Yhteystiedot

Tehtävä Toimihenkilöt Puhelin Sähköposti
       
Peli/turnaus/leirikutsut Mauricio Soto 0401630497 mauricio.soto(a)pkku.fi
Päävalmentaja Hessu Karmala 0503449486 hessu.karmala(a)hotmail.com
Valmentaja Teemu Romppanen 0504316396 teemu7-96(a)hotmail.com
Maalivahtivalmentaja Ville Anttonen 0407452072  
Joukkueenjohtaja Pauliina Purola 0405427153 pauliina.purola(a)valmet.com
Fysikaalinen hoito FysioAkatemia 0449702952  
Rahastonhoitaja ja varustevastaava Sanna Nirkko 0505673153 sanna.nirkko(a)meandi.com
Huoltajat Petri Hjelt 0405675822 hjeltpm(a)gmail.com
  Tapani Koivisto 0400378699 tapanikoivisto(a)hotmail.com
  Jarkko Suoranta 0503246324 jarkko.suoranta(a)gmail.com
  Toni Alvas 0503700963 toni.alvas71(a)gmail.com
       
Joukkueen tilinumero: FI69 4055 0012 5491 72