoinen Tuusula UK 1 N | T15 Kakkonen | 3 - 2 | |
La 07.08.2021 15:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK 2 N | T13 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
La 07.08.2021 17:00 | PKKU - NJS Kaleva UP TN | Kakkonen | 3 - 1 | |
Su 08.08.2021 13:00 | HyPS/Sininen - PKKU Kankuri TN B | P12 Kolmonen | 2 - 1 | |
Su 08.08.2021 13:30 | PKKU - RCDE Tuusula UK 2 N | P12 Ykkönen | 1 - 1 | |
Su 08.08.2021 14:00 | VIFK YJ - PKKU NYA Ehnvallen TN | T18 SM | 0 - 7 | |
Su 08.08.2021 15:00 | PKKU - FC Loviisa Tuusula UK 2 N | T13 Kolmonen | 10 - 1 | |
Ma 09.08.2021 19:45 | FC Peltirumpu/2 - PKKU Lehtomäki TN | T15 Kakkonen | 0 - 3 | |
Ke 11.08.2021 17:00 | PKKU - Ilves Tuusula UK 1 N | T18 SM | 3 - 1 | |
Ke 11.08.2021 18:00 | HJK - PKKU Tali 1 N | P14 Liiga Etelä | 1 - 0 | |
To 12.08.2021 18:00 | HyPS/Sininen - PKKU Kankuri N B | T13 Kolmonen | 3 - 6 | |
To 12.08.2021 18:50 | Sibbo-Vargarna - PKKU Söderkulla TN | P15 Kakkonen | 1 - 5 | |
Pe 13.08.2021 17:00 | RoPS - PKKU Keskuskenttä TN | P17 SM | 4 - 2 | |
Pe 13.08.2021 17:30 | PKKU - PPJ/United YJ2 Tuusula UK 1 N | T15 Ykkönen | 0 - 6 | |
Pe 13.08.2021 19:00 | PKKU - MPS/2020 Tuusula UP N | Miehet Kolmonen | 2 - 2 | |
Pe 13.08.2021 19:30 | PKKU - FC Kuusysi/sininen Tuusula UK 1 N | P14 Kakkonen | 4 - 2 | |
La 14.08.2021 10:00 | VJS - PKKU Aktia Areena TN | P13 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
La 14.08.2021 15:00 | FC Reipas - PKKU Kisapuisto Stadion TN | Kakkonen | 1 - 0 | |
La 14.08.2021 15:00 | FC Espoo/valkoinen - PKKU Säterinniitty TN B | P12 Ykkönen | 1 - 2 | |
La 14.08.2021 15:00 | PKKU - FC Nokia Tuusula UK 2 N | T13 Liiga Etelä | 7 - 4 | |
La 14.08.2021 16:00 | PKKU - VJS Töölö PK 1 TN | P15 Liiga Etelä | 4 - 0 | |
La 14.08.2021 16:45 | TPS - PKKU Yläkenttä TN | Naisten Ykkönen | 0 - 1 | |
Su 15.08.2021 12:45 | PKKU - EBK/Akatemia 2 Kankuri N B | T13/T12 Haastesarja (2008-2009) | 0 - 0 | |
Su 15.08.2021 17:00 | HP-47 - PKKU Urheilupuisto N | P17 Kakkonen | 0 - 2 | |
Ke 18.08.2021 18:00 | FC Honka - PKKU Mankkaan koulu TN | T18 SM | 5 - 1 | |
Ke 18.08.2021 18:30 | VJS/valkoinen - PKKU Hissikeskus-kenttä TN B | T13 Kolmonen | 1 - 6 | |
Ke 18.08.2021 20:30 | FC Espoo - PKKU Säterinniitty TN | P13 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
To 19.08.2021 18:00 | EIF/YJ - PKKU Österby N | T15 Kakkonen | 1 - 2 | |
To 19.08.2021 19:00 | TuPS - PKKU Tuusula UK TN | Miehet Kolmonen | 1 - 1 | |
