2018

PäivämääräOtteluJoukkueSarjaTulos
To 22.04.2018 10:00
PKKU KäPa
PKKU - KäPa
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM2 - 2
To 28.04.2018 17:00
PKKU FC Viikingit
PKKU - FC Viikingit
Kerava
Miehet edustusKakkonen1 - 2
Su 05.05.2018 13:30
KuPS PKKU
KuPS - PKKU
Kuopio
Pojat B (P17)P17 SM4 - 0
To 06.05.2018 18:30
MP PKKU
MP - PKKU
Mikkeli
Miehet edustusKakkonen1 - 0
To 10.05.2018 15:00
PKKU Gnistan
PKKU - Gnistan
Kerava
Miehet edustusKakkonen1 - 2
To 12.05.2018 16:15
HJK PKKU
HJK - PKKU
Helsinki
Pojat B (P17)P17 SM3 - 0
To 13.05.2018 18:00
PKKU Jippo
PKKU - Jippo
Kerava
Miehet edustusKakkonen1 - 1
To 20.05.2018 11:30
PKKU Ilves
PKKU - Ilves
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM2 - 1
To 20.05.2018 18:30
PEPO PKKU
PEPO - PKKU
Lappeenranta
Miehet edustusKakkonen2 - 0
To 24.05.2018 18:30
FC Kuusysi PKKU
FC Kuusysi - PKKU
Vierumäki
Pojat B (P17)P17 SM0 - 2
To 26.05.2018 17:00
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Kerava
Miehet edustusKakkonen2 - 7
To 02.06.2018 17:00
FCV PKKU
FCV - PKKU
Vaajakoski
Miehet edustusKakkonen0 - 1
To 08.06.2018 19:00
PKKU MiPK
PKKU - MiPK
Kerava
Miehet edustusKakkonen0 - 1
To 09.06.2018 13:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM1 - 4
To 15.06.2018 19:00
LPS PKKU
LPS - PKKU
Helsinki
Miehet edustusKakkonen0 - 3
To 17.06.2018 12:15
OLS PKKU
OLS - PKKU
Oulu
Pojat B (P17)P17 SM4 - 2
Su 20.06.2018 18:30
NJS PKKU
NJS - PKKU
Nurmijärvi
Miehet edustusKakkonen0 - 2
To 30.06.2018 15:00
PKKU MYPA
PKKU - MYPA
Kerava
Miehet edustusKakkonen3 - 3
To 02.07.2018 18:00
PKKU RoPS
PKKU - RoPS
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM5 - 1
To 05.07.2018 18:30
PKKU MP
PKKU - MP
Kerava
Miehet edustusKakkonen1 - 1
To 07.07.2018 13:00
PKKU FF Jaro
PKKU - FF Jaro
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM0 - 4
To 21.07.2018 17:00
Gnistan PKKU
Gnistan - PKKU
Helsinki
Miehet edustusKakkonen2 - 3
To 28.07.2018 17:00
Jippo PKKU
Jippo - PKKU
Joensuu
Miehet edustusKakkonen2 - 2
To 01.08.2018 18:00
KäPa PKKU
KäPa - PKKU
Helsinki
Pojat B (P17)P17 SM1 - 4
To 04.08.2018 17:00
PKKU PEPO
PKKU - PEPO
Kerava
Miehet edustusKakkonen0 - 4
To 11.08.2018 17:00
JäPS PKKU
JäPS - PKKU
Järvenpää
Miehet edustusKakkonen
To 11.08.2018 18:00
PKKU KuPS
PKKU - KuPS
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM
To 18.08.2018 13:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM
To 18.08.2018 17:00
PKKU FCV
PKKU - FCV
Kerava
Miehet edustusKakkonen
To 25.08.2018 14:00
Ilves PKKU
Ilves - PKKU
Tampere
Pojat B (P17)P17 SM
To 26.08.2018 18:30
MiPK PKKU
MiPK - PKKU
Mikkeli
Miehet edustusKakkonen
To 01.09.2018 13:00
PKKU FC Kuusysi
PKKU - FC Kuusysi
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM
To 01.09.2018 17:00
PKKU LPS
PKKU - LPS
Kerava
Miehet edustusKakkonen
To 08.09.2018 14:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Espoo
Pojat B (P17)P17 SM
To 15.09.2018 13:00
PKKU OLS
PKKU - OLS
Tuusula
Pojat B (P17)P17 SM
To 15.09.2018 17:00
FC Viikingit PKKU
FC Viikingit - PKKU
Helsinki
Miehet edustusKakkonen
To 22.09.2018 15:00
PKKU NJS
PKKU - NJS
Kerava
Miehet edustusKakkonen
To 22.09.2018 15:00
RoPS PKKU
RoPS - PKKU
Rovaniemi
Pojat B (P17)P17 SM
To 29.09.2018 15:00
MYPA PKKU
MYPA - PKKU
Myllykoski
Miehet edustusKakkonen
To 06.10.2018 13:00
FF Jaro PKKU
FF Jaro - PKKU
Jakobstad
Pojat B (P17)P17 SM
To 03.11.2018 14:00
PKKU FC Pohu
PKKU - FC Pohu
Käpylän halli
Tytöt 06 (T13)Talvisarja
To 03.11.2018 14:30
