Tapahtumat

Tapahtumat 2017 (päivitetty 12.4.)

 

 Tapahtuma Pvm Aika Paikka Muuta
Joulukuu 2016        
Harjoituspelit vs VJS 3.12. 13.30-15.00 Aktia Arena Vantaankoski 2 ryhmää
Harjoituspelit vs NJS 4.12. 14.00-15.30 Tuusula TN 2 ryhmää
Kykykoulusarja 14.12.   Laaksolahti halli 1 ryhmä
Fc Espoon miniturnaus 17.12.   Laaksolahti halli 1 ryhmä
Joululoma 18.12. ------------ -------------->    3.1.2017  
Tammikuu 2017        
Harjoituspelit vs Honka Peruttu 7.1. 16.00-17.30 Kaleva TN 2 ryhmää
Harjoituspelit vs Fc Espoo 14.1. 10.30-12.00 Tuusula TN 2 ryhmää
Kykykoulusarja 16.1.   Laaksolahti Halli 1 ryhmä
Njs turnaus 28.1.   Klaukkala Halli 1 ryhmä
Helmikuu 2017        
Miniturnaus 4.2. 15.00-17.00 Tuusula TN 2 ryhmä
Liikevalmennustestaus/FysioAkatemia 9.2. 16.00-19.45 http://fysioakatemia.fi/  
Liikevalmennustestaus/FysioAkatemia 11.2. 9.00-14.15 http://fysioakatemia.fi/  
Kykykoulusarja 14.2.   Laaksolahti Halli 1 ryhmä
Talviloma 20.2. ----------- ------------>    26.2.  
Maaliskuu 2017        
Kykkärifinaali 4.3. 9.30-----> Legirus Areena 1 ryhmä
Harjoituspelit vs HJK Keltainen 5.3. 15.00-16.30 Tuusula up TN 2 ryhmää
Vjs miniturnaus 11.3. 11.00-14.00 Aktia Areena Vantaankoski 2 ryhmää
Harjoituspeli vs Hyps 19.3. 12.00-13.30 Kankurin up TN 1 sekaryhmä
Harjoituspelit vs Inter 25.3. 11.30-13.00 Kaleva up TN 2 ryhmää
Huhtikuu 2017        
Kilpakarsinnat alkavat     P12 ELL-karsinta ryhmä 1
      P12 aluekarsinta ryhmä 2
Harjoituspeli vs HJK Keltainen kilpa Peruttu 1.4. 16.00-17.00 Pajamäen kupla 1 ryhmä
Kirkkonummen kevätturnaus 1.4. 7.45-13.10 Masalan TN, Kirkkonummi 1 sekaryhmä
Pääsiäisloma 14.4. ------------ ------------>    17.4.  
Harjoituspeli vs HJK Keltainen Peruttu 22.4. 16.00-17.00 Pajamäen kupla 1 ryhmä
Hongan kutsuturnaus 29.-30.4.   Tapiola UP 1 sekaryhmä
Toukokuu 2017        
Sarjapelit     ks. yllä 2 ryhmää
Käpa kevätturnaus 20.-21.5.   Oulunkylä 1 sekaryhmä
Kesäkuu 2017        
Sarjapelit     ks. yllä  
PKKU-Leiri 5.-9.6. 10.00-14.00 Tuusula UP 2 ryhmää
Vantaa Cup 29.6.---->   Myyrmäki, Vantaa 1 sekaryhmä
Heinäkuu 2017        
Vantaa Cup -----> 2.7.   Myyrmäki, Vantaa 1 sekaryhmä
Helsinki Cup 10.-15.7.   Bollis/Käpylä/Siltamäki yms 1 sekaryhmä
Loma 16.7.   ------------- ---------->    1.8.  
Elokuu 2017        
Sarjapelit       2 ryhmää
Fc Espoo cup 26.-27.8.   Leppävaara 1 sekaryhmä
Syyskuu 2017        
Sarjapelit        
KV-matka 29.9.----->   Salou, España 2 ryhmää
Lokakuu 2017        
KV-matka --->  4.10.   Salou, España 2 ryhmää
sarjapelit     ks. yllä 2 ryhmää