To 19.08.2021 19:40 | KoiPS/Sininen - PKKU Havukoski TN B | P13 Kakkonen | 2 - 0 | |
Pe 20.08.2021 17:30 | PKKU - KP-75/TuPS YJ2 Tuusula UK TN | P15 Kakkonen | 1 - 0 | |
Pe 20.08.2021 18:00 | FC Reipas/Oranssi - PKKU Radiomäki N | P14 Kakkonen | 1 - 0 | |
La 21.08.2021 10:15 | PKKU - Gnistan/2 Tuusula UK TN | P17 Kakkonen | 2 - 0 | |
La 21.08.2021 11:00 | Ilves - PKKU Kauppi 2 TN | P14 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
La 21.08.2021 12:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK TN | P13 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
La 21.08.2021 12:00 | NJS - PKKU Klaukkala TN A | T13 Liiga Etelä | 2 - 3 | |
La 21.08.2021 13:00 | PKKU - RoPS Tuusula UP N | Naisten Ykkönen | 1 - 0 | |
La 21.08.2021 14:00 | PKKU - Ilves Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 0 - 2 | |
La 21.08.2021 15:00 | PKKU - FC KTP Juniorit Tuusula UK 2 N | P12 Ykkönen | 5 - 3 | |
La 21.08.2021 17:00 | PKKU - MiPK Kaleva UP TN | Kakkonen | 5 - 1 | |
Su 22.08.2021 13:00 | PKKU - KäPa Tuusula UP N | P17 SM | 1 - 2 | |
Su 22.08.2021 15:00 | PKKU - RiPS/Valkoinen Tuusula UK 2 N | P12 Kolmonen | 1 - 0 | |
Ma 23.08.2021 19:00 | PKKU - HJK Tuusula UK 1 N | T18 SM | 0 - 4 | |
Ti 24.08.2021 18:00 | NJS - PKKU Klaukkala TN | Naisten Ykkönen | 2 - 3 | |
Ke 25.08.2021 17:30 | PKKU - KäPa Tuusula UK 1 N | P14 Liiga Etelä | 1 - 2 | |
Ke 25.08.2021 18:30 | NJS - PKKU Klaukkala TN | Kakkonen | 1 - 1 | |
To 26.08.2021 18:15 | KJP/Harmaa - PKKU Sarkola TN B | P12 Kolmonen | 2 - 6 | |
Pe 27.08.2021 17:30 | PKKU - HaPK Tuusula UK 1 N | P14 Kakkonen | 5 - 3 | |
Pe 27.08.2021 18:45 | PKKU - Atlantis FC/Akatemia Tuusula UP N | P13 kilpa/haaste | 4 - 4 | |
Pe 27.08.2021 19:00 | PKKU - FC Reipas Tuusula UK 1 N | P15 Kakkonen | 5 - 0 | |
La 28.08.2021 12:00 | PKKU - JIPPO-j Tuusula UK TN | P17 SM | 2 - 1 | |
La 28.08.2021 13:30 | EPS - PKKU Espoonlahti 2 TN | P17 Kakkonen | 5 - 0 | |
La 28.08.2021 13:30 | PKKU - FC Honka/Akatemia Tuusula UK 2 N | P12 Ykkönen | 3 - 5 | |
La 28.08.2021 14:00 | PKKU - PPJ Tuusula UK TN | P14 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
La 28.08.2021 14:00 | ONS - PKKU Pateniemi 2 TN | T18 SM | 0 - 1 | |
La 28.08.2021 16:00 | PKKU - P-Iirot/YJ Tuusula UK TN | P13 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
La 28.08.2021 18:00 | PKKU - Jäntevä Tuusula UK TN | T15 Kakkonen | 0 - 0 | |
Su 29.08.2021 14:00 | PKKU - TPS Tuusula UK 1 N | P15 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