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Käpylän halli
Tytöt 06 (T13)Talvisarja
To 15.11.2018 09:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Peakfin Arena
Pojat 05 (P14)Huuhkajapäivät
To 15.11.2018 13:00
PKKU GrIFK
PKKU - GrIFK
Peakfin Arena
Pojat 05 (P14)Huuhkajapäivät
To 22.11.2018 09:00
EPS PKKU
EPS - PKKU
Peakfin-Arena
Tytöt 04 (T15)Helmaripäivät0-1
To 22.11.2018 13:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Peakfin-Arena
Tytöt 04 (T15)Helmaripäivät1-5
To 24.11.2018 09:00
PKKU EPS
PKKU - EPS
Tali Halli
Tytöt 05 (T14)Helmaripäivät
To 24.11.2018 12:00
pk-35 PKKU
pk-35 - PKKU
Aava Areena
Tytöt B (T18)Harjoitusottelu
To 24.11.2018 12:00
HJK sin PKKU
HJK sin - PKKU
Telia 5 g Areena
Pojat 06 (P13)Harjoitusottelu
To 24.11.2018 13:00
Valtti PKKU
Valtti - PKKU
Tali Halli
Tytöt 05 (T14)Helmaripäivät
To 25.11.2018 11:00
PKKU JäPS
PKKU - JäPS
Tali Halli
Pojat 06 (P13)Huuhkajapäivät
To 25.11.2018 14:00
FC Honka PKKU
FC Honka - PKKU
Tali Halli
Pojat 06 (P13)Huuhkajapäivät
To 01.12.2018 08:00
MPS PKKU
MPS - PKKU
Käpylän kupla
Tytöt 06 (T13)Talvisarja
To 01.12.2018 08:30
PKKU Puiu
PKKU - Puiu
Käpylän kupla
Tytöt 06 (T13)Talvisarja
To 01.12.2018 16:00
EPS PKKU
EPS - PKKU
Musta-Pekka Areena
Pojat 04 (P15)Talvisarja
To 01.12.2018 20:00
VJS PKKU
VJS - PKKU
Aktia Areena
Pojat B (P17)Harjoitusottelu
To 02.12.2018 16:00
PKKU TPS
PKKU - TPS
Tuusula TN
Pojat B (P17)Harjoitusottelu
To 05.12.2018 09:00
PKKU PPJ
PKKU - PPJ
Peakfin Arena
Pojat 05 (P14)Huuhkajapäivät
To 05.12.2018 13:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Peakfin Arena
Pojat 05 (P14)Huuhkajapäivät
To 08.12.2018 11:05
HJS PKKU
HJS - PKKU
Hämeenlinna UP
Pojat 07 (P12)Harjoitusottelu
To 08.12.2018 11:30
PKKU M/2 PKKU
PKKU M/2 - PKKU
Kaleva TN
Pojat B (P17)Harjoitusottelu
To 08.12.2018 14:00
Nups PKKU
Nups - PKKU
Oulunkylä 2 TN
Pojat 06 (P13)Harjoitusottelu
To 08.12.2018 15:00
PKKU MPS
PKKU - MPS
Oulunkylä 2 tn
Tytöt 05 (T14)Talvisarja
To 08.12.2018 16:00
PKKU FC Kuusysi
PKKU - FC Kuusysi
Peakfin Arena
Tytöt 05 (T14)Harjoitusottelu
To 09.12.2018 17:00
Tips PKKU
Tips - PKKU
Tikkurila Up TN
Pojat B (P17)Harjoitusottelu
Su 10.12.2018 08:30
GrIFK PKKU
GrIFK - PKKU
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)Huuhkajapäivät
To 10.12.2018 10:00
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)Huuhkajapäivät
To 10.12.2018 12:00
PKKU Koips
PKKU - Koips
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)Huuhkajapäivät
To 11.12.2018 10:00
PKKU fcfj
PKKU - fcfj
Laaksolahti Halli
Pojat 07 (P12)Huuhkajapäivät
Su 11.12.2018 11:30
pps PKKU
pps - PKKU
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)Huuhkajapäivät
Su 11.12.2018 13:30
PKKU FC Espoo
PKKU - FC Espoo
Laaksolahti halli
Pojat 07 (P12)Huuhkajapäivät
Su 12.12.2018 08:30
PKKU EPS
PKKU - EPS
Laaksolahti halli
Tytöt 06 (T13)Helmaripäivät
Su 12.12.2018 09:30
FC Espoo PKKU
FC Espoo - PKKU
laaksolahti halli
Tytöt 06 (T13)Helmaripäivät
To 12.12.2018 12:00
PKKU FC Honka
PKKU - FC Honka
Laaksolahti halli
Tytöt 06 (T13)Helmaripäivät
To 12.12.2018 13:00
fcfj/valtti yj PKKU
fcfj/valtti yj - PKKU
Laaksolahti halli
Tytöt 06 (T13)Helmaripäivät
To 15.12.2018 11:00
NJS PKKU
NJS - PKKU
Tali halli
Tytöt 04 (T15)Helmaripäivät
To 15.12.2018 14:00
PKKU HJK
PKKU - HJK
Tali Halli
Tytöt 04 (T15)Helmaripäivät
To 16.12.2018 14:00
PKKU HyPS
PKKU - HyPS
Tuusula TN
Tytöt 06 (T13)Harjoitusottelu
Su 22.12.2018 17:30
VJS PKKU
VJS - PKKU
Aktia Arena
Pojat 04 (P15)Harjoitusottelu
Dataline Sport | Molentum Oy