Su 29.08.2021 15:00 | PKKU - FCFJ/Valkoinen 1 Tuusula UK 2 N | T13 Kolmonen | 1 - 2 | |
Su 29.08.2021 16:00 | PKKU - Ilves/2 Tuusula UP N | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
Su 29.08.2021 17:00 | PEPO - PKKU Kimpinen UK N | Kakkonen | 2 - 0 | |
Ke 01.09.2021 19:15 | PKKU - NuPS SSO-Areena TN | T15 Ykkönen | 1 - 3 | |
To 02.09.2021 17:30 | PKKU - JäPS Tuusula UK 2 N | P12 Kolmonen | 2 - 0 | |
To 02.09.2021 20:05 | FC Honka/Akatemia - PKKU Tapiola 2 TN | T15 Kakkonen | 2 - 0 | |
Pe 03.09.2021 18:30 | PKKU - MYPA Kaleva UP TN | Kakkonen | 4 - 0 | |
La 04.09.2021 12:00 | MP - PKKU Hänninkenttä TN | P12 Ykkönen | 1 - 7 | |
La 04.09.2021 13:00 | HJK/City sin - PKKU Töölö PK 6 TN | T15 Ykkönen | 2 - 3 | |
La 04.09.2021 15:00 | FC Honka - PKKU Tapiola 1 TN | P17 SM | 2 - 0 | |
La 04.09.2021 16:00 | VIFK - PKKU Elisa Stadion TN | Naisten Ykkönen | 1 - 1 | |
Su 05.09.2021 15:00 | PKKU - TuPS/KP-75 yj Tuusula UK 2 N | T13 Kolmonen | 2 - 0 | |
Su 05.09.2021 16:15 | HJK/East sin - PKKU Töölö PK 6 TN | P17 Kakkonen | 2 - 1 | |
Ti 07.09.2021 17:30 | PKKU - HJS Kaleva UP TN A | T13 Liiga Etelä | 4 - 3 | |
Ke 08.09.2021 18:00 | PKKU - KOPSE Tuusula UK 1 N | T15 Kakkonen | 4 - 1 | |
Ke 08.09.2021 20:00 | PKKU - TuWe Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
Ke 08.09.2021 20:00 | JäPS/Utd - PKKU Monitoimihalli TN | P15 Kakkonen | 0 - 4 | |
To 09.09.2021 18:00 | Atlantis FC/Akatemia - PKKU Pukinmäki N | Miehet Kolmonen | 3 - 2 | |
La 11.09.2021 10:00 | ONS - PKKU Castren TN | Naisten Ykkönen | 0 - 0 | |
La 11.09.2021 12:00 | HCFA - PKKU Kartano 1 TN | P13 Kakkonen | 6 - 1 | |
La 11.09.2021 13:00 | PKKU - FC Kuusysi/valkoinen Tuusula UK 1 N | P17 Kakkonen | 2 - 1 | |
La 11.09.2021 15:00 | P-Iirot - PKKU Äijänsuo stadion TN | P15 Liiga Etelä | 1 - 0 | |
La 11.09.2021 15:00 | PKKU - I-HK/Sininen Tuusula UK 2 N | P12 Ykkönen | 8 - 0 | |
La 11.09.2021 16:00 | PKKU - FC Kiffen Kaleva UP TN | Kakkonen | 2 - 1 | |
La 11.09.2021 17:00 | TPS - PKKU Kupittaa 5 TN | P14 Liiga Etelä | 1 - 1 | |
Su 12.09.2021 10:45 | HPS - PKKU HofS Areena TN | T15 Ykkönen | 1 - 6 | |
Su 12.09.2021 13:00 | PKKU - KPV Tuusula UP N | T18 SM | 2 - 1 | |
Su 12.09.2021 14:45 | HIFK - PKKU Töölö PK 6 TN | P14 Kakkonen | 2 - 1 | |
Su 12.09.2021 15:00 | PKKU - HJK Tuusula UP N | P17 SM | 1 - 5 | |
Su 12.09.2021 15:00 | PKKU - TuPS/KP-75 yj Tuusula UK 2 N | P12 Kolmonen | 2 - 1 | |
Su 12.09.2021 17:00 | FC Jazz - PKKU Herralahti TN | P13 Liiga Etelä | 3 - 5 | |
Ti 14.09.2021 16:30 | TiPS/Akatemia - PKKU Tikkurila TN B | P12 Ykkönen | 3 - 2 | |
To 16.09.2021 18:15 | HJK/City val - PKKU Siltamäki 1 N | T15 Kakkonen | 0 - 1 | |
To 16.09.2021 18:30 | RiPS/Keltainen - PKKU Keskuskenttä TN B | T13 Kolmonen | 0 - 2 | |
To 16.09.2021 19:10 | PuiU - PKKU Kartano 2 TN A | P12 Kolmonen | 0 - 8 | |
Pe 17.09.2021 17:00 | PKKU - JäPS Kaleva UP TN B | P13 Kakkonen | 0 - 1 | |
Pe 17.09.2021 19:00 | PKKU - Sibbo-Vargarna Tuusula UK TN | P15 Kakkonen | 2 - 1 | |
La 18.09.2021 11:00 | Valtti/IHU YJ - PKKU Volkswagen Areena TN | Miehet Kolmonen | 1 - 4 | |
La 18.09.2021 12:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK 1 N | T15 Ykkönen | 1 - 3 | |
La 18.09.2021 14:00 | HauPa - PKKU Länsituuli TN | Naisten Ykkönen | 0 - 1 | |
La 18.09.2021 14:00 | Hercules YJ - PKKU Castren TN | P17 SM | 2 - 3 | |
La 18.09.2021 17:00 | PKKU - HPS/FC POHU YJ Tuusula UK TN | P14 Kakkonen | 2 - 6 | |
La 18.09.2021 18:00 | PKKU - FC Honka Kaleva UP TN | P13 Liiga Etelä | 0 - 0 | |
La 18.09.2021 18:30 | PKKU - GrIFK Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 0 - 1 | |
Su 19.09.2021 13:00 | PKKU - VJS/valkoinen Tuusula UK 1 N | P17 Kakkonen | 1 - 1 | |
Su 19.09.2021 13:45 | KaaPo - PKKU Puuha-areena TN B | T13 Liiga Etelä | 4 - 1 | |
Su 19.09.2021 15:00 | PeKa - PKKU Arto Tolsa Areena | Kakkonen | 1 - 2 | |
Su 19.09.2021 15:00 | PKKU - PK-35 Tuusula UP N | T18 SM | 0 - 3 | |
Su 19.09.2021 15:00 | PEPO - PKKU Sammonlahti TN A | P12 Ykkönen | 1 - 7 | |
Su 19.09.2021 17:30 | Ilves - PKKU Kauppi 2 TN | P14 Liiga Etelä | 3 - 2 | |
Ti 21.09.2021 18:00 | HJK/East sin - PKKU Kartano 2 TN | P14 Kakkonen | 5 - 0 | |
Ke 22.09.2021 19:00 | Valtti/IHU YJ - PKKU Vesala nap TN | P13 Kakkonen | 3 - 0 | |
To 23.09.2021 18:10 | KoiPS/Valkoinen - PKKU Havukoski TN A | P12 Kolmonen | 0 - 3 | |
To 23.09.2021 19:35 | KoiPS - PKKU Havukoski TN | T15 Kakkonen | 1 - 1 | |
To 23.09.2021 20:00 | KP-75/TuPS YJ2 - PKKU Kaleva UP TN | P15 Kakkonen | 2 - 5 | |
Pe 24.09.2021 18:30 | FC Futura - PKKU Pallokenttä TN | Miehet Kolmonen | 2 - 2 | |
La 25.09.2021 11:00 | PKKU - VG-62 Tuusula UK TN | P13 Liiga Etelä | 2 - 1 | |
La 25.09.2021 12:30 | PKKU - HJK Tuusula UK TN A | T13 Liiga Etelä | 0 - 3 | |
La 25.09.2021 14:00 | PKKU - VJS Kaleva UP TN | P17 SM | 1 - 2 | |
La 25.09.2021 14:00 | PKKU - EBK Tuusula UK TN | Naisten Ykkönen | 2 - 0 | |
La 25.09.2021 16:15 | PKKU - FC Reipas Tuusula UK TN A | P12 Ykkönen | 2 - 3 | |
La 25.09.2021 18:30 | KuFu98 - PKKU Väre Areena TN | Kakkonen | 5 - 0 | |
Su 26.09.2021 10:00 | PKKU - IFK Mariehamn Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 6 - 1 | |
Su 26.09.2021 11:30 | HJK - PKKU Töölö PK Sahara TN | P14 Liiga Etelä | 7 - 1 | |
Su 26.09.2021 13:00 | PKKU - TiPS/2 Tuusula UK TN A | T13 Kolmonen | 2 - 0 | |
Su 26.09.2021 14:00 | JyPK/TB - PKKU Säynätsalo TN | T18 SM | 1 - 1 | |
Su 26.09.2021 15:00 | KJP/2 - PKKU KSOY Stadion TN | P17 Kakkonen | 1 - 4 | |
Ke 29.09.2021 15:30 | PKKU - JJK-j Tekonurmi | SPL -lopputurnaus P14, taso 1 | 0 - 0 | |
Ke 29.09.2021 20:10 | KuPS - PKKU Tekonurmi | SPL -lopputurnaus P14, taso 1 | 2 - 1 | |
To 30.09.2021 13:30 | PKKU - FC Honka Tekonurmi | SPL -lopputurnaus P14, taso 1 | 2 - 1 | |
To 30.09.2021 19:30 | FC Kuusysi/sininen - PKKU Kisapuisto 1 TN B | T13 Kolmonen | 0 - 1 | |
To 30.09.2021 19:45 | Ilves - PKKU Tekonurmi | SPL -lopputurnaus P14, taso 1 | 1 - 1 | |
To 30.09.2021 20:00 | PKKU - FC Kontu Kaleva UP TN | Miehet Kolmonen | 2 - 1 | |
Pe 01.10.2021 17:30 | PKKU - FC Viikingit/punainen Tuusula UK TN B | P13 Kakkonen | 0 - 4 | |
Pe 01.10.2021 18:00 | PKKU - MPS Kaleva UP TN | P14 Kakkonen | 1 - 0 | |
Pe 01.10.2021 18:15 | FC Inter - PKKU Eerikkilä-halli TN | SPL -lopputurnaus P14, taso 1 | 1 - 2 | |
Pe 01.10.2021 19:30 | PKKU - I-HK/Sininen Kaleva UP TN | P15 Kakkonen | 3 - 2 | |
La 02.10.2021 13:00 | P-Iirot - PKKU Äijänsuo stadion TN | Naisten Ykkönen | 1 - 1 | |
La 02.10.2021 13:00 | JJK Jyväskylä - PKKU Viitaniemi TN | P17 SM | 3 - 3 | |
La 02.10.2021 14:00 | PKKU - MPS Tuusula UK TN | T15 Ykkönen | 3 - 1 | |
La 02.10.2021 15:30 | PKKU - LAUTP Tuusula UK TN A | P12 Ykkönen | 6 - 0 | |
Su 03.10.2021 09:30 | PKKU - PPJ/sin Kaleva UP TN | T15 Kakkonen | 1 - 4 | |
Su 03.10.2021 11:30 | PKKU - Valtti/YJ Kaleva UP TN | T18 SM | 1 - 0 | |
Su 03.10.2021 12:00 | FCFJ - PKKU Myllymäen TN | P13 Liiga Etelä | 3 - 1 | |
Su 03.10.2021 15:00 | PKKU - FC Loviisa Kaleva UP TN | P17 Kakkonen | 5 - 3 | |
Su 03.10.2021 16:00 | LAUTP - PKKU Lauritsala UK N | P15 Liiga Etelä | 0 - 7 | |
Su 03.10.2021 17:30 | PKKU - PeKa Kaleva UP TN | Kakkonen | 3 - 3 | |
Ti 05.10.2021 19:00 | PKKU - FC Honka Tuusula UK TN | P14 Liiga Etelä | 1 - 4 | |
Ti 05.10.2021 20:00 | EPS - PKKU Espoonlahti 2 TN | T15 Ykkönen | 0 - 0 | |
To 07.10.2021 18:00 | PKKU - LPS/vihreä Tuusula UK TN A | P12 Kolmonen | 8 - 0 | |
Pe 08.10.2021 15:15 | PKKU - KaaPo T13 keltainen Lippumäki TN A | SPL -lopputurnaus T13 taso 1 | 3 - 2 | |
Pe 08.10.2021 19:00 | PKKU - PPJ/oran Tuusula UK TN | P14 Kakkonen | 1 - 1 | |
Pe 08.10.2021 19:15 | ONS YJ1 - PKKU Lippumäki Ylipainehalli TN B | SPL -lopputurnaus T13 taso 1 | 2 - 1 | |
La 09.10.2021 11:15 | PKKU - EBK Lippumäki Ylipainehalli TN C | SPL -lopputurnaus T13 taso 1 | 6 - 0 | |
La 09.10.2021 12:30 | RiPS/Sininen - PKKU Keskuskenttä TN A | P12 Ykkönen | 3 - 3 | |
La 09.10.2021 16:00 | PKKU - MPS/2020 Kaleva UP TN | Miehet Kolmonen | 2 - 0 | |
La 09.10.2021 17:15 | NJS - PKKU Lippumäki TN A | SPL -lopputurnaus T13 taso 1 | 1 - 0 | |
Su 10.10.2021 10:15 | PKKU - Ilves/T-08 Lippumäki TN A | P14 Kilpa/haaste | 2 - 3 | |
Su 10.10.2021 12:00 | PKKU - SalPa Tuusula UK TN | P13 Liiga Etelä | 1 - 3 | |
Su 10.10.2021 13:30 | PKKU - KaaPo T13 keltainen Lippumäki TN A | SPL -lopputurnaus T13 taso 1 | 4 - 2 | |
Su 10.10.2021 13:30 | PKKU - LAUTP Tuusula UK TN | P14 Liiga Etelä | 2 - 0 | |
Su 10.10.2021 15:30 | PKKU - FC Jazz Tuusula UK TN | P15 Liiga Etelä | 5 - 0 | |
Su 10.10.2021 17:30 | HyPS - PKKU Kankuri TN | T18 SM | 2 - 2 | |
Su 10.10.2021 19:00 | KäPa/2 - PKKU Oulunkylä 2 TN | P17 Kakkonen | 2 - 0 | |
La 16.10.2021 13:00 | PKKU - Ilves Kaleva UP TN | P17 SM | 2 - 1 | |
La 16.10.2021 15:00 | PKKU - TP-47 Tuusula UK TN | T18 SM | 9 - 1 | |
La 16.10.2021 16:00 | PKKU - JäPS Kaleva UP TN | Kakkonen | 0 - 4 | |
To 21.10.2021 16:00 | HJK - PKKU Kauppi 2 TN | Kai Pahlman -lopputurnaus | 3 - 0 | |
Pe 22.10.2021 10:00 | PKKU - VPS J/P06 Kauppi 1 TN | Kai Pahlman -lopputurnaus | 1 - 0 | |
Pe 22.10.2021 15:00 | Ilves - PKKU Kauppi 3 TN | Kai Pahlman -lopputurnaus | 3 - 0 | |
La 23.10.2021 10:00 | PKKU - P-Iirot Kauppi 1 TN | Kai Pahlman -lopputurnaus | 3 - 2 | |
La 23.10.2021 13:00 | P-Iirot/YJ - PKKU Äijänsuo stadion TN | T18 SM | 0 - 2 | |
La 23.10.2021 14:00 | Atlantis FC - PKKU Tali halli TN | Kakkonen | 2 - 2 | |
La 23.10.2021 17:00 | PKKU - WFA/VIFK YJ Kauppi 2 TN | Kai Pahlman -lopputurnaus | 0 - 2 | |
Su 24.10.2021 10:00 | PKKU - VJS Kauppi 3 TN | Kai Pahlman -lopputurnaus | 0 - 0 | |
Su 24.10.2021 13:00 | KJP/YJ - PKKU KSOY Stadion TN | P17 SM | 1 - 3 | |
Ke 27.10.2021 19:00 | LPS - PKKU Laajasalo TN | P13 Liiga Etelä | 0 - 2 | |
Pe 29.10.2021 18:00 | PKKU - PPJ Kaleva UP TN A | P12 Ykkönen | 4 - 2 | |
La 30.10.2021 14:00 | PKKU - LPS Kaleva UP TN | P13 Liiga Etelä | 3 - 0 | |
Su 31.10.2021 13:00 | PKKU - FC Inter Kaleva UP TN | P17 SM | 2 - 3 | |
Su 14.11.2021 12:00 | PKKU - LAUTP/Sininen Kaleva UP TN A | P12 Ykkönen | 10 - 0